20 tipiski līgotāju tipi, kuri sastopami ikvienās Jāņu svinībās

1 komentārs

Mēs visi esam pabijuši vismaz vienā no šiem ampluā.

1. Ugunskura bakstītājs.

Ugunskura bakstītājs.
Viņš vienmēr pārliecināsies, ka ugunskura liesma ir pietiekami spēcīga, lai nenāktos to kurt no jauna.
Komentēt

2. Tas viesis, kas visu nakti "pieslēdzies" mielastam

Tas viesis, kas visu nakti "pieslēdzies" mielastam
Viņa svētku motivācija ir ēdiens un visi gardie našķi, kas tiek likti galdā.
Komentēt

3. Papardes zieda meklētājs.

Papardes zieda meklētājs.
Savus papardes ziedu meklējumus šis tips ir ieplānojis jau pāris nedēļas ātrāk. Un nav svarīgi, vai šim cilvēkam ir otra pusīte, vai nē. Vienmēr jau var atrast kandidātu!
Komentēt

4. Cilvēks, kurš necieš svētkus.

Cilvēks, kurš necieš svētkus.
Kopīgi burziņi un visas spēles, tradīcijas, ko namatēvs liek izpildīt, padara šo cilvēku traku, tomēr viens viņš arī nevēlas palikt, tāpēc ierodas tikai kompānijas dēļ.
Komentēt

5. Namatēvs, kurš visus pieskata

Namatēvs, kurš visus pieskata
Cilvēkam, kurš uzņem viesus savā īpašumā, tā pa īstam jautri nav nekad. Vienmēr jāpieskata, vai kāds kaut ko neaizdedzina, nesaplēš vai nečurā stādos.
Komentēt

6. Fanātiskais alus dzērājs.

Fanātiskais alus dzērājs.
Tu atpazīsti šo tipu pēc satura, ko viņš krāmē ārā no mašīnas bagāžnieka. Vienīgais ēdiens, kas ir šī cilvēka pūrā, ir nedaudz čipsu un varbūt veikalā nopirkti pīrāgi.
Komentēt

7. Kašķa meklētājs.

Kašķa meklētājs.
Kad organisms nedaudz iesilis, viņš paliek nedaudz agresīvs un vēlas pierādīt savu taisnību pat nedaudz radikālos veidos, tāpēc pārējie parasti nekad necenšas ar viņu strīdēties vai uztvert nopietni.
Komentēt

8. Nakts filozofs.

Nakts filozofs.
Ap pusnakti šis cilvēks pazūd kaut kur tālāk no visiem pārējiem, un kopā ar kādu kompanjonu līdz septiņiem rītā apspriež dzīves jēgu, izjukušas attiecības un labākās sālīto gurķīšu receptes.
Komentēt

9. Šašliku džeks.

Šašliku džeks.
Tu šo cilvēku atpazīsi pēc dūmu smakas uz viņa apģērbu. Nu, un principā viņš nekad nepamet grilu. Kad galvenais gaļas gatavotājs beidzot apsēžas, visa gaļa jau ir apēsta.
Komentēt

10. Muzikants.

Muzikants.
Ja kādam no līgotājiem līdzi ir ģitāra, tad pa nakti viennozīmīgi gaidāma varena uzstāšanās vai spalga kopā dziedāšana. Ja nav mūzikas instrumentu, bet iekšas silda izdzertais alus, tad dziedāšana notiek šā vai tā.
Komentēt

11. Vakara dancinātājs.

Vakara dancinātājs.
Šis tipiņš nekad nevar nostāvēt uz vietas. Viņa vakara mērķis ir izdancināt visus - no precētām sievām līdz vecākajai tantiņai un reizēm pat zīdaiņiem. Tiesa, nākamās dienas kājas gan vairs nav jūtamas.
Komentēt

12. Sentēvu tradīciju ievērotājs.

Sentēvu tradīciju ievērotājs.
Viņš savu rītu sāk agri - jādodas pēc jāņuzālēm, jāpin vainagi, jāgatavo ugunskurs un pa vietām jāsaliek dziesmu vārdi, lai vēlāk novadītu kārtīgu sadziedāšanos.
Komentēt

13. Viesis, kurš nakts vidū pēkšņi pazūd.

Viesis, kurš nakts vidū pēkšņi pazūd.
Kad nogurums ņem virsroku, šis tips neplāno nevienu brīdināt par došanos prom. Kad pārējie pamana šī viesa prombūtni, viņš, visticamāk, jau ir mājās vai saldi guļ pirtsaugšā.
Komentēt

14. Spēļu entuziasts.

Spēļu entuziasts.
Viņam vienmēr ir padomā kāda aktivitāte, lai pārējie nesēdētu uz vietas. Šis cilvēks sev līdzi nes veselu maisu ar jau sagatavotām spēlēm un atjautības uzdevumiem visa vakara garumā.
Komentēt

15. Čilotājs.

Čilotājs.
Viņam viss vienalga. Reizi vai divas viņš pieies pie galda, lai mutē iestumtu kādu šašlika gabalu, un pēc tam atgriezīsies savā zvilnējamā krēslā ar alus kasti pie sāniem.
Komentēt

16. Tas, kuram patīk aizrauties.

Tas, kuram patīk aizrauties.
Šis cilvēks nesaprot tādu terminu kā "vienas nakts ballīte". Ir taču Jāņi! Vienalga, ka rīt uz darbu, bet viņš svinēs abas dienas.
Komentēt

17. "Ņemu līdzi visu savu kompāniju" tips.

"Ņemu līdzi visu savu kompāniju" tips.
Viņš nekad neieradīsies viens, jo kompānijā ir spēks. Visi jau rēķinās, ka, ja tiks uzaicināts šis cilvēks, viņš noteikti nebūs viens.
Komentēt

18. Mūžīgā mamma.

Mūžīgā mamma.
Šim tipam vienmēr būs kāda piezīme, ko pateikt neuzmanīgiem svinētājiem. Pārāk trakiem ballētājiem tiks atgādināts arī par laicīgu gulēt iešanu.
Komentēt

19. Agrais cīrulis.

Agrais cīrulis.
Ap astoņiem rītā viņš jau ir sakārtojis visu apkārtni un naski grasās pārējiem līgotājiem gatavot brokastis.
Komentēt

20. Neredzamais cilvēks.

Neredzamais cilvēks.
Tu aizbrauc mājās un draugiem jautā: "Ā, viņš arī tur bija?" Tad runa noteikti ir par šo cilvēku, kurš it kā ir svinībās, bet neviens viņu tā arī īsti nepamana.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri