20 latviešu blogeri, kuriem ir vērts sekot līdzi

12 komentāri

Šajās interneta dienasgrāmatās atradīsi gan padomus veselīgam uzturam, gan uzzināsi jaunākās un skaistākās vietas, kuras vērts apmeklēt.

1. Krustnagliņa.lv

Krustnagliņa.lv
Blogs par labu un garšīgu ēdienu. Šeit vari atrast gan gardas un veselīgas receptes tiem, kuri neēd gaļu. Ja arī tomēr esi gaļas ēdājs, tad vari izmēģināt kādu no daudzveidīgajām receptēm un saprast, ka arī bez gaļas var labi paēst.

Seko līdzi krustnaglina.lv

Komentēt

2. Seek the simple

Seek the simple
Interesants blogs tiem, kuri vēlas dzīvot videi draudzīgi. Ģimene, kura piekopj “Zero Waste” jeb dzīvesstilu bez liekas atkritumu radīšanas, dalās pieredzē un padomos.  

Seko līdzi seekthesimple.com

Komentēt

3. Piektdiena.lv

Piektdiena.lv
Blogs kā garšu ceļojums - precēts pāris gan gatavo mājās un publicē kulinārijas eksperimentus, gan aplūko un izmēģina dažādas vietas, labākās iesakot lasītājiem. Sadaļā “Elīna atrod” iegūsi zināšanas par noderīgiem knifiņiem un aplikācijām ēst gatavošanai un veselīga uztura saglabāšanai.

Seko līdzi piektdiena.lv

Komentēt

4. Liz Gorina

Liz Gorina
Dzīvesstila emuārs, kurā atradīsi gan informāciju par jaunākajām modes tendencēm, gan ceļojumiem, iepirkšanās vietām, skaistumkopšanas produktiem un foršām vietām, kur doties baudīt gardu maltīti. Bloga autore ir boulinga čempione.

Seko līdzi lizgorina.blogspot.com

Komentēt

5. SHE Wolf Life

SHE Wolf Life
Divu bērnu māmiņa Madara Krastiņa raksta par ikdienu bērnu audzināšanā un kā to padarīt krāšņāku. Pati autore saka, ka tur atrodamas viņu dienas, nedienas un piedzīvojumi.

Seko līdzi shewolf.life

Komentēt

6. Mrs. Paula Roze

Mrs. Paula Roze
Paulai ir divas atvases, viņa raksta par sev svarīgo un nozīmīgo - sākot ar bērnu dzimšanas dienu ballīšu organizēšanu un beidzot ar manikīra ieteikumiem. Lasot blogu, varēsi rast iedvesmu skaistākai un sievišķības pilnākai dzīvei.

Seko līdzi mrspaularoze.lv

1 komentārs

7. Happy whispers

Happy whispers
Vēl viens veselīga uztura blogs, kurš patiesi motivēs negrēkot ar neveselīgām maltītēm. Autore vēlas atklāt labsajūtas pasauli un palīdzēt ikvienam uzlabot dzīves kvalitāti.

Seko līdzi happywhispers.lv

Komentēt

8. Topi Vesels

Topi Vesels
Ance ir ne tikai bloga autore, bet arī grāmatu. Viņa ir atradusi savu ceļu uz veselību - veselu un prieka pilnu dzīvi. Ar to meitene dalās blogā, atklājot gan veselīgas receptes, gan savu stāstu, gan arī rīkojot kopīgus pasākumus ar domu biedrēm, piemēram, dvēseles ritmu dejas.

Seko līdzi topivesels.lv

Komentēt

9. Bio Blogs

Bio Blogs
Digitālās dienasgrāmatas autores ikdiena un dzīvesveids ir bioloģiskas un “zaļš”. Pārbaudītas vērtības - ekoloģisks un tīrs ēdiens, kā arī dabiski produkti. Viņa ir uzveikusi alerģijas, hormonālās un gremošanas problēmas, bet pats galvenais - iemīlējusi savu ķermeni. Mērķis ir palīdzēt izdarīt pareizās izvēles.

Seko līdzi bioblogs.lv

Komentēt

10. G. Feltona Blogs. Mēģinājumi izgaršot kultūru

G. Feltona Blogs. Mēģinājumi izgaršot kultūru
Autors Dainis Gžibovskis mēģina sajust kultūras garšu, baudot dažādas tās sniegtās iespējas. Kad pagaršojis mazumiņu kultūras, tad blogā pauž savu viedokli, dalās ar receptēm, filmu recenzijām, smieklīgiem stāstiem un vēl daudzām, daudzām kultūras šķautnēm.

Seko līdzi dgfelton.wordpress.com

1 komentārs

11. Našķoties

Našķoties
Atradīsi tik gardas receptes, ka jau skatoties vien siekalas mutē saskries. Blogere ar smaidīgu skatu uz dzīvi un optimismu ikdienā gatavo gardas receptes, kuras neaizņem tik daudz laika. Šis nav viens no bezgala veselīgā dzīveseveida blogiem, bet gan dzīves mīļotāju blogs. Autore raka, ka viņai dzīvē viss ir līdzsvarā - vienā rokā kanēļmaizīte, bet otrā salātu bļoda. Un tāda dzīve taču ir forša!

Seko līdzi naskoties.com

Komentēt

12. Viens + Viens

Viens + Viens
 Pazīstamā dīdžeja Toma Grēviņa ģimenes blogs. Viņi raksta par ģimeni un par ģimenes dzīvi. Raksta par visiem četriem - Lauru, Tomu, Edvīnu un Evertu. Varēsi smelties kā gudru padomu, tā iedvesmu ceļojumiem un aizgūt foršu recepti.

Seko līdzi viensplusviens.lv

Komentēt

13. Fašionistes blogs

Fašionistes blogs
Stila gardēžu lasāmviela - vienuviet uzzināsi jaunākās tendences un norises modes industrijā, kā arī iedvesmosies. Bloga autore Krista visai bieži savus stila eksperimentus publicē arī Instagram kontā.

Seko līdzi fasionistesblogs.com

Komentēt

14. Darboties mājās

Darboties mājās
Lielisks blogs, kam sekot līdzi, ja mūždien pirksti tā vien prasa padarboties un paknibināties, pagleznojot, adot, izšujot vai vienkārši radot māju ērtāku un praktiskāku. Blogere meklē skaisto un vienkāršo ikdienā. Un ir patiesi skaisti - palūko!

Seko līdzi darbotiesmajas.lv

Komentēt

15. Mākoņoga blog

Mākoņoga blog
Īsts iedvesmas avots sievietēm, mammām un sievām. Autore Linda palīdzēs tev izkrāsot pasauli, būt patiesai un izaicināt sevi. Atradīsi gan sportošanas ieteikumus un autores pieredzes stāstus, gan ceļojumu un ikdienas dokumentāciju. Linda ir arī Mākoņogas plānotāja autore, ko arī vari iegādāties blogā vai izprintēt īpaši izveidotas lapas, kas palīdzēs organizēt sevi, laiku un plānot svarīgus notikumus.

Seko līdzi blog.makonoga.lv

Komentēt

16. Ieva Biteniece

Ieva Biteniece
Horeogrāfe un multimāksliniece Ieva ir nepārtrauktā kustībā un tiecas augšup. Bloga rakstītāja dzīvo ar moto “katru dienu kaut ko jaunu”, tāpēc emuārs noteikti iedvesmos arī tevi ne mirkli neapstāties, bet, ja tomēr apstāties, tad tikai spēku sakopošanai jaunu darbu darīšanai un kalnu gāšanai.

Seko līdzi ievabiteniece.lv

Komentēt

17. Anna Turanova

Anna Turanova
Fotogrāfe, kura kļuvusi par blogeri, iedvesmos tevi skaistiem mirkļiem. Iedvesmos kļūt veselīgākam un sportiskākam, drošāk mesties neprātīgās avantūrās, ceļojumos, piedzīvojumos un darbos. Bloga autore Anna rīko arī meistarklases un fotogrāfē.

Seko līdzi annaturanova.com

Komentēt

18. Maija Armaneva

Maija Armaneva
Blogere raksta par mūsdienīgu un aizraujošu dzīvesstilu. Varēsi lasīt gan par jaunākajām skaistumkopšanas tendencēm un modi, gan par jaunākajiem automašīnu modeļiem - Maija pati dodas izbraukumos. Vari lasīt, apskatīt bildes un skatīties video, šim blogam patiesi ir daudzveidīgs saturs.

Seko līdzi armaneva.com

Komentēt

19. Alina Keller

Alina Keller
Viena no visplašāk zināmajām latviešu blogerēm. Viņa raksta par modi un dodas uz dažādiem pasākumiem, daudz ceļo. Blogā vari lasīt par jaunākajiem skaistumkopšanas līdzekļiem un smelties stila padomus.

Seko līdzi alinakellerofficial.blogspot.com

Komentēt

20. Alise Pabērza

Alise Pabērza
Viņa raksta par visu - šis blogs palīdzēs tev izprast gan kultūru, gan arī varēsi pasmieties. Alise raksta par jaunākajām latviešu filmām, grāmatām, dalās ar receptēm un rada patiesi lielisku saturu.

Seko līdzi adelise.wordpress.com

1 komentārs

Vērts izlasīt
Komentāri