20 fantastiski kempingi Latvijā, kuros iesakām nakšņot. Labs saraksts!

117 komentāri

Visa vasara vēl priekšā - ieplāno kādu foršu ceļojumu pa dzimto zemi un apmeties, kādā no šīm burvīgajām vietām.

1. Miķeļbāka

Šis kempings atrodas Miķeļtornī - starp Kolku un Venstpili - skaistā vietā, kam piemīt Kurzemes krastmalai raksturīgā ainava. Teritorijā atrodas viesu nams, kempings un esot pat savs krodziņš. Ir sporta laukumi, var izīrēt laivas, pieejams peintbols. 

Vairāk informācijas meklē Miķeļbākas mājas lapā.
23 komentāri

2. Kuršu vikingu apmetne

Kuršu vikingu apmetne
Vai zināji, ka Grobiņa ir senākā rakstos minētā apdzīvotā vieta Latvijas teritorijā ar nosaukumu Seeburg (Jūrpils)? Tieši šeit arī atrodas Kuršu vikingu apmetne. Šeit pieejamas dažādas izklaides: izbraukumi ar vikingu liellaivām, cīņas skola, šaušana ar loku, ir iespēja pieteikties pasākumam "Naksnīgā mistērija Seeburg".
Tepat arī piknika un telšu vietas, kur var izīrēt visu nepieciešamo zupas vārīšanai uz ugunskura, vai arī - ja pašiem gribas veltīt laiku kam citam - pasūtīt jau gatavu ugunskuru ar visu zupu.

Vairāk par šo vietu lasi mājas lapā.

Komentēt

3. Ronīši

Ronīši
RTU Sporta un atpūtas bāze Ronīši atrodas Klapkalnciemā. Šeit var izīrēt gan attēlā redzamās mājiņas, gan arī telts vietas.
Cilvēkiem, kuri aizraujas ar makšķerēšanu, varētu interesēt iespēja makšķerēt netālu esošajā Kaņiera ezerā, bet, pastaigājot pa tuvākajiem mežiem, iespējams salasīt arī gardas ogas un sēnes. Nepilnu 300m attālumā ir jūra ar teicamu pludmali.

Vairāk uzzini  Ronīšu mājas lapā.

6 komentāri

4. Chill Up

Chill Up
Aktīvās atpūtas cienītājiem varētu būt aizraujoši nakšņot šajā vietā - te pieejami izbraukumi ar supiem, veikbords, laivu noma, pirts un jautra kompānija. Atpūtas komplekss atrodas Vecpiebalgā pie Alauksta ezera - vietu, kuru tāpat noteikti vajadzētu redzēt gleznainās ainavas dēļ. 
Nakšņošanai pieejams viesu nams, kempinga mājiņas, klēts un telts vietas. 

Vairāk par pakalpojumiem un cenām lasi mājas lapā.
Komentēt

5. Meža salas

Meža salas
Meža salas atrodas burvīgā vietā - to lieliski var redzēt fotogrāfijā, kas uzņemta no augšas. Te pieejams viesu nams, brīvdienu mājas, svinību telpas, telts vietas, izbraukumi ar laivām, pirts un romantiskas guļbaļķu būves. Var arī makšķerēt. 
Atrodas Limbažu novadā - 75 km no Rīgas un 15 km no Limbažiem. Meža vidū ir 10 hektāru plaša teritorija, kurā ir mākslīgi veidotas ūdenstilpnes, salas, pussalas un pakalniņi.

Vairāk uzzini mājas lapā.
4 komentāri

6. Melnsils

Kempings Melnsils (atrodas Melnsilā) droši vien savu popularitāti iemantojis mucu mājiņu dēļ - tās ir četrvietīgas, mazas mājeles ar brīnišķīgu skatu tieši uz jūru. Iesakām izmēģināt vismaz vienreiz dzīvē! 
Teritorijā pieejamas arī telts vietas, viesu nams, supu, kajaku, makšķernieku laivu, segveju, velosipēdu, nūjošanas inventāra un galda novusa noma.

Vairāk par šo vietu uzzini mājas lapā.

20 fantastiski kempingi Latvijā, kuros iesakām nakšņot. Labs saraksts!

7. Piena muiža Berghof

Piena muiža Berghof
Muižā pieejami ne vien ekskluzīvi viesnīcu numuriņi, bet arī plaša stāvvieta kemperiem un telts vietas. Šeit var izstaigāt piena muzeju, palutināt sevi piena SPA, paēst smalkā restorānā, kā arī - uzraut kādu maču tenisa laukumā. 

Vairāk par Rudbāržu pagasta Piena muižu uzzini mājas lapā.
1 komentārs

8. Ozolkalns

Ozolkalns
Gaujas Nacionālajā parkā atrodas patiešām fantastiska vieta - Ozolkalna atpūtas parks. Šeit var izklaidēties Supervāveres parkā - kāpelēt, laisties ar trosēm - kopumā 60 dažādas atrakcijas. Var arī izīrēt plostu un baudīt vasaru uz ūdens.
Kempingā pieejami namiņi, telts vietas, meža pirts, piknika vieta, nojume, WC, duša, malka.

Vairāk uzzini mājas lapā.

9. Apaļkalns

Šeit var izīrēt namiņus, piestāt ar kemperi vai izvēlēties kādu foršu vietu teltij. No izklaidēm piedāvājumā: brauciens ar kanoe pa Gauju, pastaigas, izbraukumi ar velosipēdiem, peldes ezerā, makšķerēšana, laivošana pa ezeru.
Kempings atrodas pie Raiskuma ezera, netālu no Līgatnes.

Vairāk info meklē mājas lapā.
14 komentāri

10. Vīnrozes

Vīnrozes
Kempings Vīnrozes atrodas Liepājas rajonā, Līgutu muižas kalpu mājas teritorijā, gleznainajā Durbes ezera krastā. Šajā vietā īpaši tiek cienīts miers, daba un klusums, tā kā iesakām turp doties tad, ja apnikušas skaļas ballītes un paši arī tādas nevēlaties rīkot.

Vairāk par šo brīnišķīgo un mierpilno vietu uzzini mājas lapā.

1 komentārs

11. Ezerkrasts

Ezerkrasts
Atrodas Siguldā, pie Matiņu ezera. Lai arī tas neatrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā, tomēr daudz apskates objektu ir salīdzinoši netālu. Pieejami piepūšamie SUP īrei.

Arī šī ir vieta, kurā ievēro t.s. "klusā kempinga" principu - šeit var braukt atpūsties, klausīties dabas skaņās un izgulēties, ballēties gan ne.

Vairāk uzzini mājas lapā.
1 komentārs

12. Atpūtas sēta Lībieši

Atpūtas sēta Lībieši
Šeit var baudīt lauku klusumu, putnu dziesmas, makšķerēšanas, izbraucienus ar laivu. Dzīvojot uz vietas, ir iespēja iegādāties apkārtējo saimniecību produkciju - olas, pienu, dārzeņus, bērni var apskatīt trušus un vistas.
Katrā mājiņā ir pilnībā nokomplektēta virtuve ar traukiem, ledusskapi un mikroviļņu krāsni, gultasveļu, WC kopā ar dušu.

Vairāk uzzini šeit.

Komentēt

13. Niedras

Niedras
Ļoti elegentās mājiņās var apmesties Niedrās, kas atrodas pie Zebrus ezera Dobeles novadā. Mūsuprāt, vislielākā šīs vietas izklaide būs nakšņošana smalkajos apartamentos. Bet jāpiemin, ka šeit atrodas arī tenisa korti, pludmales volejbola un futbola laukumi, bērnu rotaļu laukums, var makšķerēt un peldēties ezerā.

Papildu informāciju meklē mājas lapā.
11 komentāri

14. Nometņu vieta Ganības

Nometņu vieta Ganības
Šī brīnišķīgā vieta, kura ir gaumīgi iekārtota patīkamai atpūtai, atrodas pie Užavas

Vairāk uzzināt par to un sazināties ar īpašniekiem vari Facebook.

15. BB camping

BB camping
BB camping atrodas Liepājā, Karostā, un ir piemērots cilvēkiem, kam patīk aktīvi atpūsties. Šeit var pārnakšņot bungalo mājiņās, telšu vietās, kā arī treileru vietās, kurās ir nodrošināts elektrības pieslēgums. Turpat atrodas BB veikparks!

Vairāk uzzini mājas lapā.

Komentēt

16. Agaves

Agaves
Vakariņas saulrietā ezera krastā nav nereāls sapnis, ja esi bijis Agavēs. Kempings atrodas Latgalē, Zolvas ezera krastāPiedāvājumā atpūta vasaras mājiņā, telts vietas un inventārs aktīvai atpūtai (batuts, badmintons, katamarāns, laivas).

Vairāk uzzini šeit.

Komentēt

17. Chill&Grill

Chill&Grill
Labiekārtots kempings atrodas Lielā Stropu ezera krastā, 10 min braucienā no Daugavpils centra. Pavisam nesen tieši šajā vietā grupa Carnival Youth filmēja vienu no sava videoklipa epizodēm. Mūsuprāt, laba izvēle, ja meklē, kur paviesoties, kad esi aizbraucis tālākā ceļojumā līdz pat Daugavpilim.

Informāciju meklē viņu Facebook lapā.

1 komentārs

18. Ūši

Ūši
Ūšos apvienotas divas unikālas lietas - skaistā Kolkas piekraste un izjādes ar zirgiem. Ja tevi šī kombinācija uzrunā, tad jādodas ceļā. Kempingā pieejamas istabiņas, brīvdienu dzīvoklis un telts vietas.

Vairāk par šo vietu uzzini mājas lapā.
2 komentāri

19. Ziemnieku saimniecība Vējiņi

Ziemnieku saimniecība Vējiņi
"Šeit jūs varat darīt daudz ko un nedarīt neko," vēsta kempinga īpašnieki. Vējiņos ir brīvdienu mājiņas un telšu vietas Braslas upes krastā, Straupes pagastā. Interesanti, ka šeit var doties ekskursijā uz pazemes ezeriem. Izklausās gana aizraujoši, vai ne? Uz šejieni var atbraukt ar auto, riteni vai atnākt kājām pa Straupes-Lēdurgas ceļu. Var ierasties arī ar laivu pa Braslu.

Vairāk uzzini mājas lapā.

5 komentāri

20. Jūrasdzeņi

Jūrasdzeņi
Jūrasdzeņi atrodas Salacgrīvas novadā, jūras krastā. Īpašnieki uzsver, ka šis ir kempings bez mūzikas. Tātad - būs miers! Turpat atrodas arī grilbārs Jūrasbite. No naktsmītnēm šeit piedāvājumā divi labiekārtoti apartamenti un vienkāršāki koka namiņi. Tuvāk jūrai iekārtoti plaši telšu laukumi ar nelielām āra virtuvēm.

Starp citu, viņu mājas lapā var apskatīties, kāds šobrīd Jūrasdzeņos laiks.
8 komentāri

Vērts izlasīt
Komentāri