Latvijas un 19 citu pasaules valstu karavīru ēdienkarte kara laukā

1 komentārs

Dažām valstīm klāsts kā restorānos.

1. Lielbritānija.

Lielbritānija.
Vistas desa un pupiņas, Meksikas tuncis, makaroni, citronu kūka, kompots, auzu pārslu cepumi, aveņu ievārījums, karameļu graudaugu batoniņi, aprikozes, sālīti Indijas rieksti, saldumi, lazdu riekstu kakao, augļu dzēriens, karstā šokolāde, kafija, tēja, tabasko, cukurs, ūdens attīrīšanas tabletes, košļājamā gumija.
Komentēt

2. ASV.

ASV.
Veģetārais ratatū ar makaroniem, krekeri; mandeļu un magoņu sēklu kūka, zemesriekstu sviests, tropaugu punčs, sāls, garšvielas maisījums, cukurs, kafija, košļājamā gumija, ūdens attīrīšanas tabletes.
1 komentārs

3. Dānija.

Dānija.
Graudaugu maisījums ar augļiem, makaroni ar gaļas mērci, rudzu maize, cepumi, ievārījums, medus, lazdu rieksti, proteīnu batoniņi, kompots, šokolādes dzēriens, kafija, tēja, sērkociņi, rozīnes, riekstu maisījums, košļājamā gumija, cukurs, sāls, pipari, tomātu kečups.
Komentēt

4. Francija.

Francija.
Liellopu tortellini, salāti, lasis, zupa, piena deserts, sālītie un saldie cepumi, kafija, tēja, šokolādes dzēriens, saldumi, rieksti, augļu želejas, enerģijas batoniņi, muslis, šokolāde, ievārījums, ūdens attīrīšanas tabletes.
Komentēt

5. Spānija.

Spānija.
Vistas un makaronu zupa, ceptas pupiņas ar desiņām, sardīnes augu eļļā, aprikožu krēms, ūdens attīrīšanas tabletes, košļājamā gumija, šokolāde ar mandelēm, mandeļu rieksti, sezama sēklu batoniņi, saldumi, enerģijas gēls ar vitamīniem.
Komentēt

6. Zviedrija.

Zviedrija.
Jogurts un brokastu pārslas, vista ar rīsiem,  kotletes ar makaroniem, saldumi, zemesriekstu sviests, riekstu krēms, šokolādes kūka, auzu pārslu cepumi, sālīti zemesrieksti, medū apcepti zemesrieksti, eksotisko augļu izotonisks dzēriens, šokolādes dzēriens, košļājamās gumijas, kafija.
Komentēt

7. Tanzānija.

Tanzānija.
Vistas sautējums, rīsi, putra, cepumi, mango dzēriens, apelsīnu dzēriens, kafija, tēja, cukurs, pipari, sāls.
Komentēt

8. Taizeme.

Taizeme.
Zivju zupa, jasmīnu rīsi, liellopu gaļa ar pipariem un ķiplokiem, čilli pulveris, zivju mērce, žāvēti augļi.
Komentēt

9. Igaunija.

Igaunija.
Muslis, rudzu maize, kafija, vistas zupa ar nūdelēm, tumšā šokolāde, saldie cepumi, īrisi, tēja, izotonisks dzēriens, cukurs, sāls, pipari, aknu pastēte, liellopu gaļas gulašs.
Komentēt

10. Nīderlande.

Nīderlande.
Tēja, kafija, cukurs, šokolādes dzēriens, ievārījums, augļu želejas, vitamīnu tabletes, vienreizējās zupas, buljona pulveris, augļu dzērieni, šokolādes cepumi, augļu cepumi, gaļa, zivis, dārzeņu pastēte, sukādes, mandeles, šokolāde, saldumi ar C vitamīnu, sezama sēklu batoniņi, auzu pārslas, muslis, gaļa ar zirņiem un kartupeļiem, karsts vistas sautējums, vistas korma, liellopu gaļa un kartupeļi, šķiņķis, puravu un kartupeļu sacepums, sāls, pipari, košļājamās gumijas.
Komentēt

11. Izraēla.

Izraēla.
Vistas gaļas bumbas ar rīsiem, gaļas kotletes ar rīsiem, pupiņas ar tomātu mērci un rīsiem, veģetārā maltīte ar rīsiem un zirņiem, saldā kukurūza, zaļās olīvas, tuncis eļļā, šokolādes deserts, zemesrieksti, halva, konfekšu maisījums ar ananāsiem, rozīnēm un mellenēm.
Komentēt

12. Itālija.

Itālija.
Graudaugu un šokolādes batoniņi, augļu želejas, kondensētais piens, kafija, šokolādes, cukurs, sāls, ravioli ar gaļas mērci, cūkgaļas galerts, krekeri, augļu salāti, multivitamīnu tabletes, klijas tabletes, makaroni un pupas, cālis galertā.
Komentēt

13. Slovēnija.

Slovēnija.
Kafija, tēja, vitamīnu dzērieni, cukurs, vitamīnu saldumi, enerģijas batoniņi, šokolāde, ievārījums, šokolādes muslis ar piena, meža ogu jogurts, makaroni ar baravikām, vistas un kartupeļu sautējums, zivju un dārzeņu pastēte, tuncis olīveļļā, maize, košļājamās gumijas.
Komentēt

14. Lietuva.

Lietuva.
Liellopu gaļas sautējums ar grūbām, krekeri, mandeles, upeņu ievārījumu, ķiršu dzēriens ar vitamīniem, šokolādes, vistas buljons, cukurs, enerģijas tabletes.
Komentēt

15. Jaunzēlande.

Jaunzēlande.
Vistas ar kartupeļiem, jērs karijā, šokolādes cepumi, tomātu kečups, sāls, pipari, cukurs, tēja, kafija, kondensētais piens, šokolādes dzēriens, siers, muslis, izotonisks dzēriens, maize, vienreizējā zupa, zemesrieksti un rozīnes, košļājamās gumijas, šokolādes, sīpolu pārslas, saldumi, nūdeles, mušļa batoniņi.
Komentēt

16. Vācija.

Vācija.
Ravioli ar sēņu mērci, Indijas rīsi ar vistas kotleti, maize, cepumi, gaļas pastēte, manna ar augļiem, ievārījums, kafija, tēja, cukurs, sāls, augļu dzērieni, šokolādes, košļājamās gumijas.
Komentēt

17. Polija.

Polija.
Gaļa ar rīsiem un dārzeņiem, konservēta cūkgaļa, cepumi, aveņu ievārījums, citronu tēja, žāvēti augļi, graudaugu un augļu batoniņi, košļājamās gumijas; saldumi ar kafijas ekstraktu, saldsumi ar C vitamīnu, sāls, pipari.
Komentēt

18. Krievija.

Krievija.
Cepumi, liellopu gaļa gulašs, sālīts speķis, aknu pastēte, gaļas pastēte, liellopu gaļa ar griķiem, gaļa ar zirņiem un burkāniem, ratatū, siers, ievārījums, kompots, šokolādes, tēja, kafija, cukurs, sāls, pipari, multivitamīnu tabletes, košļājamās gumijas, saldumi.
Komentēt

19. Ukraina.

Ukraina.
Prosas miltu cepumi, gaļas konservi, gaļas konservi ar graudaugiem, gaļas konservi ar salami, zivju konservi, ievārījums, tēja, cukurs, saldumi, gaļas buljona pulveris, augļu koncentrāts un multivitamīnu tabletes.
Komentēt

20. Latvija.

Latvija.
Gaļas ēdiens ar piedevām, rudzu maize, ātri pagatavojama biezputra ar augļiem, ogām, vai citām piedevām, šokolāde, konfektes, džems, medus, rieksti, rozīnes, kafijas, tēja, cukurs.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri