20 situācijas, kuras sapratīs visi, kas bērnībā pagalmā spēlēja futbolu

10 komentāri

Nostalģija.

1. Futbola vārti tika veidoti no akmeņiem, džemperiem, pudelēm. Dažkārt ar vārtu formu tika apzīmēta kāda siena, bet mēdza arī paveikties - kaut kur blakus auga divi koki vārtu platumā.

Futbola vārti tika veidoti no akmeņiem, džemperiem, pudelēm. Dažkārt ar vārtu formu tika apzīmēta kāda siena, bet mēdza arī paveikties - kaut kur blakus auga divi koki vārtu platumā.

2. Lai izvēlētos komandas biedrus, tev bija jābūt īpašam. Vai nu tev piederēja bumba vai arī tu biji labākais spēlētājs.

Lai izvēlētos komandas biedrus, tev bija jābūt īpašam. Vai nu tev piederēja bumba vai arī tu biji labākais spēlētājs.

3. Ja tevi izvēlējās pēdējo, tas lika noprast, ka šis sporta veids varbūt nav domāts tev.

Ja tevi izvēlējās pēdējo, tas lika noprast, ka šis sporta veids varbūt nav domāts tev.

4. Vārtos vienmēr brīvprātīgā piespiedu kārtā stājās resnākais vai visneprasmīgākais. Gadījās, ka ir arī kāds, kuram mājās ir vārtsarga cimdi, tāds dažkārt pats pieteicās sargāt vārtus.

Vārtos vienmēr brīvprātīgā piespiedu kārtā stājās resnākais vai visneprasmīgākais. Gadījās, ka ir arī kāds, kuram mājās ir vārtsarga cimdi, tāds dažkārt pats pieteicās sargāt vārtus.

5. Arī aizsardzībā komandas kapteinis vai līderis nozīmēja vājākos spēlētājus. Liela prioritāte bija, ja tu spēlē uzbrukumā.

Arī aizsardzībā komandas kapteinis vai līderis nozīmēja vājākos spēlētājus. Liela prioritāte bija, ja tu spēlē uzbrukumā.

6. Komandas bieži spēlēja nevienādos sastāvos. Mēdza gadīties arī tā, ka pieci labākie pret visiem pārējiem.

Komandas bieži spēlēja nevienādos sastāvos. Mēdza gadīties arī tā, ka pieci labākie pret visiem pārējiem.

7. Soda sitieni tika piešķirti tikai gadījumos, ja spēlētājs ilgstoši bļāva un vārtījās no sāpēm pa zemi. Pendeli varēja dabūt pat, ja tevi nogāž laukuma otrā malā.

Soda sitieni tika piešķirti tikai gadījumos, ja spēlētājs ilgstoši bļāva un vārtījās no sāpēm pa zemi. Pendeli varēja dabūt pat, ja tevi nogāž laukuma otrā malā.

8. Vārtsargs bieži mēģināja gūt vārtus no savas laukuma puses.

Vārtsargs bieži mēģināja gūt vārtus no savas laukuma puses.

9. Pēc ūdens pudeles bija jādodas pašam jaunākajam vai malā stāvētājam. Tāpat, ja bumba tika aizsista kaut kur ļoti tālu ārpus laukuma.

Pēc ūdens pudeles bija jādodas pašam jaunākajam vai malā stāvētājam. Tāpat, ja bumba tika aizsista kaut kur ļoti tālu ārpus laukuma.

10. Vienmēr bija vismaz viens individuālists, kurš nepiespēlēja pārējiem, bet mēģināja uzvarēt spēli viens pats.

Vienmēr bija vismaz viens individuālists, kurš nepiespēlēja pārējiem, bet mēģināja uzvarēt spēli viens pats.

11. Bumbas aizripošana zem mašīnas bija sliktākais, kas varēja notikt, ja neskaita kaimiņu loga izsišanu.

Bumbas aizripošana zem mašīnas bija sliktākais, kas varēja notikt, ja neskaita kaimiņu loga izsišanu.

12. Izejošie vārtsargi. Jā, vārtsargs varēja pieslēgties komandas uzbrukumā. Pirmais, kurš ātrāk atskrēja atpakaļ - automātiski kļuva par vārtsargu.

Izejošie vārtsargi. Jā, vārtsargs varēja pieslēgties komandas uzbrukumā. Pirmais, kurš ātrāk atskrēja atpakaļ - automātiski kļuva par vārtsargu.

13. Vienmēr komandā bija kāds, kurš stāvēja pie pretinieku vārtiem. Viņš īpaši nepalīdzēja komandai aizsardzībā, bet domāja par vieglu vārtu gūšanu.

Vienmēr komandā bija kāds, kurš stāvēja pie pretinieku vārtiem. Viņš īpaši nepalīdzēja komandai aizsardzībā, bet domāja par vieglu vārtu gūšanu.

14. Ja kāds no malas gribēja pievienoties spēlei, atskanēja frāze: "Nezinu, tā nav mana bumba."

Ja kāds no malas gribēja pievienoties spēlei, atskanēja frāze: "Nezinu, tā nav mana bumba."

15. Galu galā nebija svarīgi kāds ir rezultāts, jo beigās tāpat kāds bļāva: "Nākamais, kurš iesit vārtus- uzvar!"

Galu galā nebija svarīgi kāds ir rezultāts, jo beigās tāpat kāds bļāva: "Nākamais, kurš iesit vārtus- uzvar!"

16. Ja kādam uzdāvināja futbola bumbu, viņš to mēdza taupīt pat vairākas nedēļas. Nevienam citam nebija tiesību pa viņu spert.

Ja kādam uzdāvināja futbola bumbu, viņš to mēdza taupīt pat vairākas nedēļas. Nevienam citam nebija tiesību pa viņu spert.

17. Bumba pāris dienās varēja tikt pie apzīmējuma "pūslis". Ja tu ar šādu slapju bumbu nedabūji pa seju, tev, iespējams, nebija bērnība.

Bumba pāris dienās varēja tikt pie apzīmējuma "pūslis". Ja tu ar šādu slapju bumbu nedabūji pa seju, tev, iespējams, nebija bērnība.

18. Lietus nebija šķērslis, lai pārtrauktu spēli. Apņēmīgākie vienmēr palika laukumā.

Lietus nebija šķērslis, lai pārtrauktu spēli. Apņēmīgākie vienmēr palika laukumā.

19. Cīņas laikā vienmēr kādu patraucēja vecmamma, lai pajautātu, vai nav auksti un pastāstītu, kas šodien būs pusdienās.

Cīņas laikā vienmēr kādu patraucēja vecmamma, lai pajautātu, vai nav auksti un pastāstītu, kas šodien būs pusdienās.

20. Spēle parasti beidzās, kad bumbas īpašniekam bija jādodas mājās vai arī, ja kāds viņu aizvainoja. Tāpat mačs varēja noslēgties, ja bija pārāk tumšs vai visi bija pārguruši.

Spēle parasti beidzās, kad bumbas īpašniekam bija jādodas mājās vai arī, ja kāds viņu aizvainoja. Tāpat mačs varēja noslēgties, ja bija pārāk tumšs vai visi bija pārguruši.

Ja tu atceries vēl kādu situāciju no pagalma futbola spēlēm bērnībā, droši raksti komentāros.


Vērts izlasīt
Komentāri