30 Rīgas apslēptās pērles, par kurām tu, iespējams, nenojauti

156 komentāri

Kafejnīcas, veikaliņi, restorāniņi, kas pierāda, ka Rīga ir kas vairāk kā dažas galvenās ielas un lielveikali.


1. Robert's Books grāmatveikals

Robert's Books grāmatveikals
Ir pilnīgi iespējams katru dienu iet garām šim pagalmam un nemaz nenojaust, ka tajā slēpjas šī mīlīgā vietiņa: veikaliņš, kurā var iegādāties grāmatas angļu valodā, kas apvienots ar mazmazītiņu pagalma kafejnīcu ar pļāpīgu veikalnieku.
Atrodas: Dzirnavu iela 51. Seko Facebook.
3 komentāri

2. Antikvariātbārs Gogoļa ielā

Antikvariātbārs Gogoļa ielā
Šajā unikālajā vietā ir apvienotas divas patīkamas lietas - nostalģisks vintage veikaliņš un bāriņš. Vērts turp doties gan pirmā, gan otrā iemesla dēļ. Atrodas Gogoļa ielā 15. Seko Facebook.
3 komentāri

3. Apģērbu veikals Shtaatereja

Apģērbu veikals Shtaatereja
Šajā no ārpuses necilajā Čakielas veikaliņā noteikti jāiegriežas meitenēm, kuras meklē svētku tērpus. Cenas varbūt nav tās lētākās (salīdzinot ar citām humpalām), tomēr ir izredzes atrast kleitu, kura būs tev vienīgajai Rīgā.
Atrodas: Čaka ielā 49. Seko Facebook.
5 komentāri

4. Z/S Būņas pārtikas veikals

Z/S Būņas pārtikas veikals
Īpaši patiks tiem, kuriem nepatīk pirkt pārtiku lielveikalos - mazajās Būņās viss ir pārskatāms, izvēle nav liela, bet laba. Pastāvīgie pircēji zina, kurās dienās atved dažādus labumus no laukiem. Veikals šajā vietā atrodas jau tik sen, ka kļuvis par neatņemamu Klusā centra sastāvdaļu.
Adrese: Dzirnavu iela 34a. Seko Facebook.
6 komentāri

5. Roka bārs Nemiers

Roka bārs Nemiers
Nemiers atrodas blakus leģendārajam klubam Piens, bet atšķirībā no sava kaimiņa tas ir daudz mazāks, nedaudz alternatīvāks un kokteiļi arī maķenīt lētāki, toties uz letes cilvēki dejo daudz biežāk nekā Pienā.
Adrese: Briāna iela 9a. Seko Facebook.
4 komentāri

6. Vecrīgas slepenais Pusdienotāju klubs

Vecrīgas slepenais Pusdienotāju klubs
Mucenieku ielā 3 ir paslēpusies maza pusdienu virtuve, kurā ir lēti, garšīgi un veselīgi, turklāt bieži ir dažādi interesanti ēdieni - tiem, kam apnikušas karbonādes, kotletes un majonēzes restītes. Vairāk neteiksim ne vārda, bet par šo vietu vari uzzināt viņu Facebook lapā.
4 komentāri

7. Hāgenskalna komūna

Hāgenskalna komūna
Šī ir patiesa pārdaugaviešu sirdslieta - vieta, kas pilnībā izsaka visu skaistāko, sirsnīgāko un draudzīgāko, kas sastopams otrpus Daugavas. Šeit var ne tikai gardi paēst, bet arī regulāri notiek pasākumi, koncerti. Seko Hāgenskalna komūnas pasākumu programmai viņu Facebook lapā.
Komentēt

8. Koncepta veikals BOLD

Koncepta veikals BOLD
Negribam sameloties, bet šķiet, ka šis ir Baltijā lielākais dizaina veikals, kurā var apskatīt un iegādāties visu 3 Baltijas valstu dizaineru veikumu. Mazliet nostāk no ierastajiem iepirkšanās ceļiem, tas atrodas pie vecās Ģertrūdes baznīcas, precīzāk - Baznīcas ielā 18A. Laba ideja ir uz šo veikalu aizvest viesus no ārzemēm, kuri vēlas redzēt kaut ko vairāk par dzintaru un austām grāmatzīmēm. Seko Facebook.
Komentēt

9. Kafejnīca ar lielo zivi - Loja

Kafejnīca ar lielo zivi - Loja
Mierielas klusā pērlīte ir ģimenes kafejnīca, kuras durvis ir atvērtas jau 20 gadus. Bet 15 gadus šajā vietā mīt nedaudz mītiskā milzu zivs vārdā Aivars Ojārs. Iesakām šeit doties pusdienās, ja vēlaties par ļoti saprātīgu cenu notiesāt sātīgu un vienkāršu maltīti. Varam pačukstēt, ka pirmdienās, trešdienās un piektdienās Lojas īpašnieki ļauj apmeklētājiem pašiem pabarot Aivaru Ojāru.
Lojas ēdienkarti katru darbadienu var apskatīt viņu Facebook lapā.
4 komentāri

10. Leģendāri garšīgā kafija VIRŠI-A uzpildes stacijās

Leģendāri garšīgā kafija VIRŠI-A uzpildes stacijās
Jāteic, ka šis gan nav rūpīgi turēts noslēpums - daudzi zina, ka Viršos ir izcili garšīga kafija. Ja vēl neesi mēģinājis, ļoti iesakām. Uzzināt, kur Rīgā ir šie benzīntanki, vari šeit.
19 komentāri

11. Juglas Bea Basil

Juglas Bea Basil
Braukt šiki paēst uz Juglu varbūt centra iedzīvotājiem nav tā ierastākā lieta, tomēr vietējie noteikti jau ir ievērtējuši šo vietu ar gardiem ēdieniem, brančiem un labu kafiju. Restorāns atrodas Kvēles un Juglas ielas krustojumā. Seko Facebook.
10 komentāri

12. Dāsnās Bad Boy Pancakes

Dāsnās Bad Boy Pancakes
Lai nu kur, bet šeit no tiesas var saēsties daudz garšīgu pankūku - noteikti nāciet izsalkuši. Bad Boy Pancakes paslēpušās Nītaures ielā 1. Seko Facebook.
2 komentāri

13. Alus muiža

Alus muiža
Šis ir specializēts izlejamā dzīvā alus veikals un krogs Rīgā - gan baudīšanai uz vietas, gan līdzņemšanai, atrodas uz Ģertrūdes ielas. Seko Alus muižai Facebook. Ja tevi interesē šādas vietas, ievērtē arī Labieti un Valmiermuižu.

3 komentāri

14. Veikals Mans drēbju skapis

Veikals Mans drēbju skapis
Laba vieta, kur iegriezties, meklējot jaunu uzvalku vai aksesuārus - un tieši milzīgās izvēles dēļ. Tā kā veikals ir nedaudz paslēpies no lielveikala burzmas, arī cenas šeit pieņemamākas. Daudz ko no piedāvājuma var apskatīt Facebook. Atrodas Brīvības ielā 155.
1 komentārs

15. Mapuche Riga un viņu gardie burgeri

Mapuche Riga un viņu gardie burgeri
Ja vēlies nogaršot labu burgeri un ierastās takas jau apnikušas, iesakām pamēģināt šo ēstuvi. Ja vēl paņemsi klāt ribiņas, garantējam, ka mēli norīsi. Mapuche Riga meklē Lubānas ielā 152 un seko viņiem Facebook.
9 komentāri

16. Grauda spēka veikals

Grauda spēka veikals
Šeit tiek malti pilngraudu milti un cepta svaiga maizīte un konditorejas izstrādājumi, izmantojot īstus un kvalitatīvus produktus. Ja tev rūp tas, ko tu ēd, un vēlies pagaršot kaut ko jaunu un veselīgu, iegriezies Lāčuplēša ielā 61. Seko Grauda spēkam Facebook.
6 komentāri

17. Jaunā Avotu ielas pērle Cafe 18

Jaunā Avotu ielas pērle Cafe 18
Kā jau pēc nosaukuma var noprast, kafejnīca atrodas Avotu ielā 18. Jau drīz pēc atvēršanas tā saņēma daudz labvēlīgu atsauksmju sociālajos tīklos, bet vēl viena lieta, kas vilina apmeklēt Cafe 18, ir tās kolorītā atrašanās vieta. Starp citu, šeit regulāri notiek dažādi tematiskie vakari, piemēram, Norvēģijas virtuve vai grila vakari. Seko Facebook.
Komentēt

18. Kafejnīca BULKA Pārdaugavā

Kafejnīca BULKA Pārdaugavā
Šeit tiek pasniegtas burvīgas vēlās, lēnās brokastis brīvdienās. Un nezin kādu iemeslu dēļ, šeit sajūta ir tāda, ka esi izbraucis kaut kur tālu prom ārpus Rīgas. Seko Facebook.
11 komentāri

19. Tērpu noma Uzvalks un kleita

Tērpu noma Uzvalks un kleita
Neaizstājams palīgs, ja nepieciešams saposties tematiskajai ballītei 20., 30, 60. vai jebkuru gadu stilā. Laipnās un izpalīdzīgās nomas darbinieces palīdzēs izvēlēties piemērotākos komplektus, piemeklējot aksesuārus līdz pat niansēm. Atrodas Miera ielā 39. Seko Facebook.
1 komentārs

20. Masku tērpu second hand

Masku tērpu second hand
Taču, ja meklē masku tērpu (it sevišķi bērnam), īstu paradīzi atradīsi Avotu ielā 25, kur humpalu veikala 2. stāvā ir vesela zāle ar dažādiem karnevālu apģērbiem. Rūķīši, ezīši, zaķīši, nāriņas... ko vien var iedomāties!
1 komentārs

21. Vīna vieta

Vīna vieta
Mazs, mazītiņš veikaliņš ar labiem, īpaši izlasītiem vīniem un zinošiem pārdevējiem Baznīcas ielā 9/11. Seko Facebook.
1 komentārs

22. Lavandas bode

Lavandas bode
Ja tevi vilina lavandas smarža, šajā veikaliņā tev noteikti būs, ko nopirkt. Un kaut tik vien kā pabūt tajā, ir gana debešķīgi. Šeit var nopirkt lavandas medu, sveces, gaisa aromātus, tējas un daudz ko citu. Veikals atrodas Matīsa ielā 19 un līdz 21. janvārim tajā ir atlaides. Seko Facebook.
5 komentāri

23. Grīziņkalna slidotava

Grīziņkalna slidotava
Grīziņkalna skeitparkā ir atvērta dabīgā ledus slidotava (Pērnavas un Ata ielas stūris) - labs iemesls apmeklēt šo mīlīgo rajoniņu un pēc tam nobaudīt burgeri turpat Ghetto Burger. Slidotava darbojas darba dienās: 15:00-21:00 un brīvdienās: 11:00-21:00. Vairāk info: Slidot.lv.
1 komentārs

24. Pensionāru iespēju centra veikaliņš

Pensionāru iespēju centra veikaliņš
Ja meklē, kur nopirkt omītes adītas vilnas zeķes - beidzot tu esi atradis īsto vietu! Turklāt izvēle šeit tiešām ir ļoti liela gan izmēru, gan krāsu un rakstu ziņā. Atrodas Maiznīcas ielā 3.
14 komentāri

25. FoodBox kebabi

FoodBox kebabi
Baumo, ka Antonijas ielā 6a varot nobaudīt pašus, pašus, pašus garšīgākos kebabus pilsētā. Visus pilsētas kebabus neesam gan garšojuši, bet teiksim, ka viens no labākajiem šis noteikti ir! Seko Facebook.
8 komentāri

26. Bolderājas kebabnīca

Bolderājas kebabnīca
Leģendārāks par FoodBox ir varbūt vienīgi Bolderājas kebabs. Nelielu ieskatu tajā vari gūt šajā mūsu rakstā: Bolderājā atrodas necila kebabnīca, kuru uzskata par labāko Rīgā.
Komentēt

27. Tvaiks - restorāns pirtī

Tvaiks - restorāns pirtī
Iespējams, esi pamanījis Balto pirti uz Tallinas ielas, taču vai zināji, ka tajā iekšā ir paslēpies restorāns? Lai arī tam nav izkārtnes, tā labā slava pati par sevi kalpo kā bezmaksas reklāma. Tvaikā saimnieko divi patiesi talantīgi pavāri, bet cenas ir patīkami zemas, salīdzinot ar smalkākiem restorāniem, kuros mierīgi varētu pasniegt tieši šīs pašas maltītes. Vairāk uzzini Tvaika Facebook lapā.
1 komentārs

28. Uzbeku maize Centrāltirgū

Uzbeku maize Centrāltirgū
Pastāvīgajiem pircējiem ir labas atsauksmes par šo maizi – vienam patīk tās garša, citam tā „neiet labumā”, vēl kādam patīk redzēt, ka maizi cep no saprotamām sastāvdaļām, bez konservantiem un neveselīgām piedevām, turklāt viss notiek tepat, uz vietas. Atradīsi Centrāltirgus Zivju paviljonā.
1 komentārs

29. Turpat kaimiņos - Siļķīte un dillītes

Turpat kaimiņos - Siļķīte un dillītes
Ja jau esam Centrāltirgū, tad jāiegriežas arī Siļķīte un dillītē - sevišķi labi zināt, ja vedat ārzemju viesus uz tirgu. Šeit var nobaudīt Fish'n'Chips - fri kartupeļus un eļļā vārītu zivi, bet ņemiet to tikai tādā gadījumā, ja esat patiešām izsalkuši. Porcija ir diezgan sātīga. Pastāvīgajiem apmeklētājiem ne uzbeku maize, ne Siļķīte, protams, nebūs nekāds pārsteigums, bet tiem, kas sen nav savu kāju spēruši Centrāltirgū, šis būs labs iemesls uz to doties. Seko Facebook.
3 komentāri

30. Mežaparka Mangaļi

Mežaparka Mangaļi
Šīs ēstuves apmeklējums noteikti būs kolorīta piesātināts, taču ir to vērts, ja vēlaties nedaudz kontrasta, salīdzinot ar baltajiem galdautiem pilsētas centrā. Mangaļos pasniedz ļoti vienkāršu ēdienu - 3 dažādu gaļu šašlikus un klāt piekost - maizi, tomātus un lokus. Nekā lieka.
Te būs palīgs no
Google Maps, kā to atrast.
16 komentāri

Vērts izlasīt
Komentāri