31 omulīgs veikaliņš Rīgā, kurā vēlēsies uzkavēties ilgāk. Vērts apmeklēt!

13 komentāri

Starp tūkstošiem Rīgas veikaliņu mēs atradām 30 visinteresantākos, kuri varētu būt tavas uzmanības vērti.

1. BOLD

BOLD Bold/Instagram
Atrodas: Baznīcas iela 18A

Konceptuālais veikals Rīgas centrā ir lielākais augstā dizaina izstrādājumu veikals Baltijā. Tajā var iegādāties ekskluzīvus dizaina elementus, apģērbu, aksesuārus un citus sīkumus, kuri ir nākuši no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, kā arī no citiem pasaulē slaveniem Eiropas zīmoliem. Veikalā ir izveidota atsevišķa zona kafijas un saldumu cienītājiem, kur var nedaudz atvilkt elpu pie kāda modes žurnāla.

Sīkās uzzini šeit.
Komentēt

2. Robert's Books

Robert's Books Robert'sBooks/Facebook
Atrodas: Dzirnavu iela 51

2008. gadā žurnālists Roberts Kotrels (Robert Cottrell) nolēma tikt skaidrībā, kā varētu izskatīties ideāls grāmatu veikals un atklāja Robert’s Books, kas veiksmīgi darbojas līdz pat šodienai. Tā nav parasta grāmatnīca, kur cilvēki atnāk, atrod, samaksā un aiziet. Tā ir maza pasaulīte, kura turklāt ir jāatrod.
Grāmatnīca paslēpusies Dzirnavu ielas pagalmā, kur vasarā norisinās koncerti, tirdziņi un citi pasākumi. Te var iedzert tēju vai vīna glāzi, uzkožot gardu kūciņu. Plaukti ir piepildīti ar lietotām grāmatām (angļu valodā), CD diskiem, vinila platēm un vietējo mākslinieku gleznojumiem, kurus var iegādāties.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

3. Brūklene

Brūklene ShopBruklene/Facebook
Atrodas: Kuģu iela 11

Pretī Latvijas Nacionālās Bibliotēkas ēkai atrodas mazs velo veikaliņš, kur var nopirkt ne tikai foršu velo braucamo, bet arī apģērbu, aksesuārus un iedzert gardu kafiju.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

4. NicePlace TELPA

NicePlace TELPA NicePlaceTELPA/ Facebook
Atrodas: Kr. Barona iela 21a

Kādā galvaspilsētas centra iekšpagalmā ir paslēpta burvīga iestāde – grāmatnīca, lasītava, kafejnīca un jauko lietiņu iepirkšanās punkts, kur bieži vien notiek arī dažādi kultūras pasākumi.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

5. Mr Page

Mr Page liveriga
Atrodas: Miera iela 4

Neatejot tālu no grāmatu tēmas, noteikti jāpiemin nesen atklāto gramatnīcu Mr Page.
Tā ir brīnišķīga vieta, kur var piesēst uz palodzes un lēnā tempā baudīt lasāmvielu vai ilustrācijas grāmatas.
Īpaša uzmanība ir veltīta mākslas, pop-zinātnes, pop-kultūras un dzīvesstila tēmām, kā arī jauno literatūras talantu darbiem un bērnu grāmatām.
Veikalā ir iespējams arī baudīt kafiju vai vīnu, turklāt te notiek arī dažādi pasākumi un meistarklases gan lielajiem, gan mazajiem.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

6. Pienene

Pienene tudijapienene/Facebook
Atrodas: Kungu iela 7/9

Mīļš veikaliņš-kafejnīca Vecrīgas centrā, kur var iegādāties jaukas Latvijā ražotas lietas, ko vietējie uzņēmumi darinājuši ar mīlestību un izmantojuši dabīgas, videi draudzīgas izejvielas.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

7. Lotte's Papery

Lotte's Papery LottesPapery/Facebook
Atrodas: Lāčplēša iela 35

Kad tu pēdējo reizi spiedi zīmogu? Nē, ne tā - vai tu vispār kādreiz esi kausējis vasku un uzspiedis tam personalizētu zīmogu? Papīra smarža un sīkas lietiņas uz ilgu laiku piesaistīs tavu uzmanību un liks pakavēties Lotte's Papery veikalā.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

8. Manilla

Manilla VeikalsManilla/Facebook
Atrodas: Baznīcas iela 37

Vieta, kurā var iegādāties brīnumskaistas papīra lietiņas – piezīmju blociņi, lapiņas, papīri, kartiņas, mapītes un rakstāmpiederumi. Sīkas lietiņas, kas padarīs ikdienu patīkamāku.

Sīkāk uzzini šeit.
1 komentārs

9. Bang Bang Shop&Coffee

Bang Bang Shop&Coffee
Atrodas: Kalēju iela 18/20

Superīga vieta ielu stila cienītājiem, kur nopirkt forošas botas, stilīgus T-kreklus un citus apģērba elementus un aksesuārus. 

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

10. Otra Elpa

Otra Elpa otraaelpa/Facebook
Atrodas: Marijas iela 13, Stabu iela 35, Graudu iela 31/33

Otra Elpa ir labdarības veikali, kuros tiešām var iesprūst uz ilgu laiku. Te var atrast īstas pērles, kuras cilvēki ziedo veikalam pārdošanai. Turklāt, ja tev mājās ir nevajadzīgi piederumi un apģērbi labā stāvoklī, droši nes uz kādu no Otra Elpa veikaliņiem.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

11. RIIJA

RIIJA
Atrodas: Tērbatas iela 6/8

Latvijā radītā dizaina konceptuālais veikals Rīgas centrā.  Te var iegādāties dažāda sortimenta preces – sākot ar pārtiku un lina piederumiem līdz pat gaismas ķermeņiem un mēbelēm.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

12. M50

M50
Atrodas: Miera iela 17

Modes un dizaina veikals M50, kas piedāvā Latvijas un Baltijas dizainu apģērbu un aksesuāru sortimentu. Radoši, jautri un unikāli. Te noteikti var atrast kādu lietu, bez kuras nevelēsies pamest veikaliņu.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

13. Paviljons

Paviljons Paviljons/Instagram
Atrodas: Tērbatas iela 55

Glīts modes piederumu veikaliņš ar vietējo produkciju. Unikāls un neatkārtojams dizains ir sastopams uz katra pakaramā un uz plauktiem. Te atradīsi  aktualākās sezonas tendences īpaši kaprīzām gaumēm. 

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

14. House of Andelemandele

House of Andelemandele Andelemandele.Showroom/Facebook
Atrodas: Palasta 7

Dāmu paradīze. Lietoti, bet kvalitatīvai apavi, aksesuāri un apģērbs. Par Andelemandele tirdziņiem un online pārdošanas vietni, iespējams zina katrs, kurš ir lietas kursā. Taču šī iestāde ir parādījusies nesen un strādā ne katru dienu. 

Sīkāk par jaunumiem un darba stundām skaties šeit.
Komentēt

15. Take a Look

Take a Look Brilluveikals/Facebook
Atrodas: Stabu iela 30

Stilīgs briļļu veikals ar stilīgam brillēm.

Sīkāk uzzini šeit.
2 komentāri

16. Galerija Istaba

Galerija Istaba
Atrodas: Kr. Barona iela 31a

Tiešām ļoti mājīga iestāde, kur var gan nopirkt kādu Latvijā ražotu nieciņu, mākslas darbu, gan paēst gardas vakariņas augšējā stāva kafejnīcā vai vasaras laikā pasēdet foršā terasē. 

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

17. Arbooz

Arbooz arbOOz.lv/Instagram
Atrodas: Dzirnavu iela 34a 

Pasakains kulinārijas izstrādājumu veikaliņš, kurš piesaista uzmanību ar oriģinālām receptēm un spilgtām krāsām. Kūciņas, tortes un citi saldumi izskatās kā mazas ilustrācijas. 

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

18. Modernists

Modernists modernistslv/Facebook
Atrodas: Kr. Barona iela 31

Pirmais šampanieša bārs Rīgā, kurš turklāt ir arī glauns veikals un dizaina salons.
Tāpēc, ja tev ir kaut mazākā saprašana par dzirkstošajiem dzērieniem, tad droši dodies uz Modernistu novērtēt, izbaudīt un nopirkt.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

19. Mēbeļu bode

Mēbeļu bode mebelubode/Facebook
Atrodas: Dzelzavas iela 70

Veikals-noliktava, kurā var iegādāties superīgas lietotas mēbeles no Skandināvijas par ļoti pieejamām cenām un ļoti jaukā atmosfērā.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

20. QooQoo

QooQoo QooQooFashion/Facebook
Atrodas: Ģertrūdes iela 37

Modes zīmola QooQoo veikaliņš, kur ir iespējams iegādāties kvalitatīvus un ekskluzīvus apģērbus no dizaineres Aļonas Bauskas. Romantiski un nedaudz huligāniski modes risinājumi un gaiša atmosfēra, kurā vēlies aizkavēties un piemērīt vēl kādu džemperīti.  

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

21. Mūzikas veikals Upe

Mūzikas veikals Upe
Atrodas: Vaļņu iela 26

Vieta īstiem melomāniem un vienkārši mūzikas cienītājiem, kuri iTunes un Spotify vietā dod priekšroku mūzikas iegādei, vispirms to aptaustot. CD, plates, grāmatas, vīns - maza bohēma Vecrīgas centrā.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

22. SHISHI Latvia

SHISHI Latvia shishi.riga/Facebook
Atrodas: Tērbatas iela 50

Starptautiskais zīmols, kas specializējas interjera dizainā un dekorēšanā. Pasakainais skats no garāmgājējā puses ir vēl burvīgāks no iekšpuses. Milzīgas puķes, dekora elmenti un citi sīkumi liks aizkavēties šajā telpā.

Sīkāk uzzini šeit.
1 komentārs

23. Grauda spēks

Grauda spēks graudaspeks/Facebook
Atrodas: Lāčplēša iela 61

Pirmais uzņēmums Latvijā, kurš galvaspilsētā sāka malt pilngraudu miltus un vēlāk pievērsās maizes un konditorejas izstrādājumu cepšanai. Te var pamieloties un iegādāties svaigu maizi, miltu maisījumus, putras, tējas, medu, kafiju, BIO produkcijau vegāniem un veģetāriešiem, kā arī svaigēdājiem.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

24. VIBE

VIBE vibe.lv/Facebook
Atrodas: Bruņinieku iela 20

VIBE dod priekšroku minimālismam, krāsu tīrībai un apģērba funkcionalitātei. Sieviešu modes preču veikaliņš, kurā ir nopērkamas parastas, bet stilīgas lietas izteikta personīga stila radīšanai.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

25. Preces no Vācijas

Preces no Vācijas PrecesNoVacijas/Facebook
Atrodas: Talinas iela 54

Komisijas veikals, kurā var iegādāties lietotas preces no Vācijas. Šeit laikam tiešām var atrast visu, ko vien sirds kāro. Tāpēc, ja tava sirds alkst pēc nostalģiskām atmiņām, noteikti dodies un Tallinas ielu 54, kur vari parakņāties pa platēm, atrast sadzīves tehniku, gleznas, sporta un dārza piederumus, mēbeles un daudz, daudz ko citu.

Sīkāk uzzini šeit.
1 komentārs

26. MacMaster

MacMaster macmaster.lv/Facebook
Atrodas: Kr. Barona iela 31a

Pirmais refurbished Apple produktu veikals Latvijā, kurā vari iegādāties šīs firmas produkciju līdz pat 40% lētāk.
Refurbished ir vizuāli un tehniski atjaunota prece, kura ir tikusi atgriezta ražotājam vai izplatītājam dažādu iemeslu dēļ.  
Galvenā atšķirība starp refurbished un lietotu preci ir tā, ka katra refurbished iekārta pirms pārdošanas tiek pilnībā pārbaudīta un atjaunota, un tai ir novērsti visi konstatētie bojājumi. Forši!

Sīkāk uzzini šeit
Komentēt

27. Sporta bode

Sporta bode sportabode/Instagram
Atrodas: Kr. Barona iela 114

Gaumīgs basketbola un brīvā laika veikals ar bagātīgu sporta apavu kolekciju Rīgas centrā.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

28. Četras zoles

Četras zoles CetrasZoles/Facebook
Atrodas: Daugavgrīvas iela 74/76, Tērbatas iela 13

Kvalitatīvu apavu, apģērbu un aksesuāru outlet veikals. Te piedāvā lielisku izvēli ar Eiropā labākajiem zīmoliem par zemākām cenām. Turklāt Tērbatas ielā var uzkost arī kādu gardu našķi pie kafijas.

Sīkāk uzzini šeit.
1 komentārs

29. SPIIKIIZI

SPIIKIIZI spiikiizi/Facebook
Atrodas: Kr. Valdemāra 17a

Grāmatu veikals, vieta ideju izaugsmei un iedevesmai. Garda kafija un silta atmosfēra. 

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

30. Baziliks

Baziliks baziliks/Facebook
Atrodas: Akmeņu iela 13

Konditoreja, kūku darbnīca un vienkārši mājīgs veikaliņš, kura plauktos kaut ko sev atradīs gan izsmalcināts gardēdis, gan parasts pircējs, kurš atnācis pēc aromātiskām garšvielām, lauku labumiem un kūku darbnīcā pagatavotiem gardumiem.

Sīkāk uzzini šeit.
Komentēt

31. Hoodshop

Hoodshop Hoodshopeu/Facebook
Atrodas: Brīvības iela 72

Ielu stila cienītāji noteikti novērtēs pašmāju repera Ozola jeb Ģirta Rozentāla veikalu ar pārdomātu interjeru. Sporta botas, apģērbi, gaumīga mūzika fonā, vinila plates un komforta atpūtas vieta tiem, kuriem patīk brīvība.
Runā, ka šeit var atrast lielu zīmolu ekskluzīvo sēriju apavus - tādus, kādus nevienā lielveikalā nepārdod. Nereti veikalā var satikt arī pašu Ozolu.

Sīkāk uzzini šeit.
3 komentāri

Vērts izlasīt
Komentāri