Viesnīcas izpilda dīvainas apmeklētāju vēlmes

1 komentārs

Ir tāda ailīte "Special Requests" un izrādās, ka cilvēki tajā mēdz arī kaut ko ierakstīt.

1. "Lūdzu izveidojiet štābiņu no spilveniem, izmantojot ne vairāk un ne mazāk kā 10 spilvenu, 2 segas un zīmi Meitenēm ieeja aizliegta."

"Lūdzu izveidojiet štābiņu no spilveniem, izmantojot ne vairāk un ne mazāk kā 10 spilvenu, 2 segas un zīmi Meitenēm ieeja aizliegta."

Viesnīcas izpilda dīvainas apmeklētāju vēlmes

2. "Trīs sarkani M&Ms uz naktsgaldiņa. Bez paciņas, tikai 3 atsevišķi M&Ms. Viens man, viens manai draudzenei un viens, ko apēst uz pusēm, ja vēlāk vakarā būsim izsalkuši. Un bekona bildi uz gultas. Man patīk bekona bildes."

"Trīs sarkani M&Ms uz naktsgaldiņa. Bez paciņas, tikai 3 atsevišķi M&Ms. Viens man, viens manai draudzenei un viens, ko apēst uz pusēm, ja vēlāk vakarā būsim izsalkuši. Un bekona bildi uz gultas. Man patīk bekona bildes."

Viesnīcas izpilda dīvainas apmeklētāju vēlmes

Viesnīcas izpilda dīvainas apmeklētāju vēlmes

Viesnīcas izpilda dīvainas apmeklētāju vēlmes

3. "Katru reizi, kad kopā ar draudzeni dodos atvaļinājumā, 'Special Requests' sadaļā pieprasu bildi ar zirgu, kas saka "Hello!" Beidzot viesnīca to izpildīja!"

"Katru reizi, kad kopā ar draudzeni dodos atvaļinājumā, 'Special Requests' sadaļā pieprasu bildi ar zirgu, kas saka "Hello!" Beidzot viesnīca to izpildīja!"

4. "Es vēlētos, lai Nikolas Keidžs uzglūnētu man no kādas vietas istabā."

"Es vēlētos, lai Nikolas Keidžs uzglūnētu man no kādas vietas istabā."

5. "Paldies. Es varu aizmigt tikai tad, ja Nikolass Keidžs skatās uz mani. Viņa acis izurbjas cauri jebkuram ļaundarim, kurš varētu mēģināt man uzbrukt naktī."

"Paldies. Es varu aizmigt tikai tad, ja Nikolass Keidžs skatās uz mani. Viņa acis izurbjas cauri jebkuram ļaundarim, kurš varētu mēģināt man uzbrukt naktī."

6. Te atkal kāds pieprasījis katru dienu citu Nikolasa Keidža bildi istabiņā. Pēc tam, kad viesnīcas apkalpotāji bija aizkavējušies ar dvieļu un nomaiņu un piemirsuši bildi, viņi lika Nikam atvainoties.

Te atkal kāds pieprasījis katru dienu citu Nikolasa Keidža bildi istabiņā. Pēc tam, kad viesnīcas apkalpotāji bija aizkavējušies ar dvieļu un nomaiņu un piemirsuši bildi, viņi lika Nikam atvainoties.

7. "Vai vienu no gultām varētu uzklāt otrādāk?"

"Vai vienu no gultām varētu uzklāt otrādāk?"

8. "Salokiet dvieli galvaskrabja formā."

"Salokiet dvieli galvaskrabja formā."
Galvaskrabis jeb headcrab ir tēls no videospēlēm.
Avots.
Komentēt

9. "Ja iespējams, uzlieciet Kristofera Volkena bildi uz naktsgaldiņa."

"Ja iespējams, uzlieciet Kristofera Volkena bildi uz naktsgaldiņa."

Viesnīcas izpilda dīvainas apmeklētāju vēlmes

10. Brūsa Vilisa bilde uz naktsgaldiņa.

Brūsa Vilisa bilde uz naktsgaldiņa.

11. Lai mans dvieļu gulbītis skatītos uz kaķīti.

Lai mans dvieļu gulbītis skatītos uz kaķīti.

12. "Lūdzu, uzceliet spilvenu štābiņu no 5 spilveniem. Īpaši pateicīgi būsim par dvieli, kas salocīts kā zilonis. Ja iespējams, mums ļoti patiktu seksīgu augļu bilde uz naktsgaldiņa."

"Lūdzu, uzceliet spilvenu štābiņu no 5 spilveniem. Īpaši pateicīgi būsim par dvieli, kas salocīts kā zilonis. Ja iespējams, mums ļoti patiktu seksīgu augļu bilde uz naktsgaldiņa."

Vērts izlasīt
Komentāri