Īss uzsaukums latviešiem, kuru tev vajadzētu izlasīt. Iedvesmojoši!

1 komentārs

Mīļie tautieši...

Mīļie tautieši, ja mēs šitā turpināsim, izmirsim kā nācija viens un divi!

40 minūšu laikā, kopš atdevu bērnus skolā, iesēdos mašīnā un tiku līdz mājām, redzēju simtiem seju uz ielas, mašīnās, veikalā, pieturās, trolejbusos, uz riteņiem, skrienot rīta krosu, stumjot guļošu mazuļu ratiņus... Mums visiem sejās rakstīts "cik man grūta dzīve" vai vismaz "nu kāpēc man kaut kur šodien jāiet?".

Izmisīgi meklēju kādu bērnu, jo cerēju, ka tas glābs, vienīgais, ko ieraudzīju, sēdēja bāls ar maisiņu pie mutes, laikam slikti bija. Nu ja, pārējie skolā.

Bet es satiku arī veselus 3 priecīgus - divus ap gadiem 40 acīmredzami iemīlējušos zilā Opel kadetā ar vardīti uz pakaļējā loga, būdīgs puisis stāstīja meitenei kādu joku un abi smējās, smējās, smējās. Un vēl stūra bodītē pārdevēja mums tāda feina, dungoja pie sevis dziesmiņu.

Es ierosinu visiem saņemties, nolikt to nastu, kuru nesaprotamu iemeslu dēļ esam sev izdomājuši, paskatīties apkārt, sajust, ka dzīvojam, ka ir piektdiena. Paklausīties kaut vai, kā igauņi "spridzina", kā teica pa radio 3, nopirkt sev kaut ko garšīgu, iekniebt sētniecei dibenā, piezvanīt kaimiņam pie durvīm un skaļi smejot skriet prom, izkarināt vārnakājas žāvēties, salasīt kastaņus, pabradāt pa peļķēm, bet tikai mosties un dzīvot!!!

Un galvenais - neievelkam bērnus tajā drūmajā zaņķī, kurā pilnīgi nepamatoti esam izvēlējušies vadīt savas dzīves.

Autore: Agnese Aljēna/Facebook

 


Vērts izlasīt
Komentāri