VIDEO: Latviešu reperis ar dziesmu cenšas savaldzināt lietuviešu skaistuli

Komentēt

Jo Valentīndiena ir īstais laiks, kad savu sirdsāķīti aicināt uz randiņu.

Izskatās, ka latviešu reperis Reiks ar segvārdu FAMOUS LATVIAN RAPPIST ir pamatīgi iemīlējies un ir izdomājis radošu veidu, kā Valentīndienā iegūt simpātijas uzmanību. Viņš publicējis videoklipu un dziesmu ar nosaukumu Thinkin' 'Bout You, kurā apgalvo, ka vēl joprojām kvēli vēlas satikt kaimiņu skaistuli pat pēc tam, kad viņa neesot atbildējusi uz viņa ziņām Instagram.

Reperis arī paziņojis, ka gadījumā, ja dziedātāja neatbildēs Reikam pēc šīs dziesmas publicēšanas, viņš plāno portālā "instagram" izveidot diennakti ilgu "live" video ar aicinājumu Beatrich atsaukties.

Beatrich ir jauna, skaista lietuviešu popmūzikas dziedātāja, kura, acīmredzot, iekarojusi ne tikai kaimiņu sirdis, bet arī latviešu uzmanību. Instagram kontā viņa ieguvusi vairāk nekā 50 000 sekotāju, bet viena no viņas populārākajām dziesmām Superstar YouTube kanālā skatīta gandrīz 10 miljons reižu.

Par publicēto dziesmu Reiks komentē sekojošo: "Es tikai gribēju sazināties ar šo meiteni, jo viņa neatbildēja uz manām "instagram" ziņām. Neviens nedrīkstētu būt viens Valentīna dienā. Es ceru, ka beidzot Beatrich mani ieraudzīs, un mēs varēsim doties pienācīgā randiņā. Also I want to give tanks to my fans around the world".


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru