Vecmāmiņa meklē mazdēlam līgavu ar sludinājuma palīdzību. Sirsnīgi!

Komentēt

Kad ļoti, ļoti vēlies mazmazbērnus, tad lietas jāņem savās rokās.

Lūk, kāds sludinājums karājies pie ziņojumu dēļa kāda no Rīgas senioru biedrībām.

"Mīļās, labās, jaukās, sirsnīgās, čaklās vecmāmiņas. Lūgums atsaukties kurai rūp mazmeitiņas, vecumā ap 20 gadiem, nākotne. Veicināt viņām iepazīties, draudzēties, iziet pie vīra ar jaunieti 25 g. Slaids, gara auguma, ar savu dzīvesvietu, stabiliem ienākumiem, neapmeklē diskotēkas, labprāt ceļo. Veic programmu iestādītāja darbu. Zvanīt man, vecmāmiņai..... Es meklēju līgaviņu, Mārtiņam nezinot."

Brīnišķīgo sludinājumu atraduši dokumentālās filmas "Uzlūdz dāmas" veidotāji, kuri šobrīd veido darbu par Latvijas senioriem. 

"Filma būs stāsts par cilvēkiem gados, kuri nebaidās meklēt mīlestību, izklaidējas, iepazīstas, flirtē un vēl joprojām ir gatavi atdot kādam savu sirdi. Tie ir seniori, kurus neattur iepriekšējās neizdevušās attiecības vai mūžīga uzticība partneriem, kuri jau aizgājuši no šīs dzīves. Viņi turpina savu sociālo dzīvi, piepilda savus ikdienas kalendārus un bauda dzīvošanas prieku gan realitātē, gan virtuālajā vidē, kur kā izrādās notiek īstas kaislības. Es ceru, ka šī filma būs gan kā komisma pilns enerģijas šāviņš, gan arī auksts ūdens spainis uz galvas, ka tas būs kā “sitiens pa pakaļu” jaunākajām paaudzēm un uzmundrinājums filmas varoņu vienaudžiem," stāsta režisore Katrīna Tomašicka.

Šobrīd komanda meklē varoņus - seniorus - ar interesantiem stāstiem par attiecībām. Ja zini kādu, vai vēlies pieteikies uzmeklē viņus Facebook vai raksti uz epastu info[@]storyhub.lv.

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru