25 jaukas kafejnīcas ārpus Rīgas, kuras ir vērts apmeklēt

70 komentāri

Ja meklē, kur paēst ārpus Rīgas, šis saraksts tev noderēs, kā ceļvedis pa dažādām Latvijas pilsētām.

1. Tērbata, Valmierā, Tērbatas ielā 2.

Tērbata, Valmierā, Tērbatas ielā 2.
Tērbata piedāvā tikko maltu kafiju, karstmaizes, pusdienas no netālo mājražotāju un tuvējā tirgū gādātām sastāvdaļām, kā arī pasākumus nedēļas nogales vakaros pie īpaši izmeklēta alus vai viskija glāzes. Ir vērts aizbraukt!
Vairāk uzzini šeit.
Komentēt

2. Zoltners Tērvetē, Kroņaucē.

Zoltners Tērvetē, Kroņaucē.
Šis ir ne tikai restorāns, bet arī alus darītava, tāpēc sagatavojies divām lietām - labam alum un garšīgām pusdienām. Brīdinam gan, ka galdiņu drošības labad vajadzētu rezervēt.
Vairāk uzzini šeit.
3 komentāri

3. Kafejnīca Doma Siguldā, Leona Paegles ielā 15a.

Kafejnīca Doma Siguldā, Leona Paegles ielā 15a.
Mazs pasaku namiņš, kurā ir ļoti viegli iemīlēties. Šeit var gan paēst, gan panašķoties ar saldumiem vai pamieloties ar svaigu smūtiju.
Vairāk uzzini šeit.
Komentēt

4. Kafē Imbir Daugavpilī, Saules ielā 39.

Kafē Imbir Daugavpilī, Saules ielā 39.
Šī jaukā kafejnīca ir ģimenes uzņēmums, tāpēc vēl jo vairāk ir prieks viņus atbalstīt. Imbirā vienmēr ir svaigi našķi, ļoti garšīgi makarūni un pankūciņas. Vienvārdsakot, viss, ko nedrīkst, bet ļoti gribās!
Vairāk uzzini šeit.
Komentēt

5. Aparjods Siguldā, Ventas ielā 1a.

Aparjods Siguldā, Ventas ielā 1a.
Siguldas "Aparjods" izvietojies skaistā koka ēkā ar kamīnu. Krodziņa virtuve piedāvā izcili pagatavotus vienkāršus latviešu un nedaudz latviskotus Eiropas valstu ēdienus. Šeit pieejama arī plaša vīnu izvēle.
Vairāk uzzini šeit.
1 komentārs

6. Mr. Biskvīts Siguldā, Ausekļa ielā 9.

Mr. Biskvīts Siguldā, Ausekļa ielā 9.
Biskvīts, protams, piedāvā kaut ko daudz vairāk, nekā tikai cepumus. Pēc pastaigas pa Siguldas pakalniem šeit var arī labi paēst kopā ar draugiem vai ģimeni.
Vairāk uzzini šeit.
Komentēt

7. Darbnīca Liepājā, Lielā iela 8.

Darbnīca Liepājā, Lielā iela 8.
Garšīgas uz vietas ceptas kūkas, laba atmosfēra un iespēja satikt vietējos - ap šo kafejnīcu rosās dzīvība visa gada garumā! Laba kafija, gardi burgeri, dzīvās mūzikas vakari un tas viss pašā Liepājas sirdī. Vairāk informāciju meklē šeit.
2 komentāri

8. Goldingen room Itāļu restorāns Kuldīgā, Baznīcas ielā 2.

Goldingen room Itāļu restorāns Kuldīgā, Baznīcas ielā 2.
Kuldīgas sirdī, ļoti skaistā vietā, pie pašas pilsētas Domes atrodas restorāns Goldingen Room. Izcils interjers, skaists dizains, un galvenais uzsvars - īstas Itāļu picas.
Vairāk uzzini šeit.
7 komentāri

9. Cafe RedBeetle Daugavpilī, Saules ielā 32.

Cafe RedBeetle Daugavpilī, Saules ielā 32.
Sarkanās vabolītes kafejnīca ir jau iepriekš pieminētās Imbir kafejnīcas meitas uzņēmums, kas piedāvā vienīgo branču Daugavpilī un daudz dažādu gardumu - sākot no paštaisīta humusa un citiem veģetāriem ēdieniem un, beidzot ar īpašu, katru dienu unikālu pusdienu piedāvājumu.
Vairāk uzzini šeit.
2 komentāri

10. Valmiermuižas alus darītava, Valmiermuižā, Dzirnavu ielā 2.

Valmiermuižas alus darītava, Valmiermuižā, Dzirnavu ielā 2.
Nē, tā gluži nav, ka šeit var tikai alu padzerties. Lai gan, protams, alus glāzi pie šīm pusdienām izlaist nevajadzētu nekādā gadījumā. Iesakam uz Valmiermuižu doties nākamā dienā pēc ballītes - svaigs gaiss, labs alus un siltas pusdienas ārstē (gandrīz) visas kaites.
Vairāk uzzini šeit.
1 komentārs

11. M. Pūres beķereja Ogrē, Brīvības ielā 21.

M. Pūres beķereja Ogrē, Brīvības ielā 21.
Laipna apkalpošana, svaigas bulciņas un jauka atmosfēra. Aizbrauc un pārbaudi pats, un varbūt tu trāpīsies tieši tajā retajā reizē, kad tur skan dzīvā klaviermūzika. Ko arī tev novēlam!
Vairāk uzzini šeit.
5 komentāri

12. Restorāns La Tour de Marie jeb Tornis Jelgavā, Akadēmijas ielā 1.

Restorāns La Tour de Marie jeb Tornis Jelgavā, Akadēmijas ielā 1.
Bet ja vēlies patiesi smalkas pusdienas ārpus Rīgas, iesakam doties uz Jelgavu. Šeit Svētās Trīsvienības baznīcas tornī atrodas smalks franču restorāns. Bauda acīm un vēderam!
Vairāk uzzini šeit.
2 komentāri

13. "Boulangerie", Liepājā, Kuršu ielā 2.

"Boulangerie", Liepājā, Kuršu ielā 2.
Mājīga un stilīga kafejnīca ar garšīgu kafiju un svaigām uz vietas ceptām bulciņām, smalkmaizītēm, eklēriem, makarūniem. Vietējie šeit iecienījuši nākt pirkt arī maizi. Tāpat klāstā ir dažāda veida salāti. Ja gadās Liepājā būt svētdienā, noteikti iesakām šeit apmeklēt arī branču. Tomēr ievērojiet, ka galdiņš pirms tam noteikti jārezervē. Vairāk uzzini šeit.
Komentēt

14. Pagrabiņš, Kuldīgā, Baznīcas ielā 5.

Pagrabiņš, Kuldīgā, Baznīcas ielā 5.
Īpaši ieteicams uz "Pagrabiņu" doties vasarā, jo tad varēsiet baudīt pusdienas, sēžot uz terases un klausoties blakusesošās Alekšupītes burbulēšanā.
Vairāk uzzini šeit.
5 komentāri

15. Bamba Leo Ķekavā, Gaismas ielā 19.

Bamba Leo Ķekavā, Gaismas ielā 19.
Krodziņš Ķekavas centrā ar dažādiem gardiem ēdieniem katram izsalkušajam. Gada siltajā laikā Bamba Leo piedāvā pusdienot plašā vasaras terasē, taču saviem mazākajiem apmeklētējiem - rotaļas speciālā bērnu laukumiņā.
Vairāk uzzini šeit.
8 komentāri

16. Koklītes, Saulkrasti.

Koklītes, Saulkrasti.
Pasakaina vieta, kas ir tikai dažu soļu attālumā līdz jūrai. Gardas maltītes un dzērieni, kā arī patīkama atmosfēra.
Vairāk uzzini šeit.
7 komentāri

17. Raganas Burgers, Krimuldā.

Raganas Burgers, Krimuldā.
Restorāns Burgernīca "Raganas Burgers" specializējas 100% Latvijas liellopa gaļas burgeru, dažādu picu un naturālu frī kartupeļu pagatavošanā. Šeit esot sulīgākie burgeri Latvijā!
Vairāk uzzini šeit.
1 komentārs

18. Kļava, Limbažos, Lauku ielā 1.

Kļava, Limbažos, Lauku ielā 1.
Kļavā ir plašas telpas, lieli logi un vērienīga terase, funkcionāls bērnu stūrītis. Kafejnīca piedāvā dažnedažādus sālatus, zivis, gaļas ēdienus, zupas, burgerus un arī speciālus ēdienus bērniem.
Vairāk uzzini šeit.
3 komentāri

19. Engure Cafe, Engurē, Ostas ielā 1.

Engure Cafe, Engurē, Ostas ielā 1.
Laipna apkalpošana, plaša ēdienkarte, kas pielāgota gan zivēdājiem, gan gaļēdājiem un pat arī veģetāriešiem. Kā arī superīga sajūta, baudot maltīti pašā jūras krastā kafejnīcā, kuras īpašnieki ir Latvijā tik labi pazīstamie Dons un Kaspars Roga, kā arī Ģirts Upītis.
Vairāk uzzini šeit.

1 komentārs

20. Rietumkrasts Liepājā, pie Ziemeļu mola.

Rietumkrasts Liepājā, pie Ziemeļu mola.
Vēl viena kafejnīca pašā jūras krastā ar saktu par miljonu. Tā baudīt piedāvā gan gardus ēdienus, gan atspirdzinošus dzērienus un vērot kā jūras viļņos kaito un pūķo ūdens sporta entuziasti, vai mesties viļnos pašam.
Vairāk uzzini šeit.
8 komentāri

21. Vecpuisis Valmierā, Leona Paegles ielā 10.

Vecpuisis Valmierā, Leona Paegles ielā 10.
Vecpuisis, kas iekārtojies skaistā renovētā ēkā pašā Vecpuišu parka vidū, piedāvā nobaudīt gardus latviešu ēdienus mūsdienu interpretācijā, papildu tam restorānā ir iespēja palutināt savas garšas kārpiņas ar gardām kūkām un rūpīgi pagatavotu kafiju. Ēdienkartē akcents likts uz gaļas un zivju ēdieniem, kurus iespējams nobaudīt ar īpaši piemeklētiem vīniem. Restorāns ir padomājis arī par veģetāriešiem un bērniem.
Vairāk uzzini šeit.
Komentēt

22. Rožmalas Ceraukstē, Nameju ielā 2.

Rožmalas Ceraukstē, Nameju ielā 2.
Rožmalu konditoreja piedāvā gardas tikko ceptas smalkmaizītes, kūkas, plātsmaizes, kliņģerus u.c. izstrādājumus svinībām pēc pasūtījuma. Rožmalu restorānā iespējams garšīgi paēst pat lielam cilvēku skaitam. Blakus restorāna zālei atrodas jauka āra terase, kur iespējams pagatavot grilētus ēdienus.
Vairāk uzzini šeit.

1 komentārs

23. Klasse Jēkabpilī, Draudzības alejā 20a.

Klasse Jēkabpilī, Draudzības alejā 20a.
Klasse ir lieliska vieta pašā Jēkabpils centrā ar jauku noskaņu, kas apvieno dažādas gaumes baudījumu gan virtuvē gan dzērienu piedāvājumu klāstā.  Kafejnīcā ir mūsdienīgs interjers, kas kalpo par mājīgu fonu lieliskai maltītei un dzērienu baudīšanai.
Vairāk uzzini šeit.
3 komentāri

24. Ausmeņa Kebabs Rēzeknē.

Ausmeņa Kebabs Rēzeknē.
Kebabnīca "Ausmeņa Kebabs" atrodas Rēzeknes centrā. Tā piedāvā dažādu veidu kebabus, mājīgu atmosfēru, bezmaksas wi-fi, garšīgas tējas un citus dzērienus. Tagad filiāle atvērta arī Rīgā Skolas ielā 12.
Vairāk uzzini šeit.
1 komentārs

25. Restorāns Pērle Baltezerā, "Čiekurkrasti 66".

Restorāns Pērle Baltezerā, "Čiekurkrasti 66".
Restorāns Mazā Baltezera krastā - vieta tiem, kas grib aizmukt no pilsētas burzmas, vienlaicīgi baudot gardus ēdienus.
Vairāk uzzini šeit.
1 komentārs

Vērts izlasīt
Komentāri