25 foršas lietas mājai, kas priekšmetiem sniegs otru dzīvi

Komentēt

Vēlies izmest pāris vecas un nederīgas lietas? Vispirms uzzini vai tām nevar atrast kādu radošu pielietojumu!

Drošvien mums katram mājās ir kāda nevajadzīga lieta, kurai mēs nespējam atrast pielietojumu, bet to izmest arī nevēlamies. Šādus priekšmetus nav nepieciešams glabāt noliktavas tālākajā stūrī, it īpaši tad, ja no tām iespējams radīt ko praktisku un foršu, lai ikdiena šķistu daudz vienkāršāka.

1. Glāzes uz magnētiem

Glāzes uz magnētiem
Lieliska ideja tiem, kuri katru dienu nevēlas skapī sniegties pēc glāzes. Un bērniem vairs nebūs nepieciešama jūsu palīdzība, lai tās izvilktu no augstākā virtuves plaukta.
Komentēt

2. Spilgtas un krāsainas vāzes

Spilgtas un krāsainas vāzes
Izveidot šādas vienkāršas vāzes pa spēkam ir ikvienam. Viss, kas nepieciešams, ir tikai pāris izlietotas stikla pudeles (vislabāk vīna vai šampanieša) un krāsas. Iznākums var kļūt par lielisku un košu papildinājumu mājas interjeram.
Komentēt

3. Atslēgu slēptuve

Atslēgu slēptuve
Paslēpt mājas vai dzīvokļa atslēgu zem tepiķa nebūtu tas drošākais variants. Lūk, lielisks veids tiem, kuri savas mājokļa atslēgas nav pieraduši nēsāt līdzi.
Komentēt

4. Pārvietojams zvilnis

Pārvietojams zvilnis
Ja tev mājās ir spilveni, kurus vairs neizmanto gulēšanai, tad šis būs superīgs variants to izmantošanai. Šāds zvilnis/matracis patiks ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.
Komentēt

5. Plauktiņi no paletēm

Plauktiņi no paletēm
Šāda plaukta pagatavošanai nav nepieciešami daudz jauni materiāli, ja nu vienīgi krāsas, ar kurām plauktus izkrāšņot. Šādi plaukti var kļūt par papildinājumu tavai vannas istabai vai viesistabai.
Komentēt

6. Sveces no pudelēm

Sveces no pudelēm
Šādas neparastas sveces var kļūt par romantisku vakara papildinājumu vasarnīcā. Tam tikai nepieciešama tukša stikla pudele, parastākā pretodu svece un rotājumi pēc pašu izvēles.
Komentēt

7. Kalendārs

Kalendārs
Mūžīgo” kalendāru ir iespējams izveidot no klucīšiem, ar kuriem bērni jau sen vairs nespēlējas. Lieliska ideja tiem, kuri priekšroku dod pēc iespējas vienkāršākiem kalendāriem.
Komentēt

8. Žurnālu galdiņš

Žurnālu galdiņš
Ja mājās ir aizķērušās pāris paletes vai palešu kastes, tad savā viesistabā vari izveidot neparastu žurnālu galdiņu, kas kļūs par skaistu interjera priekšmetu.
Komentēt

9. Dārza instrumentu glabātuve

Dārza instrumentu glabātuve
Ļoti vienkāršs veids, kā organizēt kārtību savā dārza būdiņā. Atgriezumi no vecām plastmasas trubām būs lieliskas novietnes dārza grābekļiem, lāpstām un citiem instrumentiem.
Komentēt

10. Pārnēsājamās “klasītes”

Pārnēsājamās “klasītes”
Šī var būt lieliska ideja taviem bērniem. Ja tev mājās ir palikušas plātnes no trotuāra vai piemājas celiņa ierīkošanas, nokrāso tās visdažādākajās krāsās un ļauj bērniem atcerēties tavu mīļāko bērnības aktivitāti.
Komentēt

11. Groziņš no kastes

Groziņš no kastes
Šāda groziņa izveidošanai ir nepieciešama kartona kaste, virve, nedaudz auduma un līmes. Tā tu tiksi pie stilīgas alternatīvas, ja mājas plauktos būs aptrūkusies vieta mantu glabāšanai.
Komentēt

12. Maza vāze no izdegušas spuldzes

Maza vāze no izdegušas spuldzes
Nestandarta stila vāze, kas pievērsīs ciemiņu uzmanību. Tā būs praktiska vieta maziem ziediem vai zaļumiem. Vienkārši izveido spuldzes apakšā nelielu caurumu, atbrīvojies no gaismekļa un piepildi to ar ūdeni.
Komentēt

13. Vanna paklājiņš no pudeļu korķiem

Vanna paklājiņš no pudeļu korķiem
Ja ir apnicis izmantot pūkainos vannas paklājiņus, šis ir lielisks veids, kā izveidot nestandarta paklāju, kas rotās tavu vannas istabu. Ir tikai nepieciešams sakrāt pietiekami daudz korķu, lai paklājiņu izveidotu sev tīkamā izmērā.
Komentēt

14. Krūzīžu palikņi no veciem mūzikas diskiem

Krūzīžu palikņi no veciem mūzikas diskiem
Mūzikas diskiem mūsdienās vairs nav īpaša pielietojuma. Bet, tā vietā, lai no tiem atbrīvotos, izveido krāsainus krūzīšu palikņus, ietinot diskus visdažādākajos krāsainajos papīros. Lieliska ideja kādai ballītei!
Komentēt

15. Gliemeži no dārza akmeņiem

Gliemeži no dārza akmeņiem
Ja tev tavs piemājas dārziņš šķiet pārāk pelēks un vienveidīgs, piešķir tam krāsas un pārvērt dažus akmeņus par krāsaineim gliemežiem vai citām radībām.
Komentēt

16. Krāsains spoguļa rāmis

Krāsains spoguļa rāmis
Ja tev ir apnicis sava spoguļa neizteiksmīgais koka rāmis, izveido to nedaudz elegantāku ar auduma vai papīra gabaliem. Tas atgriezīs mājās dzīvīgumu.
Komentēt

17. Novietne matu veidošanas ierīcēm

Novietne matu veidošanas ierīcēm
Lielais vadu un ierīču apjoms vannas istabā mēdz sajaukt galvu. Organizētai kārtībai vari izmantot nevajadzīgu santehnikas trubu, nokrāsot to sev tīkamā tonī un savietot visus nepieciešamos matu veidošanas piederumus negaidot, kamēr tie atdziest.
Komentēt

18. Foto rāmji no vecajām logu rūtīm

Foto rāmji no vecajām logu rūtīm
Vintāžas faniem šī ir forša un unikāla ideja kā iekārtot savu mājokli ar veciem, taču interesantiem priekšmetiem. Moderno sienas rāmju vietā vari izvēlēties vecās koka logu rūtis, kas foto sienai sniegs oriģinalitāti.
Komentēt

19. Inovatīvs drēbju pakaramais

Inovatīvs drēbju pakaramais
Ja uz pašreizējā drēbju pakaramā kļūst pavisam šauri, vari izveidot papildus pakaramos, izmantojot dabas priekšmetus. Šis risinājums noteikti labi iederētos kādā vasarnīcā.
Komentēt

20. Nedaudz citāda puķu dobe

Nedaudz citāda puķu dobe
Vecās automašīnas riepas nav obligāti nepieciešams nodot pārstrādei vai vienkārši atbrīvoties no tām. Tā vietā iegādājies pāris pūšamās krāsas baloniņus un ierīko krāsainu puķu dobi.
Komentēt

21. Plaukts no ģitāras korpusa

Plaukts no ģitāras korpusa
Jau sen apsolīji sev iemācīties ģitārspēli, bet jau atmeti tam ar roku? Šādos gadījumos nelietojamās ģitāras var izmantot kā ļoti radošu pieeju plauktam, kur novietot mājas dekorus.
Komentēt

22. Atsvaidzini savu istabu

Atsvaidzini savu istabu
Paņem smaržas, kuras vairs nelieto, pāris kociņus, kas tagad nāk komplektā ar šķidrajiem gaisa atsvaidzinātājiem un ievieto tos smaržas pudelītē. Nebūs jālej ārā vecās smaržas un mājās vienmēr valdīs patīkams aromāts.
Komentēt

23. Vintāžas dobes stādījumiem

Vintāžas dobes stādījumiem
Atceries vecos kafijas iepakojumus skārda bundžu izskatā? Ja mājās ko tādu ieraugi, nemet ārā, bet gan izgatavo vietu saviem bazilika vai pētersīļu stādiem.
Komentēt

24. Trauki kancelejas precēm

Trauki kancelejas precēm
Tukšās ievārijuma burciņas ir iespējams izmantot gan kā kancelejas preču - pildspalvu, zīmuļu, flomāsteru traukus, gan kā citu nepieciešamu priekšmetu glabātavu.
Komentēt

25. Matu aksesuāru turētājs

Matu aksesuāru turētājs
Izlietota garšvielu palete var visai labi noderēt meiteņu skapī. Dažādu matu gumiju un sprādžu glabāšana šāda veida konteineros palīdzēs izvairīties no mūžīgās rotu pazušanas.
Komentēt


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru