Ja tev ir grūta pirmdiena, te būs video, kurā Keišs lec baseinā

Komentēt

Paldies, mums palīdzēja.

Daiļlēkšanas instruktore Tatjana Peskisheva apmāca Nekas mūs neapturēs galvenās lomas atveidotāju Andri Keišu galvu reibinošam startam no daiļlēkšanas tramplīna.

Nekas mūs neapturēs būs režisora Andra Gaujas otrā spēlfilma. Tas ir stāsts par spilgtu personību – mūzikas producentu Ralfu Dambergu (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu un mīļāko sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita. Pretēji gaidītajam, eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.
 
Šīs filmas varoņi ir lepni cilvēki — pietiekami lepni, lai neatzītu savas kļūdas vai vājumu. Viņi reti saka to, ko domā un jūt; par viņiem runā viņu darbi.
 
Filmas stāsts norit vējdzirnavās, kuras Ralfs ir pārbūvējis par grandiozu ierakstu studiju; tām līdzās ir svaigi uzcelta futūristiska dzīvojamā māja. Ralfs ģimeni šurp atvedis nesen, cerot uzlabot trauslās attiecības ar sievu Madaru (Kristīne Nevarauska) un meitu Alisi (Dārta Stepanova), kā arī glābjot brūkošo karjeru. Pasaules radiostacijās joprojām skan Ralfa savulaik radītais hits, taču gūt turpmākus panākumus traucējis viņa cietais raksturs. Ralfs ir kļuvis par mūzikas producentu un gaida dzirnavās ierodamies pasaulslavenu grupu.
 
Viss mainās, kad Ralfa dzīvē ienāk mūzikas studente Emma (Elza Gauja). Būdams bezkompromisu cilvēks, Ralfs nonāk līdz pretrunīgam attiecību modelim, kas nepavisam neatbilst Madaras, Emmas un Alises interesēm... Viņas katra savā veidā uzsāk cīņu par Ralfu, un katrai ir savas izsmalcinātas metodes, kā ietekmēt šo šķietami neietekmējamo jaudīgo veci...

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru