Latviešu fotogrāfs pierāda: jebkura sieviete var būt skaista žurnāla fotosesijā

21 komentārs

Šī ir Aleksandra Sokolova atbilde uz to kritiku, ka viņa fotosesijās vienmēr redzamas tikai modeles, slavenības un sportistes.

Linda ir tipiska Latvijas sieviete. Viņai drīz būs 30, viņa audzina bērnu un ļoti daudz strādā. Linda nesporto un ēd to, kas garšo. "Linda saprata, ka grib izrauties no ikdienas rutīnas. Saprata, ka kaut uz mirkli grib sajusties iekārojama, seksīga un pašparliecināta sieviete. Tā viņa nolēma atnākt pie manis uz privātu fotosesiju," raksta Sokolovs.

Gandrīz tieši pirms nedēļas viņš savā Facebook profilā bija izsludinājis pietiekošanos šajai fotosesijai, meklējot drosmīgu sievieti, kura būtu gatava parādīt savu augumu gan pirms, gan pēc apstrādes ar Photoshop.

Linda bija tik drosmīga, ka bija ar mieru parādīt, ka viņas augums nebūt nav perfekts. Šeit viņa pati pierakstījusi komentārus, tieši kas viņu sevī neapmierina.

Linda bija tik drosmīga, ka bija ar mieru parādīt, ka viņas augums nebūt nav perfekts. Šeit viņa pati pierakstījusi komentārus, tieši kas viņu sevī neapmierina. Aleksandrs Sokolovs

Kad Linda atnāca uz studiju, viņa esot trīcējusi no uztraukuma. Tomēr fotosesija - tas ir kaut kas pilnīgi jauns, un, pie tam, viņa ir ļoti neparliecināta par savu figūru.

Kad Linda atnāca uz studiju, viņa esot trīcējusi no uztraukuma. Tomēr fotosesija - tas ir kaut kas pilnīgi jauns, un, pie tam, viņa ir ļoti neparliecināta par savu figūru. Aleksandrs Sokolovs

Pirms fotosesijas Lindai tika uzlikts meikaps un izveidota frizūra.

Pirms fotosesijas Lindai tika uzlikts meikaps un izveidota frizūra. Aleksandrs Sokolovs

Protams, šis process viņu mazliet nomierināja. Jo kurai gan sievietei nepatīk nokļūt pie profesionāla vizāžista.

Protams, šis process viņu mazliet nomierināja. Jo kurai gan sievietei nepatīk nokļūt pie profesionāla vizāžista. Aleksandrs Sokolovs

Pirms fotosesijas Linda ar fotogrāfu aprunājās, nolemjot, kuras būs viņai vispiemērotākās pozas un kā noritēs fotosesija.

Pirms fotosesijas Linda ar fotogrāfu aprunājās, nolemjot, kuras būs viņai vispiemērotākās pozas un kā noritēs fotosesija. Aleksandrs Sokolovs

Šeit pievienotajās bildēs var redzēt, kā Linda izskatās pirms un pēc Photoshop apstrādes.

Šeit pievienotajās bildēs var redzēt, kā Linda izskatās pirms un pēc Photoshop apstrādes. Aleksandrs Sokolovs

Tomēr, mūsuprāt, pirms bildes arī ir lieliskas!

Tomēr, mūsuprāt, pirms bildes arī ir lieliskas! Aleksandrs Sokolovs

Patiesībā liela nozīme ir rakursam un gaismām.

Patiesībā liela nozīme ir rakursam un gaismām. Aleksandrs Sokolovs

Turklāt, skat, tiešām jebkura sieviete var izskatīties lieliski, ja nonāk profesionāļu rokās.

Turklāt, skat, tiešām jebkura sieviete var izskatīties lieliski, ja nonāk profesionāļu rokās. Aleksandrs Sokolovs

Tāpēc nost ar kompleksiem un paldies Lindai par drosmi!

Tāpēc nost ar kompleksiem un paldies Lindai par drosmi! Aleksandrs Sokolovs

Vērts izlasīt
Komentāri