10 galīgi dīvainas alus šķirnes

2 komentāri

Hello Kitty alus, alus no buļļa pautiem, 70% alus un citi neticami dzērieni.

1. Snake Venom

Snake Venom
70% Snake Venom ir pasaules stiprākais alus, turklāt tas ir spēcīgāks par lielāko daļu stiprā alkohola. Uz katras etiķetes ir īpašs brīdinājums, ka šo dzērienu nevajadzētu lietot lielos daudzumos, jo tas ir bīstams. Ja nu gadījumā kāds šai norādei negribēs klausīt, gan jau tilpums liks piebremzēt, jo pudelē ir vien 275 ml, un diez vai daudzi ir spējīgi iztukšot vairākas pudeles.
Komentēt

2. The End of History

The End of History
Vēl viens ultra stiprs alus, šoreiz gan paliekot pie 50% atzīmes. Šis dzēriens izceļas ar to, ka tika saražots vien 12 pudeļu tirāžā, turklāt katra pudele tika izveidota ar taksidermista palīdzību, ievietojot to mirušas zebiekstes vai vāveres ķermenī. Vienas pudeles sākotnējā cena ir atbilstoša šādam retumam - 765$.

10 galīgi dīvainas alus šķirnes

3. Beard Beer

Beard Beer
Šis alus ir cēlies no tā aldara Džona Meiera... bārdas. Meklējot iespējas padarīt raugu īpašāku, kungs to sāka audzēt savā bārdā, un tādējādi radīja pamatu Beard Beer, kas nu jau saražots vairāk nekā 18000 eksemplāru.

Šādi izskatās bārda, no kuras top alus

Šādi izskatās bārda, no kuras top alus

4. Sapporo Space Barley

Sapporo Space Barley
Japāņi ir sadījuši kosmosa alu, kura mieži tika audzēti Starptautiskajā Kosmosa stacijā, tā kā dzerot šādu padzērienu ir iespējams saprast, kā garšo alkohols ne no šīs pasaules. Turklāt tam ir arī gana demokrātiska cena - sešpaka maksā 100$.
Komentēt

5. Sankt Gallen

Sankt Gallen
Tīri teorētiski šis alus ir veidots no ziloņu kakām. Ok, patiesībā no kafijas pupiņām, ko tie ir apēduši un izkakājuši, bet fakts paliek fakts. Kas pats dīvainākais, tas esot gards ar stipru, rūgtu garšu, ko papildina salda pēcgarša. Diemžēl atrast kādu eksemplāru ir pagrūti - visas pudeles pa 100$ gabalā tika izķertas dažu minūšu laikā.
Komentēt

6. Hello Kitty

Hello Kitty
Ja līdz šim likās, ka ar Hello Kitty simboliku ir nopērkams teju viss, tad šobrīd ir skaidrs - nav tādas lietas, uz kā nebūtu attēlots kaķītis. Aziātiem ļoti pie sirds iet šis Taizemē ražotais 2.3% vājais padzēriens, kas vairāk atgādinot sulu, nekā alu, un uz kura fona pat visi Radler veidīgie kokteiļi garšojot pēc tīras mantas. Vai tas ir mēģinājums pie alus pieradināt jauno paaudzi jau no pašas bērnības?
Komentēt

7. Mamma Mia! Pizza Beer

Mamma Mia! Pizza Beer mammamiapizzabeer.com
Kaut gan tas izklausas neticami, Amerikā ir radīts alus, kurā iekļautas pilnīgi visas Margaritas picas sastāvdaļas, tādējādi pirmo reizi ēdienu transformējot alus veidā.
Komentēt

8. Voodoo Doughnut Chocolate Peanut Butter Banana Ale

Voodoo Doughnut Chocolate Peanut Butter Banana Ale
Ļoti iespējams, ka ja nevari izvēlēties starp šokolādi, zemesriekstu sviestu, banānu virtuļiem vai labu alu, jau esi iereibis, tomēr ja nu gadījumā šāda lieta tiešām ir notikusi un izvēle jāizdara, kāpēc nebaudīt visu vienlaicīgi? To ir iespējams izdarīt, iedzerot šo alu, turklāt tas ir pildīts solīda izmēra jeb 750 ml pudelē, kas nozīmē, ka arī varēsi pacienāt arī draugus, kuriem arī būs bijušas grūtības ar šo izvēli.
Komentēt

9. Coconut Curry Hefeweizen

Coconut Curry Hefeweizen
Coconut Curry Hefeweizen ir viens no diviem aliem pasaulē, kurā tiek izmantots karijs, turklāt šeit bez tā ir arī divas citas gana retas sastāvdaļas - kokosrieksts, kas ir visa pamatā, kā arī banāns, kas tiek izmantots kā garšas pastiprinātājs.
Komentēt

10. Rocky Mountain Oyster Stout

Rocky Mountain Oyster Stout
Šis 7% tumšais alus satur 3 BPB (balls per barrel) jeb 3 buļļa pautus uz 120 litriem alus. Ja netici, noskaties šo video, kur redzams, cik svaigas olas tiek pievienotas dzērienam!


Vērts izlasīt
Komentāri