30 situācijas, kuras sapratīs tikai intraverti. Atpazīsti sevi?

4 komentāri

Vai esi kādreiz palicis mājās tikai tāpēc, lai izvairītos no stresa par iešanu ārā un runāšanu ar cilvēkiem? Iespējams, šis raksts ir par tevi.


1. Tev nav nekādu problēmu pavadīt laiku vienatnē. Patiesībā tu to izbaudi vairāk nekā gribētos atzīt.

Tev nav nekādu problēmu pavadīt laiku vienatnē. Patiesībā tu to izbaudi vairāk nekā gribētos atzīt.

2. Ja tu uz ielas redzi nākam pretī kādu paziņu, tu lielākajā daļā gadījumu pārej uz ielas otru pusi, lai izvairītos no sasveicināšanās. Vai arī ieurb skatienu zemē.

Ja tu uz ielas redzi nākam pretī kādu paziņu, tu lielākajā daļā gadījumu pārej uz ielas otru pusi, lai izvairītos no sasveicināšanās. Vai arī ieurb skatienu zemē.

3. Pēc pasākumiem, kur tev bijis daudz jārunā un jāsocializējas, tu jūties vienkārši pārguris – fiziski un garīgi.

Pēc pasākumiem, kur tev bijis daudz jārunā un jāsocializējas, tu jūties vienkārši pārguris – fiziski un garīgi.

4. Tu esi teicis kādam, ka esi aizņemts, tikai lai varētu palikt mājās un ne ar vienu nerunāt.

Tu esi teicis kādam, ka esi aizņemts, tikai lai varētu palikt mājās un ne ar vienu nerunāt.

5. Tevi uztrauc friziera apmeklējums nevis tāpēc, ka tu baidies par frizūru, bet gan par to, par ko jūs ar frizieri tik ilgi varētu runāt. Tev taču nav ko teikt.

Tevi uztrauc friziera apmeklējums nevis tāpēc, ka tu baidies par frizūru, bet gan par to, par ko jūs ar frizieri tik ilgi varētu runāt. Tev taču nav ko teikt.

6. Tāpēc tu vienmēr ceri uz frizieri-intravertu. Diemžēl tas piepildās gaužām reti.

Tāpēc tu vienmēr ceri uz frizieri-intravertu. Diemžēl tas piepildās gaužām reti.

7. Toties pie zobārsta tev iet daudz labāk, jo lielākoties tu nemaz nevari parunāt. Lieliski!

Toties pie zobārsta tev iet daudz labāk, jo lielākoties tu nemaz nevari parunāt. Lieliski!

8. Ja tu taisies iet ārā pa dzīvokļa durvīm un dzirdi, ka trepēs kāds ir, tu gaidi, līdz kāpņutelpa būs tukša. Tu taču neiesi sasveicināties ar savu kaimiņu.

Ja tu taisies iet ārā pa dzīvokļa durvīm un dzirdi, ka trepēs kāds ir, tu gaidi, līdz kāpņutelpa būs tukša. Tu taču neiesi sasveicināties ar savu kaimiņu.

9. Viena no biedējošākajām domām – būs jāiet uz pasākumu, kur tu nevienu nepazīsti.

Viena no biedējošākajām domām – būs jāiet uz pasākumu, kur tu nevienu nepazīsti.

10. Vien iztēlojoties brīdi, kad tu stāvi vienā telpā ar daudziem nepazīstamiem cilvēkiem un tev ar viņiem jārunā, tev uznāk stress un vēlēšanās vienmēr palikt mājās.

Vien iztēlojoties brīdi, kad tu stāvi vienā telpā ar daudziem nepazīstamiem cilvēkiem un tev ar viņiem jārunā, tev uznāk stress un vēlēšanās vienmēr palikt mājās.

11. Tu zini, kādus jautājumus uzdot cilvēkam, lai uzsāktu sarunu, taču dzīvē tas nekad nenostrādā tik gludi, kā gribētos, un parasti notiek kas neveikls.

Tu zini, kādus jautājumus uzdot cilvēkam, lai uzsāktu sarunu, taču dzīvē tas nekad nenostrādā tik gludi, kā gribētos, un parasti notiek kas neveikls.

12. Tas notiek apmēram tā - tu gribi teikt “Kā jums klājas" vai “laiciņš gan šodien jauks”, nevari izdomāt ko teikt, ātrumā apjūc un pasaki “laiciņš gan šodien klājas”.

Tas notiek apmēram tā - tu gribi teikt “Kā jums klājas" vai “laiciņš gan šodien jauks”, nevari izdomāt ko teikt, ātrumā apjūc un pasaki “laiciņš gan šodien klājas”.

13. Tādos gadījumos otrs cilvēks skatās uz tevi neizpratnē. Viņš noteikti nav intraverts un viņam noteikti nekad tā negadās.

Tādos gadījumos otrs cilvēks skatās uz tevi neizpratnē. Viņš noteikti nav intraverts un viņam noteikti nekad tā negadās.

14. Piedzīvojis neveiklo mirkli, tu vienmēr nosarksti tā, ka tev paliek karsta seja, un tu pasaki kaut ko vēl neveiklāku un pie pirmās izdevības pamet sarunu biedru.

Piedzīvojis neveiklo mirkli, tu vienmēr nosarksti tā, ka tev paliek karsta seja, un tu pasaki kaut ko vēl neveiklāku un pie pirmās izdevības pamet sarunu biedru.

15. Ja negaidīti tiec atstāts divatā ar nepazīstamu cilvēku situācijā, no kuras nevari ātri izkļūt, no tevis gaidāms neveiklākais un ilgākais klusuma brīdis vēsturē.

Ja negaidīti tiec atstāts divatā ar nepazīstamu cilvēku situācijā, no kuras nevari ātri izkļūt, no tevis gaidāms neveiklākais un ilgākais klusuma brīdis vēsturē.

16. Pirmā ierašanās jaunā darba vietā ir kaut kas šausmīgs. Pirms lielās dienas tu neguli 5 naktis, un galvā esi izdomājis 47 scenārijus, kā viss varētu notikt.

Pirmā ierašanās jaunā darba vietā ir kaut kas šausmīgs. Pirms lielās dienas tu neguli 5 naktis, un galvā esi izdomājis 47 scenārijus, kā viss varētu notikt.

17. Tīri paranoiskā dabā tev galvā tāpat vienmēr ir pārdesmit variantu scenārijiem, kuros viss noiet greizi tāpēc, ka tu neesi sociāls cilvēks.

Tīri paranoiskā dabā tev galvā tāpat vienmēr ir pārdesmit variantu scenārijiem, kuros viss noiet greizi tāpēc, ka tu neesi sociāls cilvēks.

18. Tu apskaud ekstravertus. Noteikti ir forši nesabojāt gandrīz katru sarunu ar tikko iepazītu cilvēku.

Tu apskaud ekstravertus. Noteikti ir forši nesabojāt gandrīz katru sarunu ar tikko iepazītu cilvēku.

19. Tev ir apnikuši tādi ekstravertu ieteikumi kā “vienkārši esi runātīgs” . Tu neesi runātīgs un tas nav vienkārši.

Tev ir apnikuši tādi ekstravertu ieteikumi kā “vienkārši esi runātīgs” . Tu neesi runātīgs un tas nav vienkārši.

20. Dažreiz tu skaties uz to, kā tev zvana telefons. Skaties, kamēr beidz zvanīt. Un tad priecājies, ka nebija jārunā pa telefonu.

Dažreiz tu skaties uz to, kā tev zvana telefons. Skaties, kamēr beidz zvanīt. Un tad priecājies, ka nebija jārunā pa telefonu.

21. No rīta tev ir grūti sataisīties, jo viss vienmēr ir kaut kā grūti, neērti un neveikli, un galu galā tev ir jāatstāj drošākā intraverta vieta – mājas.

No rīta tev ir grūti sataisīties, jo viss vienmēr ir kaut kā grūti, neērti un neveikli, un galu galā tev ir jāatstāj drošākā intraverta vieta – mājas.

22. Viena no nepatīkamākajām lietām darbā – sapulces. Tik daudz runāšanas un mēģināšanas par kaut ko vienoties…

Viena no nepatīkamākajām lietām darbā – sapulces. Tik daudz runāšanas un mēģināšanas par kaut ko vienoties…

23. Trakāk ir, ja auditorijas priekšā ir jārunā. Pamatīgs stress sākas krietni pirms pašas runāšanas, un brīžiem tu vairs neatceries, par ko būs tava runa.

Trakāk ir, ja auditorijas priekšā ir jārunā. Pamatīgs stress sākas krietni pirms pašas runāšanas, un brīžiem tu vairs neatceries, par ko būs tava runa.

24. Citos līdzīgos gadījumos apsvēri iespēju vienkārši aiziet prom tieši pirms brīža, kad jārunā auditorijas priekšā. Vienkārši piecelties un aiziet.

Citos līdzīgos gadījumos apsvēri iespēju vienkārši aiziet prom tieši pirms brīža, kad jārunā auditorijas priekšā. Vienkārši piecelties un aiziet.

25. Drausmīgākais brīdis ir tad, kad nepazīstamu cilvēku priekšā ir “jāpastāsta kaut kas interesants par sevi”. Tu nevēlies runāt vispār, kur nu vēl par sevi.

Drausmīgākais brīdis ir tad, kad nepazīstamu cilvēku priekšā ir “jāpastāsta kaut kas interesants par sevi”. Tu nevēlies runāt vispār, kur nu vēl par sevi.

26. Tev ir grūti atbildēt uz citu cilvēku jautājumu – kāpēc esi tik nerunīgs, vai viss kārtībā?

Tev ir grūti atbildēt uz citu cilvēku jautājumu – kāpēc esi tik nerunīgs, vai viss kārtībā?

27. Kad esi ārā un klausies austiņās mūziku, jūties drošāk. Nevis tāpēc, ka mūzika ir brīnišķīga, bet tāpēc, ka tas var likt cilvēkiem nenākt pie tevis runāties.

Kad esi ārā un klausies austiņās mūziku, jūties drošāk. Nevis tāpēc, ka mūzika ir brīnišķīga, bet tāpēc, ka tas var likt cilvēkiem nenākt pie tevis runāties.

28. Tu ļoti labi izproti kaķa dabu. Gulēt, ēst, un iet pie cilvēkiem tikai tad, kad ļoti gribas. Un jebkurā brīdī aiziet prom. (Atpakaļ gulēt.)

Tu ļoti labi izproti kaķa dabu. Gulēt, ēst, un iet pie cilvēkiem tikai tad, kad ļoti gribas. Un jebkurā brīdī aiziet prom. (Atpakaļ gulēt.)

29. Pirms tu ej uz draugu ballīti, tev ir jāzina, kādi cilvēki tur būs, lai laicīgi sagatavotos un zinātu, ar ko un par ko tu varēsi runāt.

Pirms tu ej uz draugu ballīti, tev ir jāzina, kādi cilvēki tur būs, lai laicīgi sagatavotos un zinātu, ar ko un par ko tu varēsi runāt.

30. Tu esi ārkārtīgi priecīgs, kad saproti, ka tu neesi vienīgais, kurš šādi jūtas. Tu neesi viens!

Tu esi ārkārtīgi priecīgs, kad saproti, ka tu neesi vienīgais, kurš šādi jūtas. Tu neesi viens!

Vērts izlasīt
Komentāri