6 baušļi, kas jāizlasa pirms lielās līgošanas. Par drošiem svētkiem!

Komentēt

Raidījums "Zebra" dalās ar svarīgākajiem padomiem, kuri jāievēro visiem šoferiem Jāņos.


 

Pauls Timrots un "Zebra" dalās ar svarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, dodoties braucienā uz svētku vietu. Ja tos ievērosi, tad droši Jāņi tev un taviem tuvajiem garantēti!

 

1. Klāt ir gada zaļākie svētki, kas nozīmē, ka daudzi no mums dosies ārpus pilsētām. Ļoti iespējams, ka nāksies braukt pa ceļiem, kurus ikdienā neizmantojam nemaz. Tāpēc nepārkāp ātrumu un nebrauc stūrgalvīgi.

2. Otrs faktors, kuru svarīgi ievērot - šogad gaidāmi lielāki sastrēgumi nekā parasti, jo Jāņu brīvdienas iekrīt nedēļas nogalē.

3. Cilvēku un mantu skaits automašīnā būs lielāks nekā parasti, kas nozīmē, ka automašīna lēnāk ieskriesies un lēnāk bremzēs. Neaizmirsti arī par kravas pareizu ievietošanu un varbūt pat apsver domu par tās nostiprināšanu, lai straujas bremzēšanas brīdī negadītos ķibele.

4. Domā par iepirkumu veikšanu gudri. Ieskriet pēc pārtikas un citām nepieciešamajām lietām pēdējā veikalā domā praktiski visi. Tāpēc iepirkšanos veic laicīgi, lai izvairītos no milzīgajām rindām benzīntankos un iepirkšanās centros.

5. Atceries par mašīnas atslēgām. Ja svinības notiks privātā teritorijā, varbūt labāk atstāt durvis vaļā. Bieži vien svinību karstumā nākas atslēgas pazaudēt, kā rezultātā rodas problēmas ar auto atslēgšanu. Vēl labāk - izdomā, kuram uzticēsi savas atslēgas vai atrodi sev zināmu vietu, kur tās noglabāt.

6. Visbūtiskākā lieta - alkohols. It kā mēs visi zinām, ka nevajag dzert un braukt, bet īpaši šogad, kad svētdien mocīs lielākās paģiras un jau jāsāk posties uz darbu, var gadīties, ka kāds rīkojas pārgalvīgi un nolemj riskēt. Tu pats savu organismu pazīsti vislabāk, tāpēc kārtīgi apdomā, cik daudz tu vari lietot alkoholu un kad pienāk tas brīdis, kad tev ir jāpārstāj.

 

Avots: Skaties.lv 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru