6 supervienkārši ieteikumi, kā labi izskatīties Jaungada fotogrāfijās

Komentēt

Viss ir plecos un kājās!

Ja Ziemassvētkus parasti svin ģimenes lokā, tad Jaunais gads nereti tiek sagaidīts skaļās ballītēs. Te nu ballētāji parasti iedalās 2 daļās – tie, kam ļoti patīk fotografēties, un tie, kas no fotogrāfa mūk pa gabalu. Ja arī tu piederi pie otrajiem, jo tev nepatīk, kā izskaties bildēs, tad šis ir tieši priekš tevis. Viss ir pavisam vienkārši!

1. Nostājies atbrīvotā pozā.

Nostājies atbrīvotā pozā.
Stāvēt perfekti simetriskā pozā ir grūti, un tas izskatās samocīti un nedabiski (neesi taču goda sardzē pie Brīvības pieminekļa!). Viegla S veida poza izskatās daudz labāk un nepiespiestāk. Pievērs uzmanību arī rokām – ja tev mugurā ir bikses, daudz labāk ir aizķeksēt īkšķus aiz kabatām, nekā ielikt kabatā visu plaukstu.
Komentēt

2. Pagriezies prom no kameras par 3/4.

Pagriezies prom no kameras par 3/4.
Ja fotogrāfijā vēlies izskatīties slaidāka, nestājies tiešā pretskatā pret kameru. Arī te vērts padomāt par rokām – otrajā bildē modeles plaukstas ir viņas gurnu zonā, kas ļauj izskatīties trauslākai un elegantākai.
Komentēt

3. Nu un tad vēlreiz par rokām – uzmanīgi!

Nu un tad vēlreiz par rokām – uzmanīgi!
Ja vēlies ar rokām pieskarties sejai (tā bildes būs koķetīgākas), pirms tam pārliecinies, ka plauksta nav tiešā pretskatā pret kameru. Tā vietā būs daudz glītāk, ja plauksta viegli atdarinās sejas kontūru.
Komentēt

4. Nolaid plecus.

Nolaid plecus.
Nolaisti pleci, kas novieti slīpā leņķī, vizuāli padara kaklu garāku un ļauj tev izskatīties relaksētākai (kas nav mazsvarīgi, ja tev ir bail no fotogrāfiem). Un atkal – atceries par rokām! Plaukstas, kas atrodas tuvāk elkoņiem, izskatās labāk.
Komentēt

5. Ieliec vienu celi.

Ieliec vienu celi.
Arī ja tevi fotografē no sāna, neaizmirsti par jau minēto S veida pozu. Drusku ieliec vienu celi un nolaid plecus, un uzreiz izskatīsies slaidāka!
Komentēt

6. Mazliet piešķieb galvu.

Mazliet piešķieb galvu.
Tu izskatīsie daudz, daudz labāk jebkurā fotogrāfijā, kurā neskatīsies tieši kamerā ar taisnu zaldāta stāju. Mazliet pagriez ķermeņa augšdaļu prom no kameras un pieliec galvu, lai skatiens būtu augšup uz kameru – šis ir paņēmiens, kuru izmanto visas selfiju princeses, kurām tik labi izdodas izskatīties visās bildēs.
Komentēt

 

Un, pats galvenais, atceries – tā ir tikai fotogrāfija. Atslābsti un priecājies!

 

Sagatavots pēc pulptastic.com informācijas.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru