10 bezjēdzīgākie rokas pulksteņi

1 komentārs

Spoguļi, nesaprotamas līnijas un citas dīvainas lietas, ko vari nēsāt uz rokas.

1. Navitron Steampunk Wrist Compass and Sundial

Navitron Steampunk Wrist Compass and Sundial
Ja nu gadījumā vienmēr sanāk kavēt, un ir vēlme kontrolēt savu laiku sekmīgāk, īstā izvēle būs saules pulkstenis - aparāts, ar kura palīdzību pats vari izvēlēties, cik ir pulkstenis! Skaidrs, ka pateicoties iebūvētajam kompasam, kas atrodams, atverot vāciņu, ir iespējams noteikt arī precīzu laiku, taču tā kā tas iespējams vien diennakts gaišajā laikā, diez vai šāds aksesuārs būs liels palīgs tad, kad to tiešām vajadzēs.
Cena: 36
Komentēt

2. Vanity Mirror Watch

Vanity Mirror Watch
Interesanti, vai šīs preces izstrādātāji maz nojauš, ko ir radījuši - spoguli vai rokas pulksteni? Nenoliedzami, varētu būt ērti, ja vienmēr ir pieejams spogulis pie rokas, tomēr tā kā laiku šis aparāts rāda vien tad, kad ir nospiesta podziņa, un arī tad - vien uz trīs sekundēm, var droši apgalvot - šis ir viens no visu laiku bezjēdzīgākajiem pulksteņiem, kāds jelkad ir izgudrots.
Cena: 70$
Komentēt

3. Take Time Watch by Mathieu Lehanneur

Take Time Watch by Mathieu Lehanneur
Tehniski šis rokas pulkstenis nemaz nav rokas pulkstenis, jo kaut gan to iespējams aplikt ap delnu, ražotājs negarantē tā nenokrišanu pie aktīvākām kustībām. Skaidrs, ka dizaina lietām praktiskums nav galvenā prioritāte, taču tādas ekstras kā pulksteņa nēsāšanu tradicionālākā vietā nekā pie siksnas vai biksēm gribētos ražotājiem pieprasīt.
Cena: 45
Komentēt

4. Tokyoflash Kisai 3D Unlimited Watch

Tokyoflash Kisai 3D Unlimited Watch
Japāņiem vienmēr ir patikušas futūristiskas lietas, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka tieši šai nācijai ienāca prātā uztaisīt tik sarežģītu pulksteni, ka pareiza laika noteikšana kļūst teju vai par zinātni. Protams, tiklīdz iemanies pateikt, ka tas attiecīgajā mirklī rāda "4:54" kļūst viegli, tomēr māc pamatīgas šaubas, ka smagas darba dienas vidū, steidzoties kaut kur, gribas zīlēt, cik tad patiesībā ir pulkstens.
Cena: 149$.
Komentēt

5. Cool G108 Watch Phone

Cool G108 Watch Phone
Ja tavu kompāniju sauc "Cool", automātiski gribas pieņemt, ka arī tās ražotās lietas būs cool. Iespējams, 2008. gadā kādam tiešām šķita, ka ideja par telefonu kā rokas pulksteni varētu būt laba doma, taču produkta sekmes runā pašas par sevi - gan jau neviens nejutās gana kruts (iespējams - arī izveicīgs - pamēģini!), lai uzdrīsktētos runāt pa telefonu, cenšoties delnu pielikt pie auss.
Ja nu kādam interesē tehniskās detaļas - 128x160px displejs, GPRS, 1,3 megapikseļu kamera, iespēja zvanīt un sūtīt sms, atskaņot mūziku un video, un, nenokrītiet no krēsliem, arī 0,5 megabaitu liels cietais disks!
Cena: Sākotnēji ap 100$, šobrīd tirgū parādās reti.

Starp citu, mēs esam vienīgie, kuriem runājot par pulksteņtelefonu uzreiz prātā nāk šis vīrs?

Starp citu, mēs esam vienīgie, kuriem runājot par pulksteņtelefonu uzreiz prātā nāk šis vīrs?

6. LED 720p Mini Video Watch by Thanko

LED 720p Mini Video Watch by Thanko
Tiem, kam nepietieka ar pulksteņtelefonu, Thanko ir sagādājuši vēl bezjēdzīgāku gadžetu - viedpulksteni, kas lieliskā kvalitātē var filmēt, fotogrāfēt un ierakstīt skaņu. Teiksiet, kas gan tur neparasts? Atšķirībā no citiem gudrajiem pulskteņiem, šis laiku rāda binārajā sistēmā, kas nozīmē, ka lai uzzinātu, cik pulkstens, nepietiks ar vienkāršu skatienu virzienā, vajadzēs arī paskaitīt un parēķināt.
Cena: 105$
Komentēt

7. Tokyoflash NI Watch

Tokyoflash NI Watch
Vēl viens japāņu izgudrojums, kurā, lai noteiktu, cik pulkstens, nāksies gana naski rēķināt. Piespižot pogu pulksteņa malā, uz 7 sekundēm iedegsies gaismiņas, kas 12 stundu formātā parādīs, cik divu stundu, stundas, 10, 5 un 1 minūtes intervāli ir pagājuši. Saskaiti, cik gaismiņas ir iedegušās (visdrīzāk - ieslēdzot tās vairāk nekā vienu reizi) un uzzināsi, cik tad ir pulkstens!
Cena: 109$
Komentēt

8. EleeNo EG3

EleeNo EG3
Ja kaut kādu iemeslu dēļ iepriekšējo divu tipu rēķināšana, nosakot, cik pulkstens, Tev neiet pie sirds, varbūt interesantāks šķitīs šis japāņu (kāpēc tas vairs nepārsteidz?) izgudrojums. Šoreiz, lai uzzinātu, cik ir pulkstens, jāskaita kubiciņi - augšējā rindā redzamas stundas, vidējā - desmitminūtes, bet apakšējā - minūtes.
Cena: 80$
Komentēt

9. Kisai Vortex

Kisai Vortex
Iespējams, kādam arī šie pareiza laika noteikšanas veidi likās pārāk vienkārši, un ja tā, domājams, Kisai Vortex var sniegt nepieciešamo izaicinājumu precīza laika noteikšanā. To, kā to var uzzināt, izpēti pats nākamajā attēlā. Vien piebildīsim, ka šim monstram bonusā ir pieejamas arī tādas fīčas kā skārienjītīgs ekrāns, iespēja aizslēgt ekrānu, divu laika joslu vienlaicīga attēlošana un pat tāds arhaisms kā modinātājs.
Cena: 199$

10 bezjēdzīgākie rokas pulksteņi

10. CX Swiss Military 20,000 Feet

CX Swiss Military 20,000 Feet
Loģiski, ka šis nezvērs pamatīgi atšķiras no pārējiem šajā sarakstā sastopamajiem rokas pulksteņiem, jo tas ir klasisks, spēcīgs, ļoti izturīgs un kvalitatīvs laikrādis, turklāt tam pieder Ginesa rekords kā pulkstenim, kas darbojas visdziļāk dzelmē. Tas, protams, ir lieliski, tomēr kāda jēga no šādas ūdensizturības, ja neviens nirējs fiziski nespēj nolaisties tik dziļi zem jūras līmeņa?
Cena: Ap 3000
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri