20 iedvesmojoši un forši latvieši, kuriem vērts sekot Instagram

9 komentāri

Radīsi jaunas idejas ceļojumiem, iedvesmu jauniem darbiem un uzzināsi daudz jauna par veselīgu dzīvi.

1. Dārta Daneviča

Dārta Daneviča
Dārta dalās ar aktrises darba ikdienu, savu suņu Munka un Hoppera darbiem un nedarbiem, kā arī pārdomām par mīlestību un dzīvi. Redzot aktrises Instagram ierakstus, noteikti apjautīsi, ka viss ir iespējams - arī aktrises karjeru apvienot ar studijām, rūpēm par diviem aktīviem suņiem un attiecībām. 

Smelies iedvesmu, sekojot @darta_avant.
1 komentārs

2. Sibilla Slegelmilha

Sibilla Slegelmilha
Viņa prot dzīvot ar smaidu un ceļot ar nelieliem izdevumiem. Sekojot līdzi Sibillas ikdienas gaitām, ierakstiem Instagram profilā, redzēsi, cik maz patiesībā mums katram vajag - ceļojumos līdzi viņai ir tikai pats nepieciešamākais. Meitene bauda pasaules garšu, sēžot Norvēģijā uz kraujas malas un pilnām saujām ēdot ogas, sērfojot un braukājot pa lielceļiem ar busiņu. 

Seko līdzi Sibillas piedzīvojumiem @sibillabille.
Komentēt

3. Marija Zeltiņa

Marija Zeltiņa
Marija ir māmiņa, viņa cep skaistas kūkas, kuras jau ieraugot vien gribas apēst ar acīm, un priecājas par skaisto dzīvē. Noteikti varēsi smelties iedvesmu svētku radīšanai mājās, izklaidēm ar bērniem, kā arī pasūtīt skaistu kūku dzimšanas dienai, bet to vari izdarīt Marijas otrā Instagram kontā. 

Iedvesmojies skaistajam, sekojot @marijazeltina, un kulinārijas piedzīvojumiem seko līdzi @marijazeltina_cakes.
Komentēt

4. Inese Liepiņa

Inese Liepiņa
Žurnāliste, kura dzīvo starp Latviju un Beļģiju. Ineses Instagram kontā ir viss vienuviet: interesanti stāsti par cilvēkiem un notikumiem, iedvesmojoša pieredze, kā arī iespēja pa reizei tikt pie grāmatām un žurnāliem, kurus viņa pati jau izlasījusi un vēlas nodot gādīgās rokās. 

Žurnālistes ikdienai seko līdzi @liepininese.
Komentēt

5. Baiba Prindule - Rence

Baiba Prindule - Rence
Agrāk viņa sevi dēvēja par mazo feju - interjera dizainere un dekoratore Baiba visu pārvērš skaistā pasaku zemē. Instagram profilā vari sekot līdzi gan viņas radošajām aktivitātēm, gan ikdienas priekiem un svētkiem. Baiba ir arī žurnāliste interjera dizaina žurnālā, tāpēc šajā kontā vari uzzināt, kas aktuāls mājokļa iekārtojumā.

Radošajiem darbiem un nedarbiem vari sekot līdzi @baibaprindule.
Komentēt

6. Haralds Silovs

Haralds Silovs
Ātrslidotāja ikdienai, treniņiem un sacensībām vari sekot līdzi viņa Instagram kontā. Haralds sociālā tīkla stāstos dalās ar uzvaras prieku, ceļojumiem un foršām vietām, kuras iesaka apmeklēt. 

Olimpieša izaugsmei vari sekot līdzi @haralds86.
Komentēt

7. Nika Linde

Nika Linde
Nika ir funkcionālo treniņu trenere, viņa atbalsta veselīgu dzīvesveidu un cenšas iedvesmot citus dzīvot veselīgi un mīlēt savu ķermeni, par to rūpējoties. Instagram profilā atradīsi daudz motivējošu bilžu, kā arī izglītojošu informāciju par ēdienu, arī gardas un ātri pagatavojamas receptes. Nika ieviesusi mirkļbirku "veselalaimiga", ar kuras palīdzību atradīsi daudz veselīgu našķu alternatīvu, kā arī recepšu. 

Iedvesmojies veselīgam dzīvesveidam un izglītojies, sekojot @nika_fit_.
Komentēt

8. Ritvars Stankevičs

Ritvars Stankevičs
Jaunais fotogrāfs Instagram kontā dalās skaistiem kadriem, kurus iemūžinājis koncertu vai fotosesiju laikā. Starpcitu, viņš fotogrāfējis tādus pasākumus, kā Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons", fonda "Viegli" koncertus, jauno reperu uzstāšanās un daudz citus aktuālus pasākumus. 

Fotogrāfa darbiem seko līdzi @stkvcs.
1 komentārs

9. Sanda Krasta

Sanda Krasta
Noteikti grāmatnīcās esi manījis "6 minūtes 365 dienas" vai "6 minūtes 365 dienas Pateicībā" grāmatas - to autore ir Sanda. Viņa ir ne tikai raksniece un publiciste, bet arī smaidīga ceļotāja. Instagram kontā varēsi lasīt skaistus ierakstus par sauli, smaidiem un prieka tveršanu. Sandai ir lieliska Cielaviņas recepte - arī to atradīsi Instagramā. 

Ja gribi smaidīt un mācīties mūžīgā prieka mākslu, tad seko @sanda_krasta.
Komentēt

10. Patrīcija Anna Vavilova

Patrīcija Anna Vavilova
Neticēsiet, bet Patrīcija mācās tikai vienpadsmitājā klasē! Meitene iesaistās Jauniešu Saeimā, atbalsta veselīgu uzturu un kaislīgi darbojas savā mācību uzņēmumā, ražojot veselīgos dārzeņu un augļu čipšus. Ja savam bēram jārāda labs paraugs, tad iepazīstini viņu ar Patrīcijas Instagram kontu, kurā viņa dalās savā kaislībā par mērķtiecīgu un piepildītu dzīvi.

Rodi motivāciju, sekojot @patricijavav.
1 komentārs

11. Aurēlija Rancāne

Aurēlija Rancāne
Grupas Tautumeitas dalībniece Aurēlija klausās pasaules dziesmā. Savā profilā viņa dalās ar ceļojumiem, mēģinājumiem, uzvarām un mieru. Īsts latviskuma gars mūsdienu pasaulē. 

Ja vēlies redzēt, kā viņa klausās pasaules dziesmā, seko @aureliarancane.
Komentēt

12. Marta Grigale

Marta Grigale
Marta ir mamma, sieva, radio balss, dziedātāja un aktrise. Īsts kokteilis, vai ne? Viņa dalās ar priekiem un nedienām, esot maza, mīļa un palaidnīga ķipara mammai, kā arī iesaka vietas, kur būtu vērts doties. Lai gan dara visu un paspēj daudz, arī viņa ir tikai cilvēks, par to arī Instagram ieraksti - par cilvēcību. 

Seko Martas ikdienai @marta_grigale.
Komentēt

13. Vlada Horoševska

Vlada Horoševska
Vlada bauda dzīvi un rāda lielisku piemēru, kā būt gudrai, centīgai un sevi mīlošai sievietei. Instagram strāstos viņa bieži vien dalās ar gudrām atziņām, kas iedvesmos cīnīties būt pārliecinātam par sevi. 

Seko līdzi Vladai @horoshevska.
Komentēt

14. Dāvis Dāvids Sakne

Dāvis Dāvids Sakne
Vīriešu dzīvesstila žurnāla redaktors dalās gan ar žurnālā "SIN" gaidāmo saturu, gan vietām, kuras apmeklējis. Vari rast jaunas idejas, kurp doties un kā pavadīt laiku. 

Seko līdzi Dāvja ikdienai @davissakne.
Komentēt

15. Kristīne Kromane

Kristīne Kromane
Modes menedžmenta studente un ceļotāja, kura priecājas par dzīvi un patiesi skaisti dzīvo. Instagram platformā viņa vairo skaisto, daloties ar ārzemēs uzņemtajiem kadriem un dizaineru darbiem. 

Seko līdzi @christinekristi.
Komentēt

16. Krista Strade

Krista Strade
Ceļotāja un topošā skolotāja, kura dalās ar pasaulē redzēto. Krista ne tikai mācās un ceļo, bet arī rada rokassprādzes sievietēm un vīriešiem no dabīgajiem akmeņiem. Šis Instagram konts iedvesmos tevi jauniem un skaistiem ceļojumiem, kā arī atgādinās, ka sevi un mīļos pa reizei kārtīgi jāpalutina. 

Piedzīvojumiem un lutināšanai seko līdzi @kristastrade.
Komentēt

17. Līva Jaunozola

Līva Jaunozola
Stila pērļu meklētāja Līva dalās gan ar savu kaislību pret modi, gan ar ikdienu divu meitiņu audzināšanā. Instagram konts ir tik par krāsains un krāšņs, kā pati Līva, tāpēc varēsi atrast daudz ko - ceļojumu stāstus, sēņošanas pieredzi, pērles un informāciju par gaidāmajiem Andeles Mandeles pasākumiem. 

Krāšņajai dzīvei seko līdzi @diskopele.
1 komentārs

18. Greta Gorjučko

Greta Gorjučko
Greta ir krāšna un radoša, viņa ir Image House Riga saimniece un rūpējas par visu skaisto. Vēl viena iedvesmojoša sieviete, kuras piemēram ir vērts sekot un no tā mācīties. 

Iedvesmojies no Gretas, sekojot @greetagarbo.
1 komentārs

19. Ieva Florence

Ieva Florence
Jaunā aktrise Instagram strāstos dalās ar amizantām situācijām mēģinājumu laikā, pasākumiem, kurus apmeklē un savu ikdienu. Ieva stāsta par mīlestību, prieku un darbu. 

Skaties, kā Ieva ķer vieglumu dzīvē, sekojot @ieva_florence.
Komentēt

20. Līva Hausmane

Līva Hausmane
Skaistās un mīlīgās skaistuma mājas "Amorete" īpašniece Līva dalās ar skaistiem ceļojumiem un pucēšanas ikdienu. Viņai patīk iepriecināt sievietes, sapucējot nozīmīgiem svētkiem vai dienās, kad vienkārši gribas izskatīties skaistāk, nekā parasti. Instagramā Līva dalās arī ar atpūtas brīžiem tepat, Latvijā, kā arī ārpus tās robežām. 

Skaistuma burvei seko @liiva_hausmane.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri