Cilvēkus aicina palīdzēt "Dzintaram", pērkot viņu produkciju. Palīdzam!

229 komentāri

Izrādās, ka "Dzintars" ir iekļuvis lielos parādos. Šobrīd mēģina atsperties, investējot ieiešanai ārvalstu tirgos, tomēr parādi patiešām ir milzīgi.

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa kosmētikas ražotājai akciju sabiedrībai "Dzintars" ierosinājusi tiesiskās aizsardzības procesu, liecina Maksātnespējas reģistrā pieejamā informācija. Tiesiskās aizsardzības process, kas ierosināts kosmētikas ražotājai AS "Dzintars", ir uzņēmuma brīvprātīga izvēle, lai tas varētu turpināt saimniecisko darbību, informē uzņēmumā.

Uzņēmuma pārstāvji norāda, ka divas krīzes, no kurām viena bijusi 2008., bet otra 2014. gadā, veicinājušas "Dzintara" tradicionālo tirgu samazināšanos, pārdošanas apjomu kritumu un apgrozāmo līdzekļu trūkumu. Uzņēmumam sāka uzkrāties parādi.

Patlaban tas esot gandrīz norēķinājies ar visiem izejvielu piegādātājiem un pakalpojumu sniedzējiem, taču iekavēti tika nodokļu maksājumi, kā rezultātā izveidojās parāds 3,2 miljonu eiro apmērā. Pērn "Dzintars" nomaksājis parādu 1,5 miljonu eiro apmērā. Taču ar to nepietiekot.

Zināms, ka lielākais uzņēmuma akcionārs Iļja Gerčikovs ir ieguldījis uzņēmumā savus personiskos līdzekļus 4,5 miljonu eiro apmērā, kas apstiprinot faktu, ka vadības mērķis nav iznīcināt uzņēmumu "Dzintars", bet, gluži pretēji - saglabāt to un turpināt darbu.

 

 

Uzsaukums sociālajos tīklos

"Mēs itin viegli varam palīdzēt "Dzintaram" pārvarēt politisko notikumu radītās grūtības!" savā Facebook profilā raksta Aija Kilbloka. "Šie ir mani šīs dienas pirkumi, un man vēl ir lieli plāni Ziemassvētku dāvanu sakarā. "Dzintaram" ir tik daudz labu un ikdienā noderīgu ražojumu, ka tie daži miljoni nodokļu parādos tāds nieks vien ir, ja mēs katrs nopirksim kaut vai kādu nieku par dažiem eiro! Palīdzam savējiem! Lūdzu, dalieties ar šo aicinājumu!"

 

Pievienojoties šim uzsaukumam, mēs izveidojām mazu sarakstiņu ar "Dzintara" produktiem, kurus mēs paši vai mūsu radi un draugi ikdienā lieto.

Varbūt arī tev kāds no tiem var noderēt? Būtu ļoti žēl, ja šis latviešu uzņēmums beigtu pastāvēt... Galu galā šo kosmētiku lietojušas mūsu mammas un viņu mammas.

 

1. Šis ir mūsu absolūtais favorīts - skropstu un uzacu līdzeklis, kuru var uzklāt zem dekoratīvās kosmētikas.

Šis ir mūsu absolūtais favorīts - skropstu un uzacu līdzeklis, kuru var uzklāt zem dekoratīvās kosmētikas.

2. Attīrošs pieniņš - labs līdzeklis kosmētikas noņemšanai.

Attīrošs pieniņš - labs līdzeklis kosmētikas noņemšanai.

3. Lūpu balzāms no šīs pašas Antioksidantu sērijas - šobrīd neaizstājams sabiedrotais.

Lūpu balzāms no šīs pašas Antioksidantu sērijas - šobrīd neaizstājams sabiedrotais.

4. Un, protams, arī klasika!

Un, protams, arī klasika!

5. Pamēģiniet Laura Mars sēriju ādas atjaunināšanai! Šīs sērijas produkti būs laba dāvana mammai.

Pamēģiniet Laura Mars sēriju ādas atjaunināšanai! Šīs sērijas produkti būs laba dāvana mammai.
Ja gribi uzzināt kaut ko vairāk par šiem krēmiem, lasi latviešu blogeres rakstā.
11 komentāri

6. SPA Premium matu maska, kas pieejama ar 5 dažādiem aromātiem. Mati tiešām kļūst gludi, zīdaini - ļoti patīkams produkts!

SPA Premium matu maska, kas pieejama ar 5 dažādiem aromātiem. Mati tiešām kļūst gludi, zīdaini - ļoti patīkams produkts!

7. Ķermeņa losjons ar arbūzu smaržu no jau pieminētās Laura Mars sērijas.

Ķermeņa losjons ar arbūzu smaržu no jau pieminētās Laura Mars sērijas.

8. Nagu lakas fiksators "Šarms" - stilīgs nosaukums, histperīgs iepakojums (gandrīz vintage!) un labs produkts.

Nagu lakas fiksators "Šarms" - stilīgs nosaukums, histperīgs iepakojums (gandrīz vintage!) un labs produkts.

9. Mūsuprāt, nav vērts pirkt ārzemju produktus, jo Dzintaram ir ļoti labi gan pretapdeguma krēmi, gan līdzekļi pēc sauļošanās.

Mūsuprāt, nav vērts pirkt ārzemju produktus, jo Dzintaram ir ļoti labi gan pretapdeguma krēmi, gan līdzekļi pēc sauļošanās.

10. Tāpat pavisam nepareizi, mūsuprāt, ir pirkt dārgo Evian ūdeni sejai, ja var iegādāties pašmāju sejas minerālūdeņus no Dzintara. Šobrīd varbūt nav tik aktuāli, bet karstā vasaras dienā šie ir ļoti forši.

Tāpat pavisam nepareizi, mūsuprāt, ir pirkt dārgo Evian ūdeni sejai, ja var iegādāties pašmāju sejas minerālūdeņus no Dzintara. Šobrīd varbūt nav tik aktuāli, bet karstā vasaras dienā šie ir ļoti forši.
Lasi atsauksmi par šiem produktiem bloga ierakstā.
9 komentāri

11. Īpaši jutīgai ādai - hipoalerģisks pretgrumbu serums. Ļoti maigs, viegls un saudzējošs.

Īpaši jutīgai ādai - hipoalerģisks pretgrumbu serums. Ļoti maigs, viegls un saudzējošs.

12. Kredo šampūns biežai mazgāšanai ir lielisks, ja tev ir taukaini mati, jo tas puto ļoti labi.

Kredo šampūns biežai mazgāšanai ir lielisks, ja tev ir taukaini mati, jo tas puto ļoti labi.

Raksti komentāros, kurus Dzintara produktus tu lieto un iesaki!


Vērts izlasīt
Komentāri