FOTO: Lūk, kā Rumbulā divi "profiņi" pirms pārdošanas krāso savu spēkratu

1 komentārs

Kad vasara jau klāt un ātrāk kaut kas jāpārdot, lai dabūtu naudu Līgo svinībām.

Rumbulā ir redzēti visādi brīnumi, bet šis ir viens no tiem, kas pārspēj daudzu asprāšu izdarības.

Rumbulā ir redzēti visādi brīnumi, bet šis ir viens no tiem, kas pārspēj daudzu asprāšu izdarības. Delfi.lv

Kāds aculiecinieks iemūžinājis varen interesantas izdarības - divi censoņi ar krāsas flakonu uzfrišina sarkanu automašīnu. Kas zina, varbūt īpašnieks vienkārši vēlējāa ietaupīt uz dārgo krāsošanu un nolēma pats atsvaidzināt auto krāsu. Bet skats ir patiesi amizants!

Kāds aculiecinieks iemūžinājis varen interesantas izdarības - divi censoņi ar krāsas flakonu uzfrišina sarkanu automašīnu. Kas zina, varbūt īpašnieks vienkārši vēlējāa ietaupīt uz dārgo krāsošanu un nolēma pats atsvaidzināt auto krāsu. Bet skats ir patiesi amizants! Delfi.lv

Vēlāk tika pamanīts, ka portālā SS.com pārdošanā izvietots sludinājums, kurā tiek pārdots trīs tūkstošus eiro vērts "Mitsubishi Colt" - tieši tāds, kāds redzēts Maskavas ielā, tā dēvētajos tenisa kortos.

Vēlāk tika pamanīts, ka portālā SS.com pārdošanā izvietots sludinājums, kurā tiek pārdots trīs tūkstošus eiro vērts "Mitsubishi Colt" - tieši tāds, kāds redzēts Maskavas ielā, tā dēvētajos tenisa kortos. Delfi.lv

Par laimi (vai par nelaimi) ātri vien šis piedāvājums no interneta pazudis. Varbūt jau atrasts pircējs?

Par laimi (vai par nelaimi) ātri vien šis piedāvājums no interneta pazudis. Varbūt jau atrasts pircējs? Delfi.lv

Ja nu gadījumā kāds nolemj iegādāties šo svaigi krāsoto auto, tad būs jārēķinās ar pamatīgu putekļu un kukaiņu kārtu zem krāsojuma.

 

Avots: DELFI.lv


Vērts izlasīt
Komentāri