VIDEO: "Prāta Vētra" savu jauno videoklipu filmē Kosmosā. Šis jāredz!

Komentēt

Pirmoreiz latvieši filmē klipu tik tālu ārpus valsts robežām.

Puiši nolēmuši paplašināt savu radošumu, pārsniedzot gravitācijas robežas un uzņemot daļu no sava jaunā mūzikas video Starptautiskajā Kosmosa stacijā. Pateicoties kosmonautam Sergejam Rjazanskim, kurš darbojās kā video operators un aktieris, klips ir kļuvis par pirmo Latvijā, kas tika uzņemts ārpus planētas Zeme.

"Prāta vētra" personīgi iepazinās ar Sergeju Maskavā, pasākuma "Čortova Djužina" laikā, bet jau vairākus mēnešus pirms tam puiši nejauši uzzināja, ka krievu kosmonauts ir grupas mūzikas cienītājs un "Prāta vētras" dziesmas ir viņa atskaņotājā kosmosa stacijā. Tad arī radās doma, ka Sergejs varētu piedalīties dziesmas "Wonderful Day" videoklipa filmēšanā. Klipa ideja bija uzrakstīt dziesmas tekstu uz lapiņām, kurām Sergejs ļautu lidot bezsvara stāvoklī. Izrādījās, ka, lai kosmosā izdrukātu vienu dziesmas pantu, ir nepieciešamas piecas stundas. Taču nevienam neienāca prātā doma, ka tekstu var uzrakstīt ar roku.

Starp citu, šī nav vienīgā dziesma, ar kuru klajā šodien nākusi Prāta Vētra. Puiši savus fanus iepriecinājuši ar diviem jauniem hitiem. Noskaties arī otru šīs dienas jaunumu šeit:


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru