Tallinas lidostā pasažieri var baudīt bezmaksas sporta zāli un ne tikai

Komentēt

Ja aizkavēsies reiss, tad nodarbi te atradīs visi.


Lennarta Meri Tallinas lidosta ir pirmā Eiropā, kurā atklāta sporta zāle. Turklāt apmeklētājiem tā ir pieejama pilnīgi bez maksas.

Lennarta Meri Tallinas lidosta ir pirmā Eiropā, kurā atklāta sporta zāle. Turklāt apmeklētājiem tā ir pieejama pilnīgi bez maksas. Tallinn Airport/Twitter

Tagad pasažieriem, kuriem nezināmu apstākļu dēļ pārcels izlidojuma laiks, zina kur pavadīt to un atbrīvoties no dažām liekām kalorijām.

Tagad pasažieriem, kuriem nezināmu apstākļu dēļ pārcels izlidojuma laiks, zina kur pavadīt to un atbrīvoties no dažām liekām kalorijām. Ardo Kaljuvee

Tā vietā, lai sēdēt kafejnīcā vai pētītu Duty Free veikalu preces, var iegriezties fitnesa telpā kaut vai uz desmit minūtēm.

Tā vietā, lai sēdēt kafejnīcā vai pētītu Duty Free veikalu preces, var iegriezties fitnesa telpā kaut vai uz desmit minūtēm. Ardo Kaljuvee

Te var pacilāt smagos dzelzs svarus, paskriet uz celiņa vai kāpnēm, kā ari pavingrot ar fitnesa bumbu.

Te var pacilāt smagos dzelzs svarus, paskriet uz celiņa vai kāpnēm, kā ari pavingrot ar fitnesa bumbu. Ardo Kaljuvee

Jāpiebilst, ka šī nav vienīgā apskaužamā telpa Tallinas lidostā. Izrādās, ka tajā ir arī moderna bibliotēka, kurā uzgaidīšanas laiku var pavadīt mazāk aktīva dzīvesveida piekritēji.

Jāpiebilst, ka šī nav vienīgā apskaužamā telpa Tallinas lidostā. Izrādās, ka tajā ir arī moderna bibliotēka, kurā uzgaidīšanas laiku var pavadīt mazāk aktīva dzīvesveida piekritēji.

Turklāt te var paņemt grāmatu līdzi lidojumā un atgriezt reisa beigās, kā arī paņemt to uz mājam un atnest nākamreiz. Plauktos var atrast grāmatas dažādā valodās: angļu, igauņu, krievu un citās.

Turklāt te var paņemt grāmatu līdzi lidojumā un atgriezt reisa beigās, kā arī paņemt to uz mājam un atnest nākamreiz.  Plauktos var atrast grāmatas dažādā valodās: angļu, igauņu, krievu un citās.

Lidostas otrajā stāvā ir neliela galerija, kur tiek izlikti dažādu mākslinieku darbi. Izstrādes regulāri tiek atjaunotas – reizi divos mēnešos.

Lidostas otrajā stāvā ir neliela galerija, kur tiek izlikti dažādu mākslinieku darbi. Izstrādes regulāri tiek atjaunotas – reizi divos mēnešos.   tallinn-airport.

Bet vēsturiskajā (vecajā) lidostas terminālā ir ierīkota iespaidīga zāle semināriem un svinīgiem pasākumiem.

Bet vēsturiskajā (vecajā) lidostas terminālā ir ierīkota iespaidīga zāle semināriem un svinīgiem pasākumiem. tallinn-airport

Lūk, šādi Lennarta Meri lidosta izskatās no ārpuses.

Lūk, šādi Lennarta Meri lidosta izskatās no ārpuses.

Starpcitu, vai tu zināji, cik moderna autoosta ir Kauņā? Paskaties šeit!


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru