23 modes zīmoli un jaunie talanti, kurus varēsi redzēt Modes Manifestācijā

Komentēt

Šonedēļ norisināsies Latvijas modes nedēļa, kuru apmeklēt var ikviens pie mums radīto apģērbu dizainu interesents.


Patriotu nedēļas laikā norisināsies Latvijas modes nedēļa, kuras laikā būs iespējams redzēt 20 dizaineru, modes zīmolu un jauno talantu radītās kolekcijas. Šī pasākuma mērķis ir sniegt iespēju ne tikai modes zīmoliem, bet arī jaunajiem talantiem plašai publikai prezentēt jaunāko kolekciju, tādējādi iepazīstinot interesentus ar aktuālo Latvijas modē un veicinot šo zīmolu pieejamību gan pie mums pašiem, gan ārzemēs. Latvijas modes nedēļu var vērot ikviens interesents, nevis tikai šaurs, izredzētu cilvēku loks – biļetes iegādājamas Biļešu servisa kasēs, kā arī ikdienas steigā un darbos ierautajiem modes entuziastiem ir iespēja skates redzēt tiešraidē LMT straumē vai televīzijas kanālā Riga TV24.

15. novembrī, trešdien, pa mēli defiles mazie ķipari, atrādot zīmolus “Lazy Francis”, “Leny Tomy Factory”, “Hebe”, “Zaza Couture” un “Petra.lv”. Notiks arī jauno talantu konkurss, kurā piedalīsies Latvijas Mākslas akadēmijas studentes Anita Leina, Melānija Vilka, Anna Elizabete Kasparsone un radošais duets Ksenija Belca-Beslere un Anete Agneta Krišjanova, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne Annemarija Gulbe, Tūrisma un radošās industrijas tegnikuma apģērba dizaina programmas absolvente Džūlija Gašpuite, Latvijas Kultūras koledžas modes menedžmenta studente Ieva Ruka un Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” audzēknes Kate Stroža un Jana Pertrovska.

16. novembrī, ceturtdien, būs redzamas modes zīmolu “Baiba Ladiga”, “Status by Shtamguts”, “Arvils Linde”, “Alexander Pavlov”, “IN by Inga Nipāne”, “Day off”, “Helen Chaude”, “Una Bērziņa”, “Laima Jurča”, “IV” jaunākās kolekcijas.

1. IV

IV
Zīmolu radījusi pieredzējusī stiliste, kura ir viena no vadošajām Latvijas modes nozarē jau teju 10 gadus.Jaunākā kolekcija “Melanholija”, kas būs redzama Modes manifestācijā, ir radīta sievietēm, kuras cīnās ar savām šaubām un bailēm, bet zina, ko vēlas. Kolekcijā ir  kleitas, svārki un žaketes – pieder pie filozofijas, kas nedzenas pēc trendiem, bet ir mūžīga klasika.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

2. Una Bērziņa

Una Bērziņa
Skaistu un ekstravagantu kleitu dizainere. Tērpi izceļas ar interesantiem elementiem un tie vienmēr ir pamanāmi.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

3. Laima Jurča

Laima Jurča
Daudzsološa jaunā dizainere, kura šobrīd mācās Mākslas akadēmijas bakalauru programmas 4. kursā. Viņas kolekciju koncepcija vienmēr ir saistīta ar personīgo pieredzi, lietām apkārt.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

4. Arvils Linde

Arvils Linde
Neatkarīgais modes zīmols, kura stils veidots caur transformāciju, radot vīrieti, kurš vispirms demonstrē klasisku tēlu, laužot pieņemtos tērpa stereotipus. Apģērbi ir minimālistiski, bet eleganti.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

5. IN by Inga Nipāne

IN by Inga Nipāne
Zīmola radītāja un dizainere ir Inga Nipāne, un to raksturo sievišķība, augumu izceļoši silueti. Īpaša uzmanība tiek pievērsta detaļām.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

6. Helen Chaude

Helen Chaude
Sievišķības un koķetērijas atspoguļojums. Zīmols radīts sievietes pārliecības un dabiskā skaistuma uzsvēršanai.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

7. Status by Shtamguts

Status by Shtamguts
Artis Štamgūts ir zīmola izveidotājs un īpašnieks – modes dizaineris un mākslinieks. Zīmolā tiek balansētas dizaina un mākslas robežas – tie veidoti kā valkājami mākslas objekti. Mērķauditorija ir spēcīgi individuālisti, kuri rada laikmeta iezīmes un nākotni.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

8. Alexander Pavlov

Alexander Pavlov
Tērpi apbur ar rūpīgi piemeklētām detaļām, kvalitāti un izsmalcinātu skaistumu. Apģērbi darināti no dabiskiem audumiem: zīda, kokvilnas, trikotāžas un vilnas. Detaļās izmantota āda.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

9. Baiba Ladiga

Baiba Ladiga
Dizainere jau vairāk kā 15 gadus darbojas modes industrijā, veidojot konceptuālās modes kolekcijas. Ready to wear (gatavs valkāšanai) koncepta zīmols ir ieguvis starptautisku atzinību tādos medijos kā Vogue, Elle, Marie Claire un citos. Tam piemīt futūristisks skatījums uz modi, tam raksturīgas ģeometriskas un arhitektoniskas formas, minimālisms, dekonstrukcija.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

10. Hebe

Hebe
Jautrība, iztēle un kvalitāte raksturo šo bērnu zīmolu. Apģērbs paredzēts gan zēniem, gan meitenēm un, kā pašu valkātāju vecāki atzīst, - nenovalkājas.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

11. Petra.lv

Petra.lv
Bērnu apģērbi gan ikdienai, gan dienām, kad nepieciešams sapucēties. Radītie tērpi ļauj justies brīvi, un  Petras firmas zīme ir ziedu raksti, kas papildināti ar punktiņiem.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

12. Leny Tomy Factory

Leny Tomy Factory
Šiks bērnu apģērbu zīmols, kura kolekcijas veidotas dažādos stilos. Pēdējā kolekcija radīta boho chic stilā, izmantojot gan greznus faktūraudumus, gan mežģīnes un košas, vasarīgas apdrukas.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

13. Zaza Couture

Zaza Couture
Plaši atzīti Latvijā ražoti bērnu apģērbi, kas ļauj izcelties – interesantas un košas drēbes.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

14. Lazy Francis

Lazy Francis
Grezni bērnu apģērbi, kuros ietērpties īpašās svētku reizēs gan meitenēm, gan zēniem līdz 16 gadu vecumam. Latvijas modes nedēļā būs iespēja redzēt jaunāko kolekciju.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

15. Anita Leina

Anita Leina
Latvijas Mākslas akadēmija maģistratūras studente, jaunā dizainere piedalīsies ar kolekciju “FUN BOX”, kuras mērķis ir izveidot apģērbu aktīvam, ūdens sportu mīlošam cilvēkam. Iedvesma radusies no Anitas hobija – veikošanas. Šie brīvā laika apģērbi ir velkami gan ikdienā, gan uz ūdens, radīti no vēju aizturoša materiāla un papildināti ar sportiskiem elementiem. Rotaļīgu noskaņojumu rada veikborda rokturu un izšūtu joku elementu lietojums.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

16. Melānija Vilka

Melānija Vilka
Mākslas akadēmijas absolvente, kura šobrīd turpina studijas maģistratūrā, konkursā “Jaunais talants” piedalās jau otro gadu – šoreiz ar kolekciju “City Gardener”. Pamatā ir ideja par sievieti – dārznieci, kura veic sevis izzināšanas un pilnveidošanas procesu caur dārzkopību.

Jaunumiem līdzi vari sekot šiet.
Komentēt

17. Kate Storža

Kate Storža
Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” dizaina programmas absolvente konkursā piedalīsies ar jaunāko ready to wear kolekciju “Kompromiss”, kuras modeļi apzināti veidoti dažādos stilos, lai tos varētu savstarpēji mainīt un kombinēt. Vienojošais elements ir lina audums.
Komentēt

18. Ksenija Belca-Beslere un Anete Agneta Krišjanova

Ksenija Belca-Beslere un Anete Agneta Krišjanova
Latvijas Mākslas akadēmijas studentes izveidojušas kolekciju “Savory”, kuras iedvesmas avots ir varavīksnes koks – tā krāsas un daudzslāņainība. Spēle ar audumiem, apģērba piegriezumiem un faktūru daudzveidību ļauj variēt izskatu un pielāgot tēlu dažādiem notikumiem.

Jaunumiem līdzi vari sekot gan šiet,gan šeit.
Komentēt

19. Annemarija Gulbe

Annemarija Gulbe
Rīgas dizaina un mākslas vidusskolas absolvente izveidojusi kolekciju “Meklētājs un atrastais”, kas ir veidota, iedvesmojoties no dzintara un tā meklētāja personības, kura cenšas iederēties sabiedrībā.

Jaunumiem līdzi vari sekot
Komentēt

20. Anna Elizabete Kasparsone

Anna Elizabete Kasparsone
Rīgas Tehniskās universitātes absolvente un Latvijas Mākslas akadēmijas 2.kursa studente, kuras radītā kolekcija “Unconventional” stāsta par dabas klātbūtni un ietekmi uz mūsdienu cilvēku. Tajā izmantots lins neierastās kompozīcijās. Jaunā dizainere piedalījusies arī pagājušā gada konkursā.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

21. Jana Petrovska

Jana Petrovska
Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” absolvente, kuras radītā kolekcija “Savanna” ir dabiskās krāsās, iedvesmojoties no dabas smilšainajām krāsām. Kolekciju veido safari stila apģērbi, kas paredzēti ikdienas valkāšanai un ceļošanai, tie ir brīvas formas un radīti no burzīga auduma, lai radītu apzinātu nevīžīgumu. Tērpos varēs justies brīvi un bez rūpēm par apģērba gludumu.
Komentēt

22. Džūlija Gaišpute

Džūlija Gaišpute
Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma apģērbu dizaina specializācijas programmas absolvente jauno talantu konkursā piedalīsies ar jauno kolekciju “Zīmes laikā”, kas veidota par godu Latvijas valsts 100 gadu jubilejai, un tās iedvesmas avots ir latviešu etnogrāfiskie raksti.
Komentēt

23. Ieva Rutka

Ieva Rutka
Ieguvusi bakalaura grādu “Uzņēmējdarbības vadībā” RISEBĀ, un paralēli studijām  izveidojusi kāzu kleitu dizaina studiju “Amelia”. Līgavu tērpu kolekcija veidota, cenšoties savienot trauslumu un gaisīgu ērtumu. Katra kleita ir roku darbs.

Jaunumiem līdzi vari sekot šeit.
Komentēt

Vairāk informācijas šeit.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru