Rīgā sākusi darboties nelegāla iedzīvotāju policija. Pagaidām viņi aplīmē auto

Komentēt

Tā teikt, ja likuma sargi paši netiek galā, kādam ir jāuzņemas šis darbs.

 

Zināms, ka pagaidām šis grupējums mēģina cīnīties ar automašīnām, kas noparkotas neatļautās vietās. Uz tādiem auto tiek uzlīmētas augstāk redzamās uzlīmes.

Par šo interesanto parādību ziņo Rīgas pašvaldības policija, sakot, kā tā jau viņi vispār atbalsta "iedzīvotāju aktivitātes un iniciatīvu atraktīvā veidā aicinot līdzcilvēkus uz likumā noteikto normu ievērošanu." Tomēr informē, "ka pašrocīgi izgatavotās uzlīmes, kurās minēta RPP, kontaktinformācija saziņai, kā arī attēlots RPP ģerbonis, kas šajās dienās atstātas autovadītājiem uz pilsētas ielās stāvēšanai novietotām automašīnām, NAV RPP organizēta akcija."

Pašvaldības policija aicina cilvēkus, nevis līmēt novelcenes, bet ziņot viņiem par automašīnām, kuras stāv tur, kur pēc likuma tām stāvēt nevajadzētu.

To var izdarīt, zvanot uz tālruni 110 vai ziņojot RPP ar mobilās aplikācijas starpniecību.

Ko mēs vēl šeit varam piebilst... lūdzu, atstājiet savus auto vietās, kur tas ir atļauts un netraucē citiem pilsētas iedzīvotājiem. Kaut vai tāpēc, ka nevēlaties no stikla kasīt šīs ne visai glītās uzlīmes.

 

P.S. Iespējams, ka šis nezināmais grupējums iedvesmu guvis no kādas Krievijā pazīstamas kustības СтопХам. Lūk, video, kas precīzi raksturo viņus, ja vēl nebiji par viņiem dzirdējis:


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru