Kas ir Džordža Klūnija jaunā sieva?

Komentēt

Sestdien, 27. septembrī Venēcijā Holivudas iekārojamākais vecpuisis apprecējās ar Amalu Alamudinu. Vai arī tevi interesē, kas ir šī sieviete?

1. Viņai ir jānēsā parūka.

Viņai ir jānēsā parūka.
Šī parūka ir britu tiesu sistēmas tradīcija – Amala Alamudina ir atzīta advokāte, speciālizējusies starptautiskajās lietās, krimināllietās, cilvēktiesībās un piespiedu izraidīšanas gadījumos. Tiek uzskatīts, ka tieši kopīga interese par cilvēktiesībām viņu savedusi kopā ar Dzordžu Klūniju.
Komentēt

2. Viņai ir prominenti klienti.

Viņai ir prominenti klienti.
Starp Alamudinas klientiem ir Wikileaks redaktors Džulians Asānžs un bijusī Ukrainas premjerministre Jūlija Timošenko. Tāpat viņa ir bijusi ANO ģenerālsekretāra Kofi Ata Annana un Bahreinas karaļa padomdevēja.
Komentēt

3. Dzimusi Beirūtā.

Dzimusi Beirūtā.
Pēc tautības Amala ir libāniete. Libānas pilsoņu kara dēļ viņas ģimene 80tajos gados emigrēja uz Lielbritāniju.
Komentēt

4. Inteliģenta ģimene.

Inteliģenta ģimene.
Amalas mamma (attēlā) ir avīzes al-Hajat ārzemju ziņu redaktore, bet tētis ir pensionēts profesors, kurš pasniedzis Beirūtas amerikāņu unversitātē.
Komentēt

5. Alamudinai ir 36 gadi.

Alamudinai ir 36 gadi.
Gadā, kad tika uzņemta šī fotogrāfija (1985), Amalai bija 7 gadi. (Klūnijam – 24 gadi)
Komentēt

6. Tekoši runā 3 valodās.

Tekoši runā 3 valodās.
Ja satiec kādreiz Džordža Klūnija sievu, vari uzrunāt viņu arābu, franču vai angļu valodā.
Komentēt

7. Esot bagāta.

Esot bagāta.
Precīzi dati gan nav zināmi, bet baumo, ka Amalas bagātība varētu būt mērāma 2 miljonos dolāru.
Komentēt

8. Populāra.

Populāra.
Kopš dienas, kad šī gada aprīlī pāris paziņoja par saderināšanos, Amala Alamundina visiem ir uz mēles! Šobrīd viņas vārds sociālajos tīklos tiek pieminēts vidēji reizi 3 sekundēs.
Komentēt

9. Izdzēš savu Twitter kontu.

Izdzēš savu Twitter kontu.
Neskatoties uz to, ka viņai piesekojusi pat tāda slavenība kā Eštons Kačers, Amala ir slēgusi savu Twitter kontu. Runā, ka iemesls esot vienkāršs – Džordžam Klūnijam nepatīkot Twitteris.
Komentēt

10. Uz viņas kāzām ieradās Bils Murejs.

Uz viņas kāzām ieradās Bils Murejs.
Starp citām prominencēm: Bono, Sandra Buloka, Sindija Kravforde, Mets Deimons, Breds Pits, Andželīna Džolija, Džūlija Robertsa.
Komentēt

11. Viņa ir pasniedzēja.

Viņa ir pasniedzēja.
Alamudina pasniegusi starptautiskos krimināllikumus Londonas Universitātē, Ņujorkas Jaunajā skolā (The New School of New York), Hāgas Starptautiskās jurispridences akadēmijā un Ziemeļkarolīnas Universitātē.
Komentēt

12. Viņa ir publiciste.

Viņa ir publiciste.
Alamudina ir vairāku publikāciju autore, šī piemēram saņēmusi gandrīz 4 tūkstošus like un ietvītota vairāk kā 500 reižu. Arī laikā, kad viņai bija Twitter konts, Amala rakstīja tikai par lietām, kuras viņu skar profesionālā ziņā.
Komentēt

13. Viņa ir apburoša!

Viņa ir apburoša!
Pirms tikšanās ar Amalu, Džordžs Klūnijs gandrīz 20 gadus uzticīgi turēja savu zvērestu, kuru pieņēma pēc šķiršanās no savas pirmās sievas 1995. gadā – nekad vairs neprecēties. Protams, nekad nesaki nekad… Burvīga, skaistā un gudrā Amala ir iekarojusi arī visu mūsu sirdis!
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru