Latvijas vārds ārzemēs: Vācijā tagad atradīsies Salaspils iela

Komentēt

Finstervaldes pilsētas jaunizveidotās ielas zīmi tagad rotā nosaukums latviešu valodā.

Pēc 15 gadu ilgas sadarbības Salaspils novada pārstāvji 7. decembrī apciemoja Austrumvācijas pilsētu Finstervaldi, kur atklāja jaunizveidoto Salaspils ielu.

Pēc 15 gadu ilgas sadarbības Salaspils novada pārstāvji 7. decembrī apciemoja Austrumvācijas pilsētu Finstervaldi, kur atklāja jaunizveidoto Salaspils ielu.

Ielas jauno nosaukumu kopā ar zīmi latviešu valodā atklāja Finstervaldes pilsētas mērs Jorgs Gampe un Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars.

Ielas jauno nosaukumu kopā ar zīmi latviešu valodā atklāja Finstervaldes pilsētas mērs Jorgs Gampe un Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars. Facebook/Salaspils novada pašvaldība

Salaspils iela ir izbūvēta pilnīgi no jauna un tās garums ir gandrīz 1,3 kilometri. Būvdarbu izmaksas sasniegušas gandrīz četrus miljonus eiro, un darbi ilga divus gadus.

Salaspils iela ir izbūvēta pilnīgi no jauna un tās garums ir gandrīz 1,3 kilometri. Būvdarbu izmaksas sasniegušas gandrīz četrus miljonus eiro, un darbi ilga divus gadus. finsterwalde.de

Jaunā iela manāmi uzlabošot pilsētas centra satiksmes apstākļus, kā arī tas esot ātrākais un ērtākais izbraukšanas ceļš uz tuvāko autobāni. Uz zīmes attēlots Salaspils ģerbonis un Latvijas karoga attēls.

Jaunā iela manāmi uzlabošot pilsētas centra satiksmes apstākļus, kā arī tas esot ātrākais un ērtākais izbraukšanas ceļš uz tuvāko autobāni. Uz zīmes attēlots Salaspils ģerbonis un Latvijas karoga attēls. finsterwalde.de

Atklāšanas pasākumā tika minēts, ka pēc ilgākas praktizēšanas jauno nosaukumu izrunāt vāciešiem ir nu jau daudz vieglāk, taču no paša sākuma latviskais vārds esot sagādājis nelielas izrunas problēmas.

Atklāšanas pasākumā tika minēts, ka pēc ilgākas praktizēšanas jauno nosaukumu izrunāt vāciešiem ir nu jau daudz vieglāk, taču no paša sākuma latviskais vārds esot sagādājis nelielas izrunas problēmas. ir-online.de

Salaspils iela


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru