25 stilīgas vietas, kur apmesties, ceļojot pa Latviju

8 komentāri

Mēs zinām, ka Airbnb ir lieliska viesnīcu alternatīva, dodoties ceļojumā uz citu pilsētu.

Online serviss, kas palīdz privātpersonām izīrēt dzīvojamo telpu jebkurā pasaules maliņā. Īsāk sakot, ja tev ir lieks dzīvoklis vai māja, un tu vēlies satikties ar jauniem un interesantiem cilvēkiem, tad vari droši reģistrēties Airbnb aplikācijā un mājaslapā, lai palīdzētu ceļotājiem atrast nakstsmītni un kaut ko ar to arī nopelnīt. 

Mēs pasērfojām Airbnb mājaslapā un atlasījām, mūsuprāt, interesantākos īrējamos variantus Latvijā, kur noteikti vēlētos palikt daudzi, ne tikai ārzemnieki, bet arī iekšzemes ceļotāji. Skaties.

1. The Daacha

The Daacha
Cena: €50 par nakti.

Stilīga kotedža, kuru var atrast Ventspils teritorijā, gatava uzņemt 3 viesus. Mājīgā vasarnīca atrodas pretī upei, kur, atpūšoties uz modernas verandas, var baudīt pasakainus skatus.

Sīkāk uzzini šeit.
1 komentārs

2. Vasaras māja Ikšķilē

Vasaras māja Ikšķilē
Cena: €45 par nakti.

Studijas tipa dizainēta vasarnīca starp koku zaļumiem. Neskatoties uz to, ka tā ir īsta meža mājiņa, tajā ir gan elektrība, gan siltais ūdens, vanna un 2 tualetes, kā arī koša un jautra virtuve ar vasaras terasi, kur var pamieloties ar gardām brokastīm svaiga gaisā.

Sīkāk uzzini šeit.
1 komentārs

3. Dārza māja Mārupē

Dārza māja Mārupē
Cena: €50 par nakti.


Apartamenti ar 3 guļamistabām un 1 vannas istabu. Tajā mierīgi var izvietoties 5 cilvēki – ģimene vai draugu kompānija. Telpās ir atļauts turēt dzīvniekus, kas ir liels pluss ceļotājiem ar četrkājainiem draugiem.

Sīkāk uzzini šeit.
1 komentārs

4. Rūpniecības Boutique Apartment

Rūpniecības Boutique Apartment
Cena: €50 par nakti.

Dzīvoklis atrodas Rīgas klusajā centrā. Tajā ir plaša dzīvojamā istaba, mājīga guļamistaba, virtuve ar nepieciešamajiem traukiem un vannas istaba. Apkārt ir daudz omulīgu kafejnīcu un parks, kur var ieelpot svaigu gaisu.  

Sīkāk uzzini šeit.

Komentēt

5. Mājīgs mansards Rīgas centrā

Mājīgs mansards Rīgas centrā
Cena: €50 par nakti.

Gaišs mansarda tipa dzīvoklis Rīgas centrā ar brīnišķīgu skatu uz visu pilsētu. Tajā ir kamīns, daudz augu un lieliskas koka grīdas. Dzīvoklis piemērots pāriem, piedzīvojuma meklētājiem un ģimenēm (ar vienu bērnu).

Sīkāk uzzini šeit.

1 komentārs

6. Lofts Rīgas centrā

Lofts Rīgas centrā
Cena: €50 par nakti.

Superīgs lofts sešiem cilvēkiem. 100 kvadrātmetri iekļauj sevī divas divvietīgas gultas un vienu matraci. Šī izskatās pēc lielieskas vietas, kur pārnakšņot, ceļojot jautrā draugu kompanijā. Turklāt īpašnieki piedāvā iespēju satikt savus viesus no lidostas pilnīgi bezmaksas (4 cilvēkus).

Sīkāk uzzini šeit

Komentēt

7. Bohēma Rīgas centrā

Bohēma Rīgas centrā
Cena: €30 par nakti.

Bohēmisks, māksliniecisks un Indijas stilā izveidots interjers. Augsti griesti un krāsotas koka grīdas, kā arī dažādi rotājumi, kas ir redzami praktiski visās dzīvokļa malās, katram ir savs stāsts. Dzīvoklis ar lielisku atmosfēru un vīraku smaržu.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

8. Pāvilostas kotedža pie upes

Pāvilostas kotedža pie upes
Cena: €50 par nakti.

Ļoti mājīga studijas tipa istaba ar divvietīgu gultu un otro stāvu, kur var izmitināties vēl vairāk viesu. Feina vieta, kur pavadīt atpūtu kopā ar draugiem vai ģimeni. Šeit piedāvā arī opciju pasildīties pirtiņā un pagulēt verandā.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

9. Omulīga istabiņa Siguldā

Omulīga istabiņa Siguldā
Cena: €36 par nakti.

Lieliska un plaša istabiņa, perfekti piemērota pārim, kas atrodas Siguldas pilsētas centrā. Ja ir īpaša vēlme, var paviesoties arī vasaras mājiņā dārzā, kā arī izpētīt vietējos vēsturiskos objektus, dabas pieminekļus un izbaudīt dažādas aktivitātes.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

10. Lofts ar skatu uz visu Rīgu

Lofts ar skatu uz visu Rīgu
Cena: €45 par nakti.

Dzīvoklis ir izvietots labākajā Rīgas rajonā. Telpu dizainu veidojusi slavena latviešu dizainere, kura smēlās iedvesmu no kino. Tu noteikti izbaudīsi atmosfēru un novērtēsi ietilpību un atrašanās vietu.  

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

11. Sīpoli DESIGN

Sīpoli DESIGN
Cena: €165 par nakti.

Mūsdienīga atpūta lauku apvidū, Bernātos. Omulīga mājiņa 75 kvadrātmetru platumā. Kā atzīmē īpašnieki, šī nekādā gadījumā nav pieturas vieta, bet gan īsti svētki.

Sīkāk uzzini šeit

1 komentārs

12. Koka mājiņa Čiekurs (cone)

Koka mājiņa Čiekurs (cone)
Cena: €95 par nakti.

Koka mājiņa atrodas Gaujas Nacionālajā parkā, netālu no Cēsīm. Te tu vari baudīt dabu starp priežu zariem un tālumā no pilsētas trokšņiem. Vienkārši izbaudīt klusumu un mieru uz vasaras terasītes un pat pirtiņā, kas atrodas pie mājiņas.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

13. Sniegbalts dzīvoklis Rīgā

Sniegbalts dzīvoklis Rīgā
Cena: €25 par nakti.

Ērts minimālisms divistabu dzīvoklī. Panorāmas skats uz galvaspilsētu un baltas telpas svaigākai dzīves uztverei. Ideāla vieta, kur palikt divatā, atrodoties Rīgā.

Sīkāk uzzini šeit.
1 komentārs

14. Vasaras dārza namiņš Saulkrastos.

Vasaras dārza namiņš Saulkrastos.
Cena: €39 par nakti.

Šis kompaktais vasaras namiņš ir domāts diviem viesiem. 18 kvadrātmetru lielajā telpā ir studijas tipa viesistaba ar nelielu virtuvi, WiFi, vannas istabu, tualeti un dušu. Bet atpūta uz āra verandas var kļūt par patīkamāko laika pavadīšanu brīvdienas.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

15. Dzīvoklītis radošiem viesiem

Dzīvoklītis radošiem viesiem
Cena: €30 par nakti.

Gaišs un ērts, nesen restaurēts māksliniecisks dzīvoklītis ar brīnumainu skatu uz Ziedoņdārzu. Te lieliski iedzīvosies no 2 līdz 4 cilvēkiem.

Sīkāk uzzini šeit.

Komentēt

16. Kempings Klaukas

Kempings Klaukas
Cena: €44 par nakti.

Brīnišķīgākā vieta Siguldā, netālu no Gaujas. Īpašnieki piedāvā 3 mēbelētas teltis ar elektrību, WiFi, virtuvi, vannas istabu un dušu ar tualeti. Superīga vieta, kur palikt un baudīt dabu nesteidzoties.

Sīkāk uzzini šeit

Komentēt

17. Melnbalti apartamenti

Melnbalti apartamenti
Cena: €33 par nakti.

Pievilcīgs melnbalts dzīvoklis ar mājīgu un stilīgu atmosfēru, turklāt lieliskā lokācijā – pavisam tuvu Rīgas centram. Apartamentos var izvietoties līdz 5 viesiem kā uz īsāku, tā arī uz ilgāku īrēšanas laiku.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

18. Moderns dzīvoklis klusajā centrā

Moderns dzīvoklis klusajā centrā
Cena: €30 par nakti.

Jauks un kluss dzīvoklis ar modernu un ērtu dizainu. Tajā var palikt līdz 3 viesiem un izbaudīt stilīgu, ērtu interjeru.

Sīkāk uzzini šeit.

Komentēt

19. Mājīgs apartaments Rīgas centrā

Mājīgs apartaments Rīgas centrā
Cena: €33 par nakti.

Mazs, mājīgs dzīvoklītis Rīgas centrā, kur atrodas viss nepieciešamais – virtuve, vannas istaba, mēbeles, WiFi. Tas atrodas 19. gadsimta ēka netālu no Līvu laukumam. Burvīgas telpas ar ideālu atrašanās vietu.

Sīkāk uzzini šeit

Komentēt

20. Studijas tipa dzīvoklis

Studijas tipa dzīvoklis
Cena: €30 par nakti.

Pilnīgi jauns studijas tipa dzīvoklis renovētā mājā, kas atrodas klusā rajonā, netālu no Ziedoņdārza. Dzīvoklis domāts 2 viesiem.

Sīkāk skaties šeit

Komentēt

21. Jūrmalas apartamenti

Jūrmalas apartamenti
Cena: €66 par nakti.

Dzīvoklis ar divām atsevišķām guļamistabām Jūrmalas dzīvojamā kompleksā Summertime. Lielā istaba ar virtuvi, ēdamā zona no kvalitatīviem materiāliem un ar modernu tehniku.

Sīkāk uzzini šeit

Komentēt

22. Pāvilostas apartamenti pie pludmales

Pāvilostas apartamenti pie pludmales
Cena: €95 par nakti.

Viss, ko īpašnieks saka par šo foršo īrējamo telpu ir tas, ka tā ir lieliski piemērota pāriem. Un te viņam varētu būt taisnība, jo, skatoties bildes, liekas, ka komfortablākā zonā vēl nekad neesi bijis. 

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

23. Trīsistabu lofts Vecrīgas centrā

Trīsistabu lofts Vecrīgas centrā
Cena: €140 par nakti.


Dzīvoklis atrodas klusākajā vecpilsētas daļā, taču pavisam netālu no izklaides un kultūras objektiem. Silta un vēsturiska koka aura liks justies katram viesim kā mājās. No dzīvokļa loga ir saskatāma 80. gadu Sv. Jēkaba baznīcas nocietinājuma sienas fragments, Saeimas ēkas daļa un Rīgas Doms.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

24. BLACK PEPPER

BLACK PEPPER
Cena: €86 par nakti.

Kvalitatīva un moderna dzīvojamā mājiņa piejūras zvejnieku ciematā Klapkalnciemā. Netālu no Baltijas jūras pludmales un zaļajiem priežu mežiem. Mājiņā var pamesties divas personās, un tā ir vieta, kur katrs varēs atrast savu kluso stūrīti un atpūsties no pilsētas skaņām un smakām, klausoties putnu čivināšanu, jūras šalkoņu.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

25. Māksliniecisks dzīvoklis burvīgā rajonā

Māksliniecisks dzīvoklis burvīgā rajonā
Cena: €31 par nakti.

Netālu no galvaspilsētas centra, Bruņinieku ielā, atrodas lielisks dzīvoklis, kura interjerā figurē koks. Telpu gaisotne ir lieliski piemērota pāriem, ģimenei vai piedzīvojumiem ar draugiem. Pie mājas atrodas daudz restorānu un izklaides vietu. 

Sīkāk uzzini šeit

Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri