20 amizanti cilvēku tipi, kurus vienmēr var satikt lidostā

2 komentāri

Lidosta ir lieliska vieta, kur novērot cilvēkus un viņu dažādos uzskatus par to, kā uzvesties.

1. Ziemas miega cilvēks

Ziemas miega cilvēks
Viņam līdzi nav paņēmusies tikai gulta, tāpēc par guļamvietu kalpos jebkas, kas atrodams lidostā. Pārējais šim tipam ir - spilvens, miega brilles, sega un nepārvarama vēlme nosnausties jebkur.
Komentēt

2. Rozešu īpašnieks

Rozešu īpašnieks
Kontaktligzdu atrašana lidostā jau tā var būt pietiekami sarežģīta, un tad tu pamani šo tipu - viņš ir aizņēmis visas tuvumā esošās rozetes, lai uzlādētu visu, kas viņam ir.
Komentēt

3. Tas, kuram līdzi ir vairāk nekā viss

Tas, kuram līdzi ir vairāk nekā viss
Nav skaidrs, kā viņš ar visām savām mantām ir ticis ārā no mājas, uz lidostu un tajā iekšā. Kā? Kāpēc? Un vai pārējiem pasažieriem lidmašīnā arī būs vieta?
Komentēt

4. Mājas kotletīšu tips

Mājas kotletīšu tips
Šis neatbalsta lidostu uzcenojumu, tāpēc mājās ir labi sagatavojies izsalkumam lidostā. Viņš apsēžas tev blakus, no somas izvelk kotletītes vai ko citu pietiekami smērējošu un vairāk vai mazāk aromātisku un ķeras klāt.
Komentēt

5. Stresa pārņemtais

Stresa pārņemtais
Šī tipa stresu ir grūti nepamanīt. Bažīga staigāšana no krēsliem līdz informācijas lodziņiem un ekrāniem, atkārtota jautājumu uzdošana lidostas personālam, nemitīga skatīšanās pulkstenī un citu cilvēku sejās.
Komentēt

6. "Kur bārs, tur es, kur es, tur bārs"

"Kur bārs, tur es, kur es, tur bārs"
Viņš izbauda visu, ko sniedz lidostas bāri un veikali, un lidmašīnas gaidīšana šim tipam ir viena liela ballīte. Iespējams, viņš tiks arī līdz lidmašīnai.
Komentēt

7. Skaļais bariņš

Skaļais bariņš
Varbūt tā ir vidusskolas klases ceļojuma ekskursija, varbūt vecmeitu ballīte vai vienkārši atpūtnieku kompānija, bet šos tu noteikti dzirdēsi, redzēsi, vēlreiz dzirdēsi.
Komentēt

8. "Galvenais nekavēt un ierasties septiņas stundas agrāk"

"Galvenais nekavēt un ierasties septiņas stundas agrāk"
Šis nogarlaikojies tips, nevēlēdamies kaut ko nokavēt, uz lidostu ir ieradies daudz, daudz par agru. Pazīmes: pārgarlaikojies sēž reģistrācijas tuvumā un nemitīgi pārbauda, vai tā vēl nav sākusies. Nē, nav, vēl tikai 4 stundas!
Komentēt

9. Un pretstats - tas, kurš ierodas absolūti pēdējā brīdī

Un pretstats - tas, kurš ierodas absolūti pēdējā brīdī
Šim sākas kross pāri visai lidostai, grūstīšanās un vairāk vai mazāk nepieklājīga mēģināšana pielīst visiem priekšā. Viņam šo to vajadzētu pamācīties no iepriekšējā tipa.
Komentēt

10. "Es nezināju, ka čemodāna apakšā nevar būt ūdens"

"Es nezināju, ka čemodāna apakšā nevar būt ūdens"
Jeb tips, kurš ārkārtīgi nokaitina visus aiz sevis rindā stāvošos un tos aizkavē, jo nezina absolūti elementārus noteikumus par lidošanu.
Komentēt

11. Foto korespondents

Foto korespondents
Nē, viņš nav darba uzdevumā kā fotogrāfs vai žurnālists. Viņš vienkārši fotografē visu, kas ir lidostā un sevi no 30 rakursiem, fonā vēlreiz iekļaujot visu, kas ir lidostā, iespējams, arī tevi.
Komentēt

12. Svarīgo sarunu tips

Svarīgo sarunu tips
Šis atnāca uz lidostu papļāpāt pa telefonu - skaļi un daudz. Visi viņu dzird, un visi zina viņa sadzīviskās un profesionālās dzīves aktuālākās problēmas.
Komentēt

13. Milzīgā soma un mazais cilvēks

Milzīgā soma un mazais cilvēks
Nav skaidrs, kurš kuru nes, un vai ar savu somu šis tips neapgāzīs visu, kas viņam gadīsies ceļā.
Komentēt

14. Skaļā čaļu ballīte

Skaļā čaļu ballīte
Vecpuišu brīvdienas, vīru atpūta, studentu-piedzīvojumu meklētaju izbrauciens - neatkatīgi no kompānijas, galvenā doma ir skaidra. Te viss ir skaļš un smaržo pēc alus.
Komentēt

15. Saldais pārītis

Saldais pārītis
Mīlestība ir gaisā! Cerams, drīz tāpat arī šī pārīša lidmašīna, jo viņu uzmanības apliecinājumi apnikuši visiem apkārtējiem.
Komentēt

16. Tips ar saulesbrillēm

Tips ar saulesbrillēm
Diezgan reti lidostā spīd spoža saule, un tomēr šis tips ir ļoti populārs.  No vienas puses it kā saprotams, ka tiek slēptas visādu iemeslu dēļ nogurušas acis, taču tas tomēr izskatās dīvaini. Labi, varbūt pieļaujams kā maskēšanās līdzeklis feinākajam sabiedrības krējumam.
Komentēt

17. Tas, kuram galvenās ir ērtības

Tas, kuram galvenās ir ērtības
Izskatās, ka viņam mugurā ir pidžamma, un viņu neuztrauc tas, ka viņš nav mājās. Šim tipam interesē tikai tas, vai ir ērti un silti.
Komentēt

18. Tas, kurš lidostas tualetē jūtas kā mājās

Tas, kurš lidostas tualetē jūtas kā mājās
Šis tips netraucēti var nomazgāt šeit ne tikai savu seju, bet arī kājas, un, ja vajag, arī zeķes.
Komentēt

19. Ģimenes komplekts

Ģimenes komplekts
Te visa kā ir daudz - bērnu, mantu, stresa, asaru, pirkumu.
Komentēt

20. "Pagulēt"

"Pagulēt"
Šis pagulēs pie katras izdevības un jebkurā vietā. Viņu īpaši neuztrauc tas, vai kāds aiz viņa nepaklups, tas, kur viņš ir atlūzis un tas, vai viņa bioloģiskais pulkstenis viņu pamodinās uz kāpšanu lidmašīnā.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri