10 jauni restorāni, kuri šogad atvērti Rīgā. Idejas, kur paēst!

4 komentāri

Vienmēr interesanti aiziet uz kādu jaunu ēstuvi vakariņās vai pusdienās. Ja gribi zināt, kas jauns atvērts 2017. gadā Rīgā, skaties šo sarakstu. Kur paēst Rīgā?

1. Mr. Fox pusdienu un brokastu restorāns

Mr. Fox pusdienu un brokastu restorāns
Šī vieta izceļas ar sirsnīgu atmosfēru, mīļu apkalpošanu un košām krāsām - tieši tas, kas nepieciešams labam pavasara garastāvoklim. Atrodas Dzirnavu ielā 34a, darbadienās strādā no 7 rītā līdz 6 vakarā.
Vairāk info: Facebook.
1 komentārs

2. Lokāls Veldze netālu no Kalnciema ielas tirdziņa

Lokāls Veldze netālu no Kalnciema ielas tirdziņa
Lai arī Veldze atvērās pagājušā gada beigās, pieskaitījām to šī gada jaunpienācējiem. Domājam, ka vietējie pārdaugavieši šo vietu jau ir pamanījuši, tomēr to ievērot ir vērts arī tiem, kuri vēlas izbraukt mazu gabaliņu ārpus centra paēst (piemēram, ar riteņiem). Atrodas Kalnciema ielā 40F.
Vairāk info: Facebook.
1 komentārs

3. Bouquet Garni Pārdaugavā

Bouquet Garni Pārdaugavā
Jaunpienācējs Āgenskalna lielisko ēstuvju klāstā, atrodas Nometņu ielā 16/18. Starp citu, lai arī restorāns atvēries nesen, no 3. aprīļa tajā ir jauna ēdienkarte.
Meklē info: Facebook.
Komentēt

4. Stock Pot Too Pārdaugavā

Stock Pot Too Pārdaugavā
Jā, tagad arī otrpus Daugavas ir savs Stock Pot. Tiem, kuri ar to ir pazīstami Rīgas centrā, droši vien jau zina, ko sagaidīt no šīs vietas. Īsumā: dažādu pasaules valstu ēdieni no kvalitatīviem produktiem, ātra apkalpošana un ļoti garšīgi. Atrodas: Dzirciema 27a. 
Vairāk info: Facebook.

Komentēt

5. Restorāns Olivers gardēžiem

Restorāns Olivers gardēžiem
Šo ir vērts apmeklēt gardēžiem, vakariņas būs lieliskas, izsmalcinātas, turklāt noteikti neaizmirstiet pasūtīt arī desertu - šeit tie esot īpaši labi. Atrodas Antonijas ielā 9.
Vairāk info: Facebook.
1 komentārs

6. Vietējo produktu restorāns Riits

Vietējo produktu restorāns Riits
Šī vieta īpaši lepojas ar to, ka lielākā daļa maltīšu tiek gatavotas no vietējiem un bio produktiem - tātad veselīgi. Brokastis šeit var paēst no 09:00 rītā. Atrodas Dzirnavu ielā 72. 
Vairāk info: Facebook.
Komentēt

7. Alus un grila koncepta restorāns Easy Beer

Alus un grila koncepta restorāns Easy Beer
Šajā restorānā, lai tiktu pie alus kausa, nav jāgaida bārmeni - īpaši izveidota sistēma ļauj katram pašam ieliet sev vēlamo alu. Bez plaša izlejamo alu klāsta, bārā ir pieejami vismaz 150 craft ali pudelēs. Atrodas: Audēju ielā 8. 
Vairāk info: Facebook.

Komentēt

8. Gruzīnu restorāns "Tbilisi"

Gruzīnu restorāns "Tbilisi"
Restorāna virtuvē saimnieko pavāri no Gruzijas, ēdienkartē - visi tradicionālie ēdieni, kurus tik ļoti esam iemīļojuši no gruzīnu virtuves. Restorāns ir plašs, vienkāršs, bet pietiekoši izsmalcināts vakariņām divatā. Starp citu, laiku pa laikam šeit arī var baudīt dzīvo mūziku! Atrodas: Dzirnavu ieā 57A.
Vairāk info: Facebook.
Komentēt

9. Meat Hunters ar dzīvo mūziku

Meat Hunters ar dzīvo mūziku
Plaša dažādas gaļas burgeru izvēle, lai arī atsauksmes ir pretrunīgas - daži šeit atraduši labāko burgeri pasaulē, citi vīlušies, mūsuprāt, ir vērts pamēģināt. Atrodas Vecrīgā, Šķūņu ielā 19.
Vairāk info: Facebook.
1 komentārs

10. Kafejnīca ar noteikumiem. Tikai līdz 31. maijam

Kafejnīca ar noteikumiem. Tikai līdz 31. maijam
Šis noteikti būs kas vairāk par ikdienišķu restorāna apmeklējumu, Kafejnīcai ar noteikumiem šī būs jau otrā sezona. Norisinās: LU Botāniskajā dārzā, Kandavas ielā 2. Tālrunis rezervācijām - 27898129.
Vairāk info: Facebook.


Vērts izlasīt
Komentāri