Suņuku negribēja adoptēt nepierastā izskata dēļ. Internets steidz palīgā!

1 komentārs

Skaists foto stāsts, kas atgādina par iejūtību pret tiem, kas atšķiras, mīlestību brāļu starpā un jaunu nodaļu Pablo un Pikaso dzīvē, kas nes iespēju būt laimīgiem kopā ar savu īsto ģimeni.

 

Iepazīstieties – šie ir brāļi Pablo un Pikaso, kas piedzima nelikumīgā suņu pavairošanas audzētavā un kopā ar citiem kucēniem tika nodoti pārdošanai. Kad visi suņuki jau bija atraduši jaunas mājas, Pikaso bija vienīgais, kurš sava nepierastā izskata dēļ, nevarēja atrast saimniekus.

Pikaso piedzima ar redzamiem sejas kropļojumiem. Kā redzams attēlā, viņa augšējais žoklis ir nobīdījies pa labi, šīs žokļa nobīdes dēļ, suņukam ir apgrūtināta ēšana, bet visādi citādi viņš ir pilnīgi vesels, tātad izmaiņas vērojamas tikai ārējā izskatā. Diemžēl ar to bija pietiekami, lai Pikaso nevarētu atrast mājas.

Tā kā audzētavai neizdevās atrast Pikaso saimniekus, suņuks tika nodots patversmes pārraudzībā, kur viņš ātri vien nonāca iemidzināmo dzīvnieku sarakstā. Drīz vien Pikaso pievienojās arī viņa brālis Pablo, kas tika nodots patversmē, jo izrādījās, ka ģimene, kas viņu bija paņēmusi, nevar pienācīgi par dzīvnieku parūpēties.

Pateicoties patversmju savstarpējai sadarbībai un tīrajai nejaušībai, ar Luvable Dog Rescue patversmes starpniecību, abi brāļi tika nekavējoties dzēsti no iemidzināmo dzīvnieku saraksta un ņemti aizgādībā.

Patversmes Luvable Dog Rescue darbinieki dalās atmiņās par brīdi, kad Pablo un Pikaso ieradās patversmē: „Kad abi brāļi ieradās, neviens nesaprata kā viņus var nemīlēt. Abi puikas ir neticami mīļi un papildus tam, ka ir draudzīgi pret visiem satiktajiem cilvēkiem, viņi arī ļoti mīl viens otru”.

Vairākas nedēļas novērojot abu brāļu neparasto draudzību, patversmes darbinieki ir pārliecināti, ka šiem resgaļiem jātiek adoptētiem kopīgi.

Pierādot, ka ārējais izskats nav galvenais personību noteicošais faktors, Pikaso izrādījies kā atraktīvākais no abiem brāļiem, kamēr Pablo ir nedaudz kautrīgāks. Vai tas nav brīnišķīgi?

Pagaidām Pikaso gaida operāciju, kurā tiks izņemti tie zobi, kas traucē ēšanas procesā, bet uzreiz pēc tam abi brāļi būs gatavi iepazīties ar savām potenciālajām ģimenēm. Un, lai gan jau saņemti vairāki abu brāļu adopcijas lūgumi, patversme atzīst, ka nesteigsies ar jauno saimnieku izvēli un pieliks visas nepieciešamās pūles, lai atrastu suņukiem vispiemērotākās mājas.

Patversmes darbinieki ir pārliecināti, ka nav nekādu iemeslu, kāpēc brāļiem būtu jāatrodas patversmē, un abi netiks paturēti patversmes vidē tikai tāpēc, ka ir brīnišķīgi suņi, kas ir pelnījuši īstas mājas un ģimeni uz visu mūžu!

Avots: Imgur 


Vērts izlasīt
Komentāri