Suņi apskaujas fotogrāfijā. Un tas izglābj viņu dzīvību

1 komentārs

Viskarstākās viral zvaigznes šobrīd.

Facebook posts, kurā redzama šī aizkustinošā aina kļuvis par interneta hītu.

Facebook posts, kurā redzama šī aizkustinošā aina kļuvis par interneta hītu. Malena Evans

Lūk, ko vēstīja bildi pavadošais teksts:

"Es esmu Kala. Un šī ir Keira. Mums šeit ir ļoti bailīgi. Cilvēki, kas strādā patversmēs, redz, cik nobijušās mēs esam, bet tik un tā viņi šodien nolika pēdējo termiņu. Kādam mūs ir jāizglābj, citādāk mēs būsim "nākamās". Keira ir melna un nav "īsts bokseris", tikai mikss. Viņa ir ļoti drosmīga un saka man, ka viss būs labi. Viņa saka, lai es arī esmu drosmīga, bet es nezinu, vai es varu. Vai tu redzi mūsu sejas. Keira zina, kas notiks. Tu to vari redzēt viņas acīs. Viņa turās, bet es zinu, ka viņas sirds sitās ātri, tāpēc es viņai piekļaujos. Ja neviens mūs neizglābs, viņi man viņu atņems. Es redzēšu, kā viņa aiziet pa gaiteni. Viņa vairs neatgriezīsies, un es raudāšu. Tad viņi nāks pēc manis un es nebūšu drosmīga. Mēs viena otru šeit mierinājām. Viņa man sniedza cerību, kad man tās trūka. Tagad tas ir cauri. Ja vien..."

 

Tālāk šī Facebook ieraksta autore stāsta:

"Ak dies!!! Mēs redzam tik daudz lietu šeit, bet šis jūs vienreiz par visām reizēm novedīs līdz asarām. Kala un Keira ir patversmē, tiek plānots viņas iemidzināt. Šī ir viņu pēdējā diena, ja vien kāds viņas neizglābs. Šis ir tik steidzami, cik vien steidzami kaut kas var būt. Mums vairs nav laika. Un nav, kas paņem dzīvniekus. To mums pēdējā laikā ir ļoti daudz, mums nepieciešami cilvēki, kas ir gatavi viņus paņemt. Šīs draudzenes var arī izšķirt. Viņas labi iztiks, ja vien būs dzīvas. Tu vari ziedot naudu, dalīties un aizlūgt. Bet neviena no šīm lietām neglābs viņas. Kāds no Angels patversmes tev palīdzēs kā vien varēs, kad būsi paņēmis dzīvnieku. Tu nebūsi viens, turklāt tavā dzīvē būs vairāk prieka un neizmērojama pateicība. Ja kādreiz esi apsvēris paņemt dzīvnieku no patversmes, taču biji neizlēmīgs, šis ir īstais brīdis, lai pateiktu JĀ!"

 

Te būs posta oriģināls, kam jau pievienots vēl papildu teksts:

 

Šobrīd zināms, ka abas suņu meitenes ir izglābtas, tomēr vēl joprojām gaida savus audžu vecākus.

 

Protams, nebūtu prātīgi tagad nesties uz Ameriku, lai paņemtu tieši šīs jaukās suņu meitenes... Taču - ja vien domā iegādāties dzīvnieku - apskati vispirms, vai gadījumā tavs jaunais labākais draugs tevi šobrīd negaida kādā patversmē!

Juglas patversme.

Ulubele.

 

 


Vērts izlasīt
Komentāri