Kad sludinājuma autoram ir rakstnieka talants, top šādas pērles

2 komentāri

Asprātīgi auto sludinājumi, šķiet, kļuvuši jau par ikdienu - ja vēlies notirgot savu auto, meklē vārdus kabatā.


Jau vairākkārt esam publicējuši daiļrunīgus auto sludinājumus. Ja esi piemirsis, pats, pats pirmais šajā sērijā bija slavenais Rexton sludinājums, kurš kļuva par ss.com mašīnu pārdošanas tekstu augstāko latiņu. Popularitātes ziņā, šķiet, vēl neviens nav pārspējis šo pērli. Ja vēlies, šeit var izlasīt stāstu par autoru. Starp citu raksts, kurā ievietojām sludinājumu, joprojām ir starp TOP3 lasītākajiem mūsu lapā.

Centieni pārspēt Rextona sasniegumus bijuši vairāk, un te piedāvājam tev izlasīt vienu no tiem:

"Ar sievas svētību caur auto placi nododu neapšaubāmi labāko VW Passat B7 2.0 Tdi tavam vērtējumam. Lai gan salīdzinoši neilgās kopdzīves laikā no Vācijas atvestais lielizmēra suvenīrs ātri vien bijis daiļā dzimuma atšūts, sākotnējais šarms nekur nav zudis. Tas ir pietiekami mūsdienīgs un respektabls, lai neliktu tev krist kaunā dodoties uz darbu vai ripojot brīvdienu neceļos.

Jāpiemin arī par gana lielu jaudu, ko šī mūsdienu kariete ar 170 zirgiem, var sniegt, kad kumeļi ieskrienas. Sēžoties pie auto stūres, tev un tavam pasažierim nebūs lieki jātuntulējas, jo ar klimata kontroli globālā sasilšana salonā garantēta. Tātad - bez puņķiem un citiem kreņķiem.

Ar start-stop sastrēgumos tiks noslāpēti gan tavi dusmu uzplūdi, gan automobīļa dzinējs, pēc kā ar pilnāku bāku un mazāku CO2 metošo ēnu, tu pārliecināsies, ka šis auto “ēd” ar zaļo karotīti. Savu "ziemas riepu" varēsi no vietas nemaz nekustināt, jo visas četras ar metāla diskiem ir virsū. Vasaras riepuči uz skaistiem ļitakiem, kas mirdz un laistās būs džekpotā.

Salons ietilpīgs, gluži kā Rundāles pils Hercoga parādes guļamistaba. Aizmugurē vietas vismaz kādiem trīs kāju pāriem, bet bagāžnieka plašumos ērti jutīsies tie kas uz četrām. Līdzi došu autocentrā salaulāto atslēgu pāri apgredzenotu orģinālajā VW piekariņā. Papildus ieguldījumu autiņš neprasa, atskaitot vienīgi to, ka pats uz priekšu neripo. Atliek vien padzirdināt un aidā."

Sludinājumu skaties: ss.com.


Vērts izlasīt
Komentāri