20 jaukas vietas Rīgā, kurās netraucēti vari pievērsties darbam un mācībām

2 komentāri

Dažreiz vajag vietu ārpus mājām, darba vai skolas, kur forši pasēdēt un pieslēgties darbam.


1. Spiikiizi

Spiikiizi
Kafejnīca atpazīstamību guvusi ar dažādiem publiskiem semināriem un pasākumiem, kas saistīti ar izglītību, pašizaugsmi un motivāciju. Tomēr tā ir arī lieliska vieta, kur mierīgā atmosfērā pievērsties individuālam darbam. Tiksi ne tikai pie gaiša un moderna interjera, bet arī pie labas kafijas un pieejas lasītavai. 
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 17a
Komentēt

2. Latvijas Nacionālā bibliotēka

Latvijas Nacionālā bibliotēka
Skaistajā Gaismas pilī ne tikai atrodamas vajadzīgās grāmatas un baudāms labs skats pa logu, bet arī pieejamas telpas, kurās netraucēti vari darīt savu darbu. Tās atrodas ēkas 3. stāvā un par to izmantošanu nav jāmaksā.
Adrese: Mūkusalas iela 3
Komentēt

3. Birojnīca

Birojnīca
Šajā modernajā kafejnīcā vari baudīt ne tikai garšīgus karstos dzērienus, bet arī netraucēti strādāt vai mācīties. Par atsevišķu samaksu šeit iespējams arī drukāt dokumentus.
Adrese: Berga Bazārs, Dzirnavu iela 84 k-2
Komentēt

4. Zvaigzne cafe

Zvaigzne cafe
Šī kafejnīca dos īsto atmosfēru, lai tu varētu netraucēti koncentrēties darbam mierīgā un skaistā vidē, kamēr malko uz vietas pagatavoto kafiju.
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 6
1 komentārs

5. Rīgas Centrālā bibliotēka

Rīgas Centrālā bibliotēka
Šeit pavisam noteikti varēsi atrast klusumu, lai sakoncentrētos veicamajiem darbiem. Bibliotekā vari nākt ar savu vai lietot filiāles datoru, izmantot klusās lasītavas, kā arī, protams, uz vietas esošās grāmatas uz periodiskos izdevumus.
Adrese: Brīvības iela 49/53
Komentēt

6. Rocket Bean Roastery

Rocket Bean Roastery
Šajā vietā tevi netraucētam darbam iedvesmos ne tikai interjers un atmosfēra, bet arī uz vietas grauzdētā kafija. Pēc labi padarīta darba šeit varēsi arī kārtīgi un garšīgi paēst.
Adrese: Miera iela 29/31
Komentēt

7. La Kanna

La Kanna
Tā ir vieta, kur vari baudīt skaistu, mierpilnu atmosfēru, un netraucēti pievērsties gan darbam un mācībām, gan lieliskajiem ēdieniem no rūpīgi pārdomātas ēdienkartes.
Adrese: Tērbatas iela 5
Komentēt

8. Index Cafe

Index Cafe
Šo vietu ļoti iemīļojuši tie, kuriem ikdiena saistīta ar individuālu darbu vai izglītību - šeit vienmēr sastapsi studentus, kuri cītīgi mācās un cilvēkus, kuri atnākuši pastrādāt. Bonuss ir garšīgas pusdienas un gardi deserti.
AdresesBrīvības bulvāris 32, Lielirbes iela 17a, Antonijas iela 12
Komentēt

9. Filiālbibliotēka "Avots"

Filiālbibliotēka "Avots"
Šajā mājīgajā bibliotēkā atradīsi mieru, lasāmvielu, datorus un netraucētu atmosfēru mācībām vai darbam. 
Adrese: Stabu iela 64
Komentēt

10. Imagehouse

Imagehouse
Dizaina konceptveikals ir ne tikai lieliska vieta, kur iegādāties brīnišķīgas un kvalitatīvas preces un malkot garšīgu kafiju, bet arī iedvesmojoša vide, kurā skaisti paveikt darāmos individuālos darbus.
Adrese: Brīvības iela 40
Komentēt

11. Miit Coffee

Miit Coffee
Šeit interjers ir moderns, mājīgs un patīkams, ēdieni ir gardi un oriģināli. Lielisks bonuss - garšīga kafija un liela kūku izvēle, daļa no kurām ir ne tikai debešķīgas, bet arī vegāniskas un bez glutēna. Veselīgi, iedvesmojoši un patīkami - lieliska vieta tavai darba dienai. 
Adrese: Lāčplēša iela 10
Komentēt

12. Pasēdēt

Pasēdēt
Ja meklē vietu, kur miers būs īstajās devās - ne pārāk skaļš, bet tajā pašā laikā iedvesmojoši darbīgs, dodies uz kafejnīcu "Pasēdēt". Iekārtojums ir ērts un skaists, ēdienkarte piedāvā kaut ko katrai gaumei, tostarp gardas brokastis.
Adrese: Stabu iela 10
Komentēt

13. Kuuka kafe

Kuuka kafe
Kaut arī šī kafejnīca atrodas Vecrīgas sirdī, šeit nepavisam nav skaļa un trokšņaina atmosfēra, tieši pretēji - te atradīsi mieru un netraucētu idilli prom no ikdienas steigas un pūļiem. Lieliska vieta, lai mierīgi pievērstos darbam un gardām kūkām.
Adrese: Grēcinieku iela 5
Komentēt

14. Filiālbibliotēka "Vidzeme"

Filiālbibliotēka "Vidzeme"
Šī mājīgā bibliotēka sniegs tev internetu, klusumu un datoru, lai tu netraucēti varētu mācīties. 
Adrese: Brīvības gatve 206
Komentēt

15. DAD cafe

DAD cafe
Šī vieta izceļas ar īpašu mājīgumu gan interjera, gan ēdiena un sajūtu ziņā. Atmosfēra ir mierīga un patīkama, skaļums te ir tikai vakaros, kad notiek kāds koncerts, un ēdiens ir garšīgs vienmēr. Bieži var tikt arī pie vegāniskas maltītes. Kafija un kūkas ir gardas vienmēr. 
Adrese: Miera iela 17
Komentēt

16. Mākonis Cocktails & Design

Mākonis Cocktails & Design
Tā ir moderna un gaiša vieta, kurā netraucēti vari gan strādāt, gan baudīt lieliski pagatavotus un gardus ēdienus. Atmosfēra ir patīkama un vienlaikus gan mierīga, gan netraucējoši darbīga.
Adrese: Stabu iela 42
Komentēt

17. Mr. Fox

Mr. Fox
Moderna vieta, kurā vari baudīt ne tikai mierīgu atmosfēru, bet arī oriģinālus, garšīgus ēdienus, tostarp piemērotus arī vegāniem. Izslavētas ir arī lapsas kunga brokastis. 
Adrese: Dzirnavu iela 34a
Komentēt

18. Spārnos

Spārnos
Ja vien netrāpīsies šeit branča laikā, kad šeit būs pilns ar tiem, kuri izsalkuši pēc garšīgām brokastīm, varēsi baudīt mierpilnu atmosfēru. Vide ir mājīga, ēdiens ir garšīgs, sajūtas - brīnišķīgas.
Adrese: Tērbatas iela 28
Komentēt

19. Costa Coffee

Costa Coffee
Atšķirībā no citām ķēdes kafejnīcām, Costa Coffee atmosfēra ir pietiekami klusa un patīkama, lai tajā tu spētu koncentrēties darbam. Interjers ir ērts un pārdomāts, kafija - kvalitatīva un ļoti garšīga. 
Adreses: Krišjāņa Valdemāra iela 21, Pulkveža Brieža iela 7, Kungu iela 1, Blaumaņa iela 5
Komentēt

20. Innocent Coffee

Innocent Coffee
Ja darbam vēlies pievērsties, baudot vienu no labākajām kafijām Rīgā, šī būs īstā vieta. Interjers ir moderns un iedvesmojošs, ēdiens gards, interneta ātrums - daudzsološs. 
Adrese: Blaumaņa iela 34
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri