25 kafejnīcas Jūrmalā, kurās var paēst par saprātīgu cenu

97 komentāri

Ja tev šķiet, ka šajā pilsētā viss ir dārgi un pārāk šiki, rekur, būs labs saraksts ar vietām, kas pierāda pretējo.


1. Zem burām

Zem burām
Bulduri, Vidus prospekts 38

5 minūšu gājienā no dzelzceļa stacijas un līdz pludmalei. Te vari nobaudīt klasiskus mājas ēdienus par demokrātiskām cenām. Piemēram, katru darba dienu no 12:00 līdz 14:00 dienas zupa maksā 1,85 eiro, otrais ēdiens 2,75 eiro, bet komplekts - 3,50 eiro.

Sīkāk uzzini šeit2 komentāri

2. Pandok

Pandok
Bulduri, Meza prospekts 22a

Neliela kaukāza virtuves kafejnīca-restorāns. Šo iestādi nevar nosaukt par lētāko, taču tajā gatavo vienu ļoti nozīmīgu lietu - hačapuri ar sieru. Tas ir neiedomājami gards, sātīgs un maksā tikai 3,50 eiro.


4 komentāri

3. Kalna Krastu Raušu fabrika

Kalna Krastu Raušu fabrika
Lielupe, Vienības Prospekts 35

Runā, ka šī ir, ja ne labākā konditoreja Latvijā, tad Jūrmalā noteikti. Sāļas un saldas, gardas un svaigas, mazas un lielas kūciņas un smalkmaizītes par draudzīgām cenām. 

Sīkāk uzzini šeit

5 komentāri

4. Bistro

Bistro
Majori, Tirgoņu iela 27

Šis Majoru bistro jau ir kļuvis par leģendāru un neatņemamu Jūrmalas centra daļu. Ātri, lēti, garšīgi – lūk, tāda ir iestādes galvenā devīze. Plašs ēdienu piedāvājums, ātra apkalpošana un tiešām zemas cenas.
Pats dārgākais piedāvājums no ēdienkartes ir cepts lasis par 4,80 eiro. 

Ar ēdienkarti un cenām vari iepazīties šeit.
2 komentāri

5. Red Bus

Red Bus
Majori, Tirgoņu iela 21

Turpat netālu no Majoru bistro, atrodas labākā pica pilsētā. Vesela pica izmaksās no 12 līdz 20 eiro. Taču vienas šķēles cena no 1,20 līdz 3,10 eiro. Un, ticiet mums, tās picas tiešām ir ļoti sātīgas!

Sīkāk uzzini šeit.
6 komentāri

6. Grilbārs 39

Grilbārs 39
Bulduri, Meža prospekts 22A

50to gadu Amerikas stila atmosfēra un ēdināšana. Šašliki, grils, burgeri, picas un pat ūdenspīpe. Lielākā daļa no ēdienkartes piedāvājumiem maksā vairāk par 5 eiro. Taču par 3,50 eiro var notiesāt sulīgu siera burgeru, par 4 eiro burgeru ar sieru un bekonu, bet par 4,50 ar vistu. Turklāt te ir arī sendviči un pankūkas.  

Uzini vairāk šeit

Komentēt

7. Trio

Trio
Vienības prospekts 37

Maza kafejnīca-bistro Lielupē ar mājas virtuvi un zemām cenām.
Komentēt

8. Alus krodziņš

Alus krodziņš
Jomas iela 64A

Jomas ielā atrodas omulīgs bāriņš ar vienu no plašākajiem alus mucu piedāvājumiem Jūrmalā. Turklāt cenas arī visai draudzīgas. Salāti izmaksā aptuveni 2-3 eiro. Te var pamieloties arī ar latviešu virtuvi, piemēram, ar pelēkajiem zirņiem un speķi par 3,10 eiro, putraimu desu par 3,15 eiro, vai arī alus desiņām par 3,15 eiro un cīsiņiem par tādu pašu summu. Kā arī te var atrast dažādas pankūkas un pelmeņus, kuru cena nepārsniedz 4 eiro.

Sīkāk skaties šeit.
4 komentāri

9. Gliemežnīca

Gliemežnīca
Melluži, Dārzu iela 9

Bistro atrodas netālu no Mellužu estrādes un pludmales. Te var nobaudīt Eiropas un Latvijas virtuves delikateses par pieejamām cenām.
13 komentāri

10. Dukāts

Dukāts
Dubulti, Baznīcas iela 12/14

Mājīgs bistro ar garšīgu ēdinu. Ja vēlies atnāk uz šejieni pusdienlaikā, noteikti esi gatavs stāvēt rindā. Cilvēki zina, ka šeit ir gards un lēts ēdiens, turklāt atmosfēra tiešām ir silta un omulīga.

Sīkāk uzzini šeit.

5 komentāri

11. Čebureki

Čebureki
Dubulti, Baznīcas iela 2

Ja tu nezini par šo vietu, tad atrast to būs visai grūti. Nepamanāma, bet ļoti populāra starp vietējiem iedzīvotājiem. Iemesls ir tikai viens - te gatavo ļoti gardus čeburekus.
Gatavošanas proess notiek tavā acu priekšā. Pavārs ātri izrullē mīklu, piepilda to ar tevis izvēlētām piedevām (gaļu vai sieru) un liek eļļā, kur čebureks gatavojas pāris minūtes. Karsti, svaigi, aromātiski un milzīgi čebureki ir jāēd uzreiz. Un tikai par pāris eiro!

3 komentāri

12. Daily

Daily
Vaivari, Asaru prospekts 61

Ja gadījumā esi iemaldījies Vaivaros, tad vari droši doties uz pusdienotavu Daily, kura atrodas rehabilitācijas centrā Vaivari. Ātri, lēti un patīkami.

4 komentāri

13. Pankūkas

Pankūkas
Dubulti, Strēlnieku prospekts 16

Ļoti jauka konditoreja, kur var iegādāties ne tikai uz vietas ceptas smalkmaizītes, bet arī gardas pankūkas un citus Latvijas virtuves ēdienus. Smarža un mājīga atmosfēra liks iegrimt bērnības atmiņās. Turklāt cenas te ir ļoti draudzīgas.
3 komentāri

14. Tokyo City

Tokyo City
Jomas iela 65/67

Restorāna Tokyo City ēdienkartē ir diezgan daudz labu piedāvājumu, kuru cena nepārsiniedz 4 eiro. Dažas zupas, salāti, karstie ēdieni. Šuši roli ar gurķi maksā 2,50, bet ar avokado 3,90 eiro, turklāt, ņemot vienu suši porciju, otru tev atnesīs bez maksas. 

Sīkāk uzzini šeit

4 komentāri

15. Briedīškrogs

Briedīškrogs
Kauguri, Vēžu iela 2

Ģimenēm draudzīgākais krodziņš Kauguros. Plaša ēdienkarte gan lielajiem, gan mazajiem ēdājiem par jaukām cenām. 

Vairāk uzzini šeit.
4 komentāri

16. Bistro

Bistro
Kauguri, Skolas iela 31

Lielas porcijas, ēdiens gluži kā mājās un zemas cenas. Kas var būt patīkamāks?8 komentāri

17. Hesburger

Hesburger
Lielupe, Viestura iela 21

Klasika. Visi, kuri iebrauc Jūrmalā ar mašīnu, uzreiz pamana to aiz Līvu akvaparka. Siera burgeris par 95 centiem vai bekona burgera komplekts par 3,80 eiro.

1 komentārs

18. De Gusto

De Gusto
Jomas iela 46

Jauka kafejnīca-konditoreja Jomas ielā. Starp plašu kūciņu un smalkmaizīšu sortimenta var atrast arī garšīgus salātus, zupu vai omleti. Un cenas nemaz nav tik augstas. 3 komentāri

19. Brown Sugar

Brown Sugar
Bulduru prospekts 33
Raiņa iela 112B, t/c Līgo, Kauguri

Uz vietas ceptas smalkmaizītes, kruasāni un kūciņas. Svaigi salāti un kulinārija. Kopumā cenas šeit nav pašas demokrātiskākās, taču var atrast arī lētākus piedāvājumus. Starp citu, nesen Brow Sugar sāka gatavot arī suši un parasto maki suši, cena nepārsniedz 4 eiro par 8 gabaliņiem.  

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

20. Burger Studio

Burger Studio
Talsu šoseja 68, Kauguri

Šie Kauguru burgeri tiešām ir lieli un sātīgi. Katra burgera recepte tika veidota vairāku mēnešu laikā, iesaistot šefpavārus no visas pasaules. Tāpēc ienāc un nobaudi kādu no 50 dažādajiem ēdienu piedāvājumiem.
Klasiskais burgeris izmaksās 3,50 eiro un asie, panētie vistas spārniņi arī. 

Sīkāk uzzini šeit

1 komentārs

21. LIDO vasaras terase

LIDO vasaras terase
Majori,Pilsoņu iela 14/16

Kur gan var nogaršot īstu latviešu virtuvi, ja ne slavenajā LIDO, kurš atrodas arī Jūrmalā. Vasaras terasē atradīsi jau sen iecienītos LIDO ēdienu un dzērienu piedāvājumus. 

Sīkāk uzzini šeit

5 komentāri

22. Zivju bodīde

Zivju bodīde
Dubulti, Dubultu prospekts 18

Šis knapi pamanāmais veikaliņš ir izslavētā Jūrmalas zivju bodīte, kur pārdod svaigas un kūpinātas, Latvijā noķertas zivis par ļoti draudzīgām cenām. Runā, ka dienās pulksten 12:00 šeit iegriežas šefpavārs no kāda restorāna un gatavo svaigus suši par 4-6 eiro. 

3 komentāri

23. Super M

Super M
Kauguri, Raiņa iela 82

Bistro, picērija, kebabnīca. Cenas tiešām ir demokrātiskas, piemēram lielo kebabu ar gaļu var iegādāties par 3,50, mājas pelmeņus par 2,50, 10 vistas nageti izmaksās 2,50, bet mazā un sātīgā pica 2,90 eiro.  

Sīkāk uzzini šeit.
2 komentāri

24. Crepes Cafe

Crepes Cafe
Jomas iela 79

Gardas pankūkas Jomas ielas vidū. Pankūka ar sieru un šķiņķi maksā 3,50, ar medu 2,50, bet ar vairākām piedevām 3 eiro. Ņam!

Sīkāk skaties šeit
Komentēt

25. Jūrmalas muzeja kafejnīca

Jūrmalas muzeja kafejnīca
Lieliska vieta, kur mājīgā atmosfēra izbaudīt kafijas tasīti vai ieturēt maltīti pēc muzeja ekspozīciju apmeklējuma, kas, starp citu, ir apskatāmas bez maksas.
4 komentāri

Vērts izlasīt
Komentāri