20 vietas, kur vēsajā laikā baudīt romantiskas brīvdienas

2 komentāri

Kad ikdienas rutīna ir ņēmusi virsroku un nepieciešama atpūta dvēselei, dodieties romatiskās brīvdienās uz kādu no šīm vietām. Būs silti, mājīgi un jauki.

1. Zoltners

Zoltners
Lauku miers un iespēja izbaudīt oriģinālās alus darītavas šarmu teiksmainajā Tērvetē, ka ir viens no gleznainākajiem Latvijas novadiem. “Zoltnerā” ikviens var aizbēgt no pilsētas steigas un rūpēm – pastaigā pa ainavisko parku, nobaudot maltīti un pašu brūvēto alu restorānā vai apmeklējot un izzinot alus darītavu.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

2. Jonathan Spa Estate

Jonathan Spa Estate
Gleznainu ainavu ieskauts spa, kur baudīt patiesi romantisku nogali divatā, Amatciemā, netālu no Cēsīm. Jonathan uzskats – atpūta kā filozofija. Ne tikai fiziska relaksācija baseinos, pirtīs un masāžās, bet arī dvēseliska, jo visapkārt ir kluss un mierīgs, pat, vērojot dabu, jūtams rimtums.  
Vairāk informācijas šeit.
1 komentārs

3. Villa Santa Hotel

Villa Santa Hotel
Santai Ančai, izdevniecības “Santa” īpašniecei, piederošā viesnīca klusajā Gaujas piekalnē Cēsīs atrodas trīs vēsturiskās vasaras villās, kuru vēsture ir visai interesanta – tās bijušas ne tikai atpūtas vietas ģimenēm un savulaik arī māksliniekiem, bet arī strēlnieku lazaretes. Šobrīd tās ir mierīgs un kluss patvērums no ikdienas ar iespēju baudīt debešķīgas brokastis un smalkas vakariņas.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

4. Liepupes muiža

Liepupes muiža
Šī muiža ir celta 1751. gadā un ir viena no izcilākajiem baroka arhitektūras pieminekļiem Latvijā. Tā ir restaurēta un saglabā senatnīgās, masīvās parādes durvis, fasādes apdari, seno koka grīdu, apgleznotās podiņu krāsnis un koka kāpnes. Liepupes muiža sastopas lauku romantisms un modernās ērtības, luksuss.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

5. Annas Design Hotel & Spa

Annas Design Hotel & Spa
Moderna dizaina viesnīca un spa, kuru radīt iedvesmojusi muižas tīrā un neskartā vide. Šeit ir iespēja atpūsties kādā no 9 plašajiem apartamentiem, kuros senatnīgais ar moderno savienots harmoniskā saspēlē. Annās baudāma gluži vai sapņu pasaule – atpūties un izskrienies pļavu plašumos.
'vairāk informācijas šeit.
Komentēt

6. Kuldīgas Pilsdzirnavas

Kuldīgas Pilsdzirnavas
Mājīgi un senlaicīgi apartamenti tieši pie vecā tilta pāri Ventai. Atverot guļamistabas logu, paveras skats uz upi, un rudenī tas ir īpaši gleznains. Dodieties pastaigā gar Ventas Rumbu, izbaudiet Kuldīgas šarmu un sajūtieties gluži kā skatā no pastkartītes.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

7. Parka apartamenti

Parka apartamenti
Romantisks un kluss dzīvoklis Valmierā, kur var doties jaukā rīta pastaigā un izbaudīt gleznainos Gaujas skatus.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

8. Glūdas grava

Glūdas grava
Dzīvokļu viesnīca 550 metru attālumā no Cēsu pils. Noķeriet rudeni aiz astes vai pirmo sniegu, izbaudot Cēsu māksliniecisko mieru un šarmu.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

9. Spa maisonette

 Spa maisonette
Māja Valmierā, kur aizmukt no pilsētas kņadas un rūpēm. Šeit jūs varēsiet izbaudīt pirti, baļļu un kamīna siltumu – īsts spa mājās. Jauka un mīlīga atpūtas vieta arī sniegotajam laikam.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

10. Villa Alberta

Villa Alberta
Villa Siguldā, netālu no pilsētas vēsturiskā centra. Katrai istabai ir savs stāsts – tās nosauktas dažādu Amerikas apgabalu vārdos, jo interjera priekšmeti ir vesti no konkrētajām vietām, ir vēsturiski un autentiski. Varēsiet izbaudīt arī pirti un uzspēlēt biljardu.  
Vairāk informācijas šeit.
1 komentārs

11. Piena muiža Berghof

Piena muiža Berghof
Savulaik bijusī vācu barona medību rezidence Rudbāržos ir gluži kā maza pils. Varēsiet izbaudīt piena vannas un šokolādes masāžas, baudīt gardas vakariņas restorānā un doties pastaigā pa muižas apkārtni, turpat blakus dzīvo arī stirniņas. Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

12. Dzīvoklis miera ostā

Dzīvoklis miera ostā
Aizbēdziet uz Pāvilostu un izbaudiet klusumu – tur dzirdamas tikai jūras šalkas un koku šūpošanās vējā. Satuntulējieties un dodieties sarunu pilnā pastaigā gar jūru, priecājieties un izbaudiet divvientulību, jo šajā klusajā pilsētā tā patiesi būs.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

13. Lūznavas muiža

Lūznavas muiža
Latgales jūgendstila pērle, kura atdzimusi, lai iedvesmotu. Par muižu un tās parku ir daudz nostāstu, tāpēc dodieties to medībās un ieelpojiet Latgales svaigo gaisu.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

14. Rūmenes muiža

Rūmenes muiža
Atjaunotā muiža Kandavā sniedz iespēju justies karaliski, tā ir Neo-Renesanses stila ēka. Muižā iespējams gan atpūsties ar nakšņošanu, gan doties ekskursijā vai baudīt kādu no piedāvātajiem pasākumiem, piemēram, gardēžu vakariņas.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

15. Silene Resort & Spa

Silene Resort & Spa
Apartamenti Latgales priežu meža vidū. Tveriet dabas burvību un rimtumu, atpūšoties pie kamīna vai baudot kādu no atslābinošajām masāžām. Silenē baudāmas arī gardas vakariņas un brokastis.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

16. Peldmāja

Peldmāja
Tveriet mieru Pāvilostā. Mājiņa uz ūdens, kur varēsiet vērot rimto ūdeni un doties garās pastaigās.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

17. Skrundas muiža

Skrundas muiža
Viena no skaistākajām Latvijas muižām gleznainajā Ventas upes krastā. Izbaudiet karalisku un mierīgu atpūtu, mierīgi pastaigājoties pa muižas parku pie upes. Varēsiet aizmirsties no ikdienas steigas.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

18. Hotel Ezeri Spa

Hotel Ezeri Spa
Gaujas Nacionālā parka tuvumā esošā relaksācijas oāze vēsās nedēļas nogales darīs krietni siltākas un baudāmākas. Šeit varēsiet izbaudīt arī īstu lauku pirts rituālu – tiksiet kārtīgi nopērti ar smaržīgajām pirts slotām un veldzēsieties spirdzinošā ūdenī. Ezeros izjūtams pilnīgs laimes hormonu virpulis.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

19. Klajumi

Klajumi
ajumiBrīvdienu māja Krāslavā, kur varēsiet baudīt īstu lauku burvību. Tiek piedāvātas izjādes ar zirgiem vai brauciens zirga pajūgā, kā arī pirtošanās. Dīķis un Latgales mežu plāšumi – kas gan vēl vairāk ir vajadzīgs dvēseles lutināšanai?  
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

20. Dzīvoklis kultūras baudītājiem Liepājā

Dzīvoklis kultūras baudītājiem Liepājā
Kad rodas vēlme baudīt kultūru, dodieties uz Liepājas Dzintaru, pie reizes arī ieelpojiet pilsētas svaigo gaisu un pavadiet romantiskas brīvdienas. Dzīvoklis atrodas pavisam netālu no jūras – vien astoņu minūšu gājiena attālumā.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri