Aizkustinošs iemesls, kādēļ kanādiešu bērni apģēbj elektrības stabus

Komentēt

Ļoti gribas ņemt piemēru!

 

Aukstums piezadzies ne vien Latvijai – arī Kanāda ir auksti. Un, līdz ar aukstumu, Jaunskotijas galvaspilsētā Halifaksā uz ielām parādās šādi skati:

Aukstums piezadzies ne vien Latvijai – arī Kanāda ir auksti. Un, līdz ar aukstumu, Jaunskotijas galvaspilsētā Halifaksā uz ielām parādās šādi skati: CBC

Bet šīs jakas nav pazaudētas: bariņš entuziastu tās izvieto pilsētā, lai salstošie trūkumcietēji un bezpajumtnieki tās var paņemt un pārciest auksto laiku mazlietiņ komfortablāk.

Bet šīs jakas nav pazaudētas: bariņš entuziastu tās izvieto pilsētā, lai salstošie trūkumcietēji un bezpajumtnieki tās var paņemt un pārciest auksto laiku mazlietiņ komfortablāk. CBC

Idejas autore Tara Smita-Atkinsa jau vairākus gadus katru rudeni vāc jakas, mēteļus un vestes, kuras ziedot salstošajiem. Tad, kopā ar savu 8gadīgo meitu un meitas draugiem, viņa šos apģērbus uzsien kokiem un gaismas stabiem.

Idejas autore Tara Smita-Atkinsa jau vairākus gadus katru rudeni vāc jakas, mēteļus un vestes, kuras ziedot salstošajiem. Tad, kopā ar savu 8gadīgo meitu un meitas draugiem, viņa šos apģērbus uzsien kokiem un gaismas stabiem. CBC

Katrai jakai pievienota zīmīte “Es neesmu pazudusi! Ja tu esi palicis bez siltām mājām, paņem mani un sasildies!”

Katrai jakai pievienota zīmīte “Es neesmu pazudusi! Ja tu esi palicis bez siltām mājām, paņem mani un sasildies!” CBC

Iespēju robežās jakām tiek pievienoti arī cimdi un šalles.

Iespēju robežās jakām tiek pievienoti arī cimdi un šalles. CBC

Nākamgad Tara cer projektu ne vien turpināt, bet arī katrai jakai pievienot 5 dolāru ēdiena kuponu, lai salstošajiem cilvēkiem tiek vismaz viena silta maltīte.

Nākamgad Tara cer projektu ne vien turpināt, bet arī katrai jakai pievienot 5 dolāru ēdiena kuponu, lai salstošajiem cilvēkiem tiek vismaz viena silta maltīte. CBC

Bet ko darīt, ja vēlies palīdzēt tiem, kas salst tepat Latvijā?

Bet ko darīt, ja vēlies palīdzēt tiem, kas salst tepat Latvijā? lvportals

Izrevidē drēbju skapi – tev noteikti ir tādi apavi un drēbes, kas joprojām ir siltas un nav nonēsātas, bet jau ir apnikušas vai arī, tavuprāt, tev vairs nepiestāv. Ja tev ir bērni, kuri izauguši no savām drēbēm – vēl jo labāk, trūcīgās ģimenēs salst arī mazuļiem!

Izrevidē drēbju skapi – tev noteikti ir tādi apavi un drēbes, kas joprojām ir siltas un nav nonēsātas, bet jau ir apnikušas vai arī, tavuprāt, tev vairs nepiestāv. Ja tev ir bērni, kuri izauguši no savām drēbēm – vēl jo labāk, trūcīgās ģimenēs salst arī mazuļiem!

 Sapako mantas un dodies uz kādu no šīm vietām:

 

 

Atceries: drēbēm, kuras vēlies ziedot, jābūt tīrām un jāizskatās pieklājīgi – neviens negribētu saņemt netīru, dubļiem nošķiestu jaku. Esi labs! Šī ir lieliska iespēja ne vien atbrīvot skapi no liekajām mantām, bet arī iepriecināt kādu, kuram šobrīd, iespējams, ir auksti un skumji.

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru