Rīgā filmēs jaunu realitātes šovu, kurā piedalīsies pārstāvji no 15 valstīm

Komentēt

Dalībnieki radīs jaunu pārtikas produktu un sacentīsies par to, kurš ir konkurētspējīgāks.

Gan februārī, gan martā Rīgā norisināsies YouTube realitātes šova pirmās sezonas filmēšana, kurā sacentīsies jaunie uzņēmēji, kuri radījuši jaunu pārtikas produktu vai ideju.

 “Meallions show” piedalīsies 15 dalībnieki no Francijas, Lielbritānijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas un citām valstīm.  Dalībniekiem jāattīsta savs produkts un ideja, lai tas būtu gatavs pārdošanai, ko veiksmīgi izdarīt palīdzēs pārtikas industrijas eksperti. Jaunajiem uzņēmējiem būs jātiek galā ar uzdevumiem, kas palīdzēs izstrādāt biznesa stratēģiju, plānot sekmīgu produkta virzīšanu tirgū un mārketinga stratēģiju.

Idejas autors stāsta, ka raidījuma mērķis ir attīstīt “nišas produktus” un uzņēmumus, kuri ir pašā darba sākumposmā. Šobrīd progresīvākās un daudzsološākās idejas ir jauniešiem ar nelielu pieredzi pārtikas rūpniecības jomā. Viņi nosaka jaunākās tendences un, iespējams, kļūs par lielu uzņēmumu vadītājiem. Šādi censoņi realitātes šovā varēs gūt pieredzi un attīstīt savas prasmes, lai vēlāk spētu konkurēt pārtikas rūpniecības nozarē. 

Rīgā filmēs raidījuma pirmās deviņas sērijas, pēc kurām konkursā paliks trīs dalībnieki, kuri tālāk dosies uz biznesa inkubatoru Mabius, sagatavojot to testēšanai Āzijas tirgū. Pēdējās trīs epizodes norisināsies Ņujorkā, Londonā un Singapūrā, kur notiks fināla cīņa - dalībnieki veiks sava produkta tirdzniecības izmēģinājumu. Uzvarētājs iegūs 100000 ASV dolāru sava uzņēmuma attīstībai.

Projekta filmēšanas laikā notiks arī gastronomiskais ceļojums pa Rīgu, izglītojošs pasākums mūsu studentiem “Food Antrepreneur's Competition” un rīdzinieki varēs doties vērot filmēšanu klātienē.

 “Meallions show” Facebook lapā norādīts, ka raidījums būs skatāms no janvāra līdz maijam, taču YouTube kanālā sērijas vēl nav pievienotas - šobrīd vari apskatīt, kā norit sagatavošanās darbi. 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru