13 randiņu padomi sievietēm no 1938. gada

4 komentāri

Galvenais uzvilkt krūšturi, nedzert, neaiztikt citus vīriešus un košleni košļāt ar aizvērtu muti.

1. APĢĒRBIES buduārā, lai saglabātu savu valdzinājumu. Esi gatava uzreiz doties, neliec viņam gaidīt. Sagaidi viņu ar smaidu.

APĢĒRBIES buduārā, lai saglabātu savu valdzinājumu. Esi gatava uzreiz doties, neliec viņam gaidīt. Sagaidi viņu ar smaidu.

2. VĪRIEŠIEM NEPATĪK sievietes, kuras no viņiem aizņemas kabatslakatiņus un sasmērē tos ar lūpukrāsu. Krāsojies vienatnē, nevis tur, kur viņš tevi redz.

VĪRIEŠIEM NEPATĪK sievietes, kuras no viņiem aizņemas kabatslakatiņus un sasmērē tos ar lūpukrāsu. Krāsojies vienatnē, nevis tur, kur viņš tevi redz.

3. NESĒDI NEVEIKLĀS POZĀS - un nekad neizskaties garlaikota, pat ja esi. Esi modra, un ja tev jākošļā gumija (nav ieteicams) dari to klusi, ar aizvērtu muti.

NESĒDI NEVEIKLĀS POZĀS - un nekad neizskaties garlaikota, pat ja esi. Esi modra, un ja tev jākošļā gumija (nav ieteicams) dari to klusi, ar aizvērtu muti.

4. JA TEV VAJAG krūšturi, uzvelc to. Neķeries pie saviem zeķturiem un uzmani, lai zeķubikses nebūtu nošļukušas.

JA TEV VAJAG krūšturi, uzvelc to. Neķeries pie saviem zeķturiem un uzmani, lai zeķubikses nebūtu nošļukušas.

5. NEIZMANTO MAŠĪNAS SPOGULI, lai izlabotu savu meikapu. Vīrietim to vajag, lai vadītu auto. Viņam ļoti krīt uz nerviem, ja jāpagriež galva, lai apskatītu, kas notiek aiz muguras.

NEIZMANTO MAŠĪNAS SPOGULI, lai izlabotu savu meikapu. Vīrietim to vajag, lai vadītu auto. Viņam ļoti krīt uz nerviem, ja jāpagriež galva, lai apskatītu, kas notiek aiz muguras.

6. VIEGLPRĀTĪGAS SIEVIETES nekad nepatīk vīriešiem. Nerunā, kad dejo, jo, kad vīrietis dejo, viņš grib dejot.

VIEGLPRĀTĪGAS SIEVIETES nekad nepatīk vīriešiem. Nerunā, kad dejo, jo, kad vīrietis dejo, viņš grib dejot.

7. NERUNĀ PAR DRĒBĒM un necenties vīrietim aprakstīt savu jauno tērpu. Iepriecini un glaimo savam pavadonim, runājot par lietām, kuras interesē viņu.

NERUNĀ PAR DRĒBĒM un necenties vīrietim aprakstīt savu jauno tērpu. Iepriecini un glaimo savam pavadonim, runājot par lietām, kuras interesē viņu.

8. NEESI PĀRĀK FAMILIĀRA ar savu pavadoni, aiztiekot viņu publiski. Jebkura atklāta uzmanības izrādīšana ir bezgaumīga un visdrīzāk apkauno un pazemo viņu.

NEESI PĀRĀK FAMILIĀRA ar savu pavadoni, aiztiekot viņu publiski. Jebkura atklāta uzmanības izrādīšana ir bezgaumīga un visdrīzāk apkauno un pazemo viņu.

9. NEESI SENTIMENTĀLA vai nemēģini viņu piespiest pateikt kaut ko, spēlējot uz viņa emocijām. Vīriešiem nepatīk asaras, it sevišķi publiskās vietās.

NEESI SENTIMENTĀLA vai nemēģini viņu piespiest pateikt kaut ko, spēlējot uz viņa emocijām. Vīriešiem nepatīk asaras, it sevišķi publiskās vietās.

10. NEESI FIMILIĀRA ar galveno viesmīli, runājot par to, cik labi pavadīji laiku ar kādu citu šeit kādā citā vakarā. Vīrietis ir pelnījis un alkst pēc pilnīgas uzmanības

NEESI FIMILIĀRA ar galveno viesmīli, runājot par to, cik labi pavadīji laiku ar kādu citu šeit kādā citā vakarā. Vīrietis ir pelnījis un alkst pēc pilnīgas uzmanības

11. NEDZER PĀRĀK DAUDZ, vīrietis gaida no tevis cienīgu izturēšanos visa vakara garumā. Dažas meitenes iedzērušas var izskatīties gudras, bet lielākā daļa kļūst dumjas.

NEDZER PĀRĀK DAUDZ, vīrietis gaida no tevis cienīgu izturēšanos visa vakara garumā. Dažas meitenes iedzērušas var izskatīties gudras, bet lielākā daļa kļūst dumjas.

12. NEESI UZKRĪTOŠA sarunās ar citiem vīriešiem. Pēdējais piliens ir zaudēt samaņu, jo esi iedzērusi par daudz. Visdrīzākais, ka tavs pavadonis tev nekad vairs nezvanīs.

NEESI UZKRĪTOŠA sarunās ar citiem vīriešiem. Pēdējais piliens ir zaudēt samaņu, jo esi iedzērusi par daudz. Visdrīzākais, ka tavs pavadonis tev nekad vairs nezvanīs.

13. GAME OVER.

GAME OVER.

Vērts izlasīt
Komentāri