20 padomi, kuri palīdzēs pārdzīvot karsto laiku. Neesam pieraduši!

Komentēt

Vasara beidzot ir klāt. Te būs daži ieteikumi, kā vieglāk pārdzīvot karstumu.

1. Atsvaidzini ātrāk

Atsvaidzini ātrāk gageroads
Ļoti vēlies aukstu limonādi, bet aizmirsi ielikt to ledusskapī? Paņem papīra dvieli, saslapini to, aptin ap pudeli un ieliec saldētava uz dažām minūtem. Dzēriens ātri kļūs auksts.
Komentēt

2. Iesaldē sūkli

Iesaldē sūkli
Iesūc ar sūkli ūdeni, ieliec to aizvelkamā maisiņā un ievieto saldētavā. Kad uznāks karstuma neizturamākais brīdis, izņem sūkli no aukstuma un atsvaidzini ar to pieri vai locītavas. Noteikti palīdzēs.
Komentēt

3. Vēsāks gaiss

Vēsāks gaiss funny-about-money
Dienās, kad vēs gaiss ir vienkārši nepieciešams, paņem savu mazo ventilatoru, noliec tam priekšā pudeli ar aukstu ūdeni vai bļodu ar ledu un ieslēdz. Vēs gaiss pārņems telpu.
Komentēt

4. Uztaisi gaisa kondicionieri no veca spaiņa

5. Atdzesē spilvendrānas un palagus

Atdzesē spilvendrānas un palagus Housekeeping
Apnika mocīties un grozīties karstajā gultā? Šādi aizmigt ir ļoti grūti, bet ja ieliksi gultasveļu ledusskapī, tad būsi patīkami pārsteigts, kā vēsa sega un spilvendrāna spēj uzlabot miegu sutīgās naktīs. Tu vari ielikt ledusskapī arī bikses vai citu apģērbu, lai tas kļūst vēsāks.
Komentēt

6. Izsmidzināmais ūdens sejai

Izsmidzināmais ūdens sejai
Tas ir mazs glābējs karstas dienas vidū. Atsvaidzinošo ūdeni sejai un ķermenim var nopirkt veikalos, vai arī uztaisīt pašam no, piemēram, mājas augu izsmidzinātāja.
Komentēt

7. Atdzesē dzērienu 2 minūtēs

Viss kas tev ir nepieciešams, ir dzeramais, bļoda, ūdens, ledus un sāls.
Komentēt

8. Ēd mazāk gaļas

Ēd mazāk gaļas
Daudz olbaltumvielu, kas atrodas gaļā un dažās zivīs, paātrina ķermeņa metabolisma darbību, kas cenšas sagremot smago pārtiku, un tas paaugstina ķermeņa temperatūru. Izvēlies vairāk dārzeņu un augļu.
Komentēt

9. Sasien matus

Sasien matus wikihow
Ja esi garo matu īpašniece, tad tev būs daudz vieglāk saskarties ar karstuma viļņiem, ja sasiesi matus bizē vai astē. Lielas rotas arī neļauj ādai elpot, tā sāk svīst un tev paliek karstāk.
Komentēt

10. Akvārijs

Akvārijs
Darbā uz galda uzliec mazu akvāriju vai bļodu ar ūdeni. Šķidrums lēnām iztvaikos karstā temperatūrā un nedaudz atdzesēs gaisu.
Komentēt

11. Arbūza sulas muciņa

Šī ir ļoti forša ideja. Karstā laikā reti gribas ēst, tāpēc šķidrumi un it īpaši sulas iet uz urrā! Ši sula tecēs tieši no arbūza dzīlēm. Kas var būt svaigāk?
Komentēt

12. Pārnēsājamais ledusskapis

Pārnēsājamais ledusskapis
Ja tev mājās ir nevajadzīga kartona kaste, burbuļplēve un folija, tad uztaisi mini ledusskapi, kuru vēlāk vari paņemt arī uz pludmali. Sagriez burbuļplēve nelielos četrstūros un ietin to folijā. Pieliec tos pie katras kastes sienas. Gatavs! Liec iekšā dzērienu, pārber to ar ledu, pāri pārklāj vel vienu folijas gabalu un taisi ciet. Aukstums tādā ledusskapī saglabāsies ilgāku laiku.
Komentēt

13. Alvejas ledus gabaliņi

Alvejas želeja lieliski mitrina un atsvaidzina no saules stariem piekusušu ādu. Paņem parastu alvejas gēlu un piepildi ar to ledus formiņas. Atstāj uz nakti saldētavā un tas pārvērtīsies par lielisku līdzekli ādas atsvaidzināšanai.
Komentēt

14. Kabatas ventilators

Kabatas ventilators
Klasisks, bet noderīgs rīks. Nopērc šo mantiņu, iemet somā un jebkurā brīdī uzspied pogu, lai atvēsinātu seju.
Komentēt

15. Slapjš dvielis

Slapjš dvielis
Ja vēlies atdzesēt lielāka izmēra telpu, tad izmanto slapju dvieli, kurš izpeldināts aukstā ūdenī. Piekar to pie ventilatora, vai arī - vienkārši pie loga. Jutīsi vēsumu!
Komentēt

16. Baseins uz riteņiem

Baseins uz riteņiem blog.utahscouts
Ja tev ir pikaps, tad droši vari izmantot tā aizmugurējo daļu, lai ierīkotu tajā baseinu. Jautri!
Komentēt

17. Sasaldēta limonāde

Sasaldēta limonāde
Netici, ka kaut ko tādu var paveikt īpaši nepiepūloties? Ieliec gāzētu dzērienu ledusskapī uz 3 stundām un uztaisi vienu mazu triku korķa atvēršanas laikā. Noskaties, kā tas pareizi jādara šeit.
Komentēt

18. Ledus kalns

Ledus kalns
Nogriez 5 litru pudeles augšējo daļu.Tajā ievieto dzērienu, kuru vēlēsies atvērt vakarā, un piepildi ar ūdeni. Pudeli aizlīmē ar līmlenti, lai tā neuzpeld. Droši liec saldētavā un pēc dažām stundām izņem. Rezultāts būs episks.
Komentēt

19. Uztaisi savu laistāmo

Uztaisi savu laistāmo wastehunter
Ja tev dārzā ir šļūtene, virtuvē tukša pudele, istabā līmlente un uz galda stāv neliels nazis, tad tu vari uztaisīt nelielu ūdens izklaides vietiņu un paskraidīt pa zaļu zālīti zem paštaisītās "strūklakas".
Komentēt

20. Lūk, lieliska aukstās zupas recepte no svaigiem gurķiem


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru