TOP 3 radošākie darba sludinājumi decembrī, kurus vērts ņemt par piemēru

Komentēt

Ja meklē veidu, kā atrast labāko kandidātu, apskati šīs idejas.

Darba sludinājumu formātu mēs visi zinām jau gandrīz no galvas - atrodi piedāvājumu internetā, aizsūti CV un gaidi uzaicinājumu uz interviju. Pie šī standarta mēs esam ļoti pieraduši, taču daži uzņēmumi izvēlas būt radoši pat tad, kad runa ir par jaunu papildspēku meklējumiem. 

Mēs atlasījām 3 radošākos darba sludinājumus, kuri pavisam noteikti pievērsuši ne tikai mūsu, bet arī daudzu citu latviešu uzmanību.

1. Golden Hunter 2018

Golden Hunter 2018
Golden Hunter ir sludinājums, kas ir kaut kas vairāk par parastu darba sludinājumu. Tas ir projekts-parodija reklāmas apbalvošanas pasākumam Golden Hammer. Tādā veidā uzņēmums Mogo meklē augstas kvalitātes profesionāļus - CEO un HEAD of Data Science.

Kā tas notiek?
Cilvēks, kurš pieteiks, viņaprāt, piemērotāko kandidātu, kampaņas beigās saņems 5000 eiro, ja viņa izvēlētais cilvēks iegūs darbu. Kopējais balvu fonds ir 10 000 eiro. Tomēr, ja tu uzskati, ka vari būt labs kandidāts, bet neviens tevi nepiesaka, aizpildi pieteikuma formu pats, kā rezultātā balva par sevis ieteikšanu tiks tavā maciņā.

Spied šeit un piesakies.
Komentēt

2. Rolling Vintervija

Rolling Vintervija
Rolling ir strauji augošs uzņēmums, tāpēc vienmēr ir jauna, forša darbinieka meklējumos. Uzņēmuma galvenā atslēga ir radoša pieeja darbinieku meklēšanai, tāpēc ir izveidotas pilnīgi jauna formāta darba pārrunas - virtuālā intervija, kas nosaukta par Vinterviju.

Tā kā Rolling komanda ir pārdošanas speciālista meklējumos, ikviens interesents tiek aicināts atbildēt uz pāris jautājumiem, kas palīdzēs izvērtēt, vai atbilsti tam, ko meklē uzņēmums.

Spied šeit un piesakies.
Komentēt

3. Hesburger

Hesburger
Hesburger nesen nācis klajā ar visai pamanāmu kampaņu, kuras ietvaros meklē jaunus darbiniekus vairākās ātrās ēdināšanas filiālēs. Darba sludinājums uzsver elastīgu darba grafiku, tajā pat laikā neliedzot to apvienot ar saviem hobijiem un dzīves kaislībām.

Tātad, ja proti uzņemt labākos selfijus pilsētā, taču tev vēl nav darba pieredzes, Hesburger var būt pirmā vieta, kur uzkrāt zināšanas.

Spied šeit un uzzini vairāk.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru