Džeks uzvelk mugurā visu kofera saturu, lai nebūtu jāmaksā par bagāžu

Komentēt

Viņš ietaupīja veselus 57 eiro - lūk, tas ir izgājiens praktiskā latvieša stilā. Bravo!

Britu jaunietis Mets Botens izvēlējās oriģinālu viedu, lai nemaksātu 57 eiro par savu lidmašīnas bagāžu. Viņš visu savu kofera saturu uzvilka mugurā, sākot ar apakšveļu un beidzot ar cimdiem. Lidojuma mērķis bija Islande, tas arī izskaidro lielo kaudzi ar apģērbu. Šobrīd tur gaisa temperatūra turas ap nulli. 

Protams, viņš ar savu apjomīgo miesasbūvi piesaistīja arī lidostas apsargu uzmanību, kā rezultātā jaunietis ilgāku laiku tika pārmeklēts, bet pat tas nebija šķērslis ceļā uz mērķi. Pēc visām iespējamajām kontrolēm viņš Facebookā atzīmējās ar gavilējošu tekstu: "Dodamies uz Islandi!" Lidojuma laikā jaunietis veiksmīgi atveldzējās ar vēsiem dzērieniem, kas to ļāva izturēt.

 

Līdzīgā veidā popularitāti pērn iemantoja arī skotu mūziķis Džeimss Makelvars, kurš mugurā uzvilka visu savu kofera saturu, tomēr viņam šis piedzīvojums beidzās nepatīkami. Lidojuma laikā jaunietis pārkaršanas rezultātā zaudēja samaņu un vēlāk tika nogādāts slimnīcā. Lai gan no Glāzgovas līdz Londona ir aptuveni stundu ilgs lidojums, mūziķim to neizdevās pievarēt. Viņam mugurā bija 12 dažādi apģēra gabali, ieskaitot sešus kreklus un divas bikses, kā arī divas cepures. Tobrīd bija jūlija vidus.

Iespējams, ka drīzumā šāda naudas taupīšana jauniešu vidū kļūs arvien populārāka, jo izmaksas par bagāžu vairākās aviosabiedrībās varētu tikai augt. Tomer noteikti vajadzētu izvērtēt, vai pāris desmiti eiro ir vērti, lai riskētu ar savu veselību.

Pēdējos gados arī dažādi uzņēmumi mēģina palīdzēt cilvēkiem, kuri vēlas ietaupīt uz bagāžas rēķina. 2014. gadā amerikāņu apģērbu kompānija Scottevest laida klajā ideālo mēteli pasažieriem, kuri regulāri ceļo, līdzi ņemot daudz dažādu sīkumus, ko veselā koferī likt būtu grēks. Mētelī ir veselas 18 kabatas, gan lielas, gan mazas. Iestūķēt tur var visas 21. gadsimta tehnoloģijas, bez kurām mūsdienās tik grūti dzīvot.

 

Avots: Telegraph.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru