15 labas idejas, ko darīt 18. novembrī

Komentēt

Bez salūta krastmalā notiek milzums citu labu lietu!

Vismaz šīs visas mēs gribētu izmēģināt arī paši. Žēl, ka nevar būt vairākās vietās vienlaicīgi!

 

1. LV97 velobrauciens

LV97 velobrauciens
97 km garš MTB velobrauciens fiziski izturīgajiem un sportiskajiem. Sākums 18. novembrī 08:30 pie Brīvības pieminekļa, beigas ap plkst. 16.00 turpat. Organizētājs sola, ka "šķēršļotā apvidū tiks apskatīts gan Ložmetējkalns un kāpts skatu tornī, gan apmeklēta Padomju armijas bāze, taču nokļūšana līdz tiem vedīs pa taisniem un nogurdinošiem grants un meža posmiem, smiltīm, mežacūku uzartiem celiņem, purvu, brikšņiem, gariem asfalta posmiem, un 90% no maršruta tiks veikti pa vietām, kur reti kāds pārvietojas ar auto."

Esi ieintriģēts? Pieteikties var te.

Komentēt

2. Saulrieta sagaidīšana likteņdārzā

Saulrieta sagaidīšana likteņdārzā
Likteņdārzā (Kokneses novads) svinības sāksies jau plkst. 15.00, kur dalībieki tiks aicināti pa lāpu aleju mērot ceļu līdz amfiteātrim, veidojot simbolisku gaismas ceļu. Lai sveiktu Latviju dzimšanas dienā, rīkotāji aicina iedegt amfiteātrī, Daugavas malā, arī savu gaismiņu. Labu laikapstākļu gadījumā dalībnieki varēs vērot krāšņu saulrietu pāri Daugavai.

Vairāk info te.
Komentēt

3. Svētku salūts laivā

Svētku salūts laivā seakayak.lv
Vairāki laivu nomas punkti, piemēram, seakayak.lv, laivinieks.lv, jenculaivas.lv, luzumpunkts.lv un citi piedāvā vērot salūtu nevis krastmalā, bet no laivas Daugavas vidū. Nekādas mīcīšanās pūlī! Tiesa, pirms pieteikties, aicinām izvērtēt savu prasmi tikt galā ar laivu tumsā, lai neapdraudētu sevi un citus pasākuma dalībniekus.
Komentēt

4. Latviešu filmas tiešsaistē

Latviešu filmas tiešsaistē filmas.lv
Ja svētku dienā ir slinkums kaut kur doties un šķiet, ka labākais plāns ir palikt zem segas, ej uz portālu filmas.lv un skaties latviešu kino!

www.filmas.lv
Komentēt

5. Jāņa Skuteļa stand-up izrāde "Politika"

Jāņa Skuteļa stand-up izrāde "Politika"
Savukārt, ja nopietnu lietu vietā tevi šinī datumā velk uz jokiem, dodies skatīties un klausīties, kas Jānim Skutelim sakāms par politiku.

Te info.
Komentēt

6. Svētku kūkas vietā ziedo kādu gardumu trūcīgajām ģimenēm

Svētku kūkas vietā ziedo kādu gardumu trūcīgajām ģimenēm voila.lv
Svētki lielā mērā ir jauki arī tāpēc, ka kopā ar mīļiem cilvēkiem var sēsties pie galda un kārtīgi paēst visu, kas garšo. Taču, kā teic akcijas rīkotāji, "klasiskā svētku bilde nav pašsaprotama ikvienās mājās un daļa pavada svētkus trūkumā. Jā, šie ir tie cilvēki, kuriem nav pārēšanās problēmu, jo ļoti iespējams viņiem gluži vienkārši nav, ko likt galdā. Runā, ka mīlestība iet caur vēderu un nenoliedzami – paēdis cilvēks ir vismaz nedaudz laimīgāks."

Tāpēc, ja vari iztikt ar vienu kūku divu kūku vietā, aiznes kādu gardumu akcijas pieņemšanas punktos LU Ekonomikas un Vadības fakultātē un citur, arī ārpus Rīgas (te pilns saraksts). Rīkotāji aicina nest pašgatavotus gardumus – piparkūkas, ievārījuma burciņas – jo visjaukākie kārumi ir tie, kas gatavoti ar mīlestību. Taču, ja ar pavārmākslu esi uz "Jūs", maznodrošinātie priecāsies arī par gardumiem no veikalu plaukta. Esi labs, tas ir vienkārši!
Komentēt

7. Svētku salūts Ventspilī

Svētku salūts Ventspilī ventspils.lv
Tiem, kam negribas Rīgas burzmu, bet reizē gribas arī būt cilvēkos. Brauciet uz Ventspili! Jo arī tur būs svētku koncerts (dziedās Viktors Lapčenoks, starp citu!) un salūts, taču papildus tam skatītāji varēs vērot arī kuģu šovu. Lūk, kuģu šovs izklausās patiesi iespaidīgi!

Te programma.
Komentēt

8. Porcelāna auseklīšu apgleznošanas darbnīca Rīgas Porcelāna muzejā

Porcelāna auseklīšu apgleznošanas darbnīca Rīgas Porcelāna muzejā Porcelāna muzejs
Radošās vēlmes svētku dienā var realizēt, piemēram, Porcelāna muzejā, kur divu mākslinieču vadībā varēs apgleznot porcelāna auseklīti un pēc tam to pārvērst arī par brošu. Stilīgs un patriotisks aksesuārs pašu rokām!

Te vairāk informācijas.
Komentēt

9. Salūts no televīzijas torņa

Salūts no televīzijas torņa LRTVC
Latvijas Radio un Televīzijas centra lapā var laimēt iespēju skatīties salūtu no torņa absolūti par brīvu! Bet nebēdā, ja tev nesanāk iekļūt laimīgo sarakstā: iespēja tikt tornī vakara laikā (kas ir ārpus ierastā darbalaika) būs vēl trīs nākamos vakarus – tieši tik ilgi, lai paraudzītos uz starojošo Rīgu.

Piesakies un uzzini vairāk šeit
Komentēt

10. Grupas "Linga" koncerts bārā Ļeņingrada. Pēc salūta.

Grupas "Linga" koncerts bārā Ļeņingrada. Pēc salūta.
Bāc, leģendas! Vai te vēl vajadzīgi kādi komentāri?
1 komentārs

11. 18. novembra gājiens

18. novembra gājiens
Īpaši patriotiski noskaņotajiem. Turklāt – tādi būs vairāki, ar lāpām un bez. Piemēram, šis un šis.
Komentēt

12. Folkloras un seno cīņu kopas "Vilkači" koncerts

Folkloras un seno cīņu kopas "Vilkači" koncerts facebook.com/Vilkaci
Vilkači ir tāda interesanta kopa, kas ne vien pēta folkloru un rekonstruē senās latviešu cīņas (tik senas, ka šautenes vietā rokā jāņem zobens un jāapvelk bruņukrekls), bet arī sniedz jaudīgus koncertus. 18. novembrī viņi koncertēs Latvijas Kara muzejā. Aizej!

Info šeit.
Komentēt

13. Gardas un slinkas svētku brokastis pie Sirmā un Dreibanta

Gardas un slinkas svētku brokastis pie Sirmā un Dreibanta Sirmais un Dreibants
Tev – slinkums, Sirmajam & Dreibantam – gardumi. Ja gribas doties ilgās un garšīgās svētku brokastīs ārpus mājas, zvani un rezervē galdiņu. Gaidīti būs arī tie, kas taisās gulēt ilgi – brokastis ilgs līdz pat plkst. 16.00.

Te visa informācija.
Komentēt

14. Pārgājiens 97/18

Pārgājiens 97/18
Šis – pavisam sportiskajiem. Vai vari noiet 97 km 18 stundās? Pasākuma dalībnieki ir pārliecināti, ka var. Ceļojums Latvijā un arī sevī.

Informācija šeit.
Komentēt

15. Ēriks Ešenvalds / Hjetils Skogli / Ziemeļblāzma

Ēriks Ešenvalds / Hjetils Skogli / Ziemeļblāzma
Mūzikas un performanču baudītāji Berga bazārā varēs piedzīvot Ziemeļblāzmu.Tā tapusi sadarbībā ar ziemeļblāzmu pētnieku, fotogrāfu Hjetilu Skogli un izcilo latviešu komponistu Ēriku Ešenvaldu. Ziemeļblāzma būs apskatāma no 18. līdz 21. novembrim, un atsevišķos laikos labākie Rīgas kori, spēlējot ūdens-skaņotas glāzes, izpildīs Ērika Ešenvalda pasaulslaveno kompozīciju „Zvaigznes”. Wow!

Uzzini visu šeit.

Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru