Positivus nedēļa: kas jāzina visiem dalībniekiem pirms došanās uz festivālu

Komentēt

Svarīgi zināt gan tiem, kuri brauks ar auto, gan tiem, kuri izmantos sabiedrisko transportu.

positivus1.jpg
positivusfestival.com

Jau šo piektdien sāksies ievērojamais pašmāju festivāls Positivus, kas no visas Latvijas un ārzemēm pulcēs māksliniekus un mūzikas cienītājus. Tie, kuri kaut reizi ir bijuši kādā festivālā, ļoti labi zina, ar kādām problēmām mēdz saskarties atpūtnieki, kad runa ir par nokļūšanu līdz notikuma vietai.

Tiem, kuri brauc ar sabiedrisko transportu

Ja plāno doties uz Positivus ar sabiedrisko transportu, tad ņem vērā, ka saistībā ar ceļu remontdarbiem, kas notiek posmā no Duntes līdz Svētciemam, būs noteikts ātruma ierobežojums līdz 70 kilometriem stundā, tāpēc brauciens varētu ieilgt.

Tiem, kuri brauc ar automašīnu

Ja esi pārliecināts, ka uz Salacgrīvu dosies ar savu vai kādu citu automašīnu, atceries, ka iebraukšana oficiālajā autostāvvietā šogad būs no citas puses, proti, būs jānogriežas uzreiz aiz Circle K degvielas uzpildes stacijas. Cena par auto novietošanu stāvvietā ir astoņi eiro. Tomēr, ja plāno vairākas reizes iebraukt un izbraukt no tās, organizatori iesaka iegādāties abonementu, kura cena ir 20 eiro.

 

Atceries! Ja vēlies labākās vietas ieņemt laicīgi, pirmie apmeklētāji tiek gaidīti jau no 19. jūlija plkst. 17.00, kad tiks atvērti telšu pilsētiņas vārti.

 

Avots: Skaties.lv


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru