Krievijā puskailas meitenes mēģina samazināt ātruma pārkāpēju skaitu

1 komentārs

Mazliet aizdomīgi līdzekļi godīgu mērķu sasniegšanai. Bet kuru tas interesē? Tā taču ir Krievija!

Šīs jautrās kampaņas pamatā ir visnotaļ skumīga statistika: Krievijā ceļu satiksmes negadījumos bojā iet 30 000 cilvēku gadā - šī valsts tiešām ir bēdīgi slavena šajā jomā.

Tāpēc, lai cīnītos ar autobraucējiem, kuri hroniski pārkāpj ātruma ierobežojumus, tika veikts šis eksperiments: uz ielas tika izsūtītas divas puskailas modeles, kuras pozēja garāmbraucējiem ar ceļa zīmēm.

 

 

Vietājās varas iestādes ļoti cerēja, ka šis pasākums palīdzēs uzlabot statistiku: šoferi piebremzēs, lai varētu labāk apskatīt daiļavas un pievērsīs uzmanību tam, kāds ir ātruma ierobežojums šajā posmā. Turklāt akcijas autori apgalvoja, ka šis tiešām nostrādāja.

Kampaņa tika veikta 2013. gadā kādā mazākā ciematā netālu no Ņižņijnovgorodas, šobrīd video no akcijas atkal pievērsis cilvēku uzmanību sociālajos tīklos, jo diemžēl ne ātruma pārkāpēju, ne negādījumu un bojā gājušo skaits nav mazinājies. Sociālo tīkli lietotāji pieprasa kailo ceļa zīmju atgriešanos, cerībā, ka tas situāciju varētu uzlabot.

Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem, Krievijā autovadītājiem ir viena no bīstamākajām valstīm pasaulē.

 

 

 

Starp citu, pagājušajā nedēļā rallijā Lielbritānijā notika avārija, kuru izraisīja 1 skatītāja - viņa bija nolēmusi sacīkšu dalībniekiem izrādīt savas krūtis.

 

Atradām arī necenzēto video variantu!


Komentāri