20 kolēģu tipi, kas sastopami jebkurā birojā. Atpazīsti savējos?

1 komentārs

Jautrs ieskats ofisu ikdienā - kurš no šiem esi tu un kuri tavi kolēģi?

1. Biroja perfekcionists.

Biroja perfekcionists.
Tas kolēģis, kuram lietu kārtība ir ļoti svarīga. Nekas viņu nespēj tik ļoti izvest no pacietības, kā nepareizā vietā atpakaļ noliktas kancelejas preces, bet kavētāji spēj izjaukt visu dienu.
Komentēt

2. Klusie ūdeņi.

Klusie ūdeņi.
Nekad nevar zināt, ko sagaidīt no klusā kolēģa, kura birojā it kā nemaz nav. Izšķirošos momentos viņš pēkšņi pierādīs savu klātbūtni ar kādu dzēlīgu piezīmi vai pārsteidzošu risinājumu.
Komentēt

3. Drāmas karalis.

Drāmas karalis.
Viss ir traģēdija. Ja printerī iesprūst papīrs, viss projekts apstājas ar sajūtu, ka sliktāk nemēdz būt. Ja biroja ballītē beidzas uzdzeramais, gaidiet garu lekciju par tēmu: "Es taču teicu, ka tā būs!" Vienīgais, kas var izglābt drāmas karali, ir laba humora izjūta.
Komentēt

4. Skaļais klabinātājs.

Skaļais klabinātājs.
Neviens troksnis nav salīdzināms ar to, ar kādu intensitāti viņš bliež pa klaviatūru.
Komentēt

5. Anekdošu vācelīte.

Anekdošu vācelīte.
Neviens nezina, kā tas ir iespējams, bet viņam ir anekdote katrai dzīves situācijai.
Komentēt

6. Ballīšu dvēsele.

Ballīšu dvēsele.
Paldies, pateicoties šim kolēģim, mūsu birojā notiek ballītes un tās nebeidzas vis astoņos vakarā pēc pirmās vīna glāzes, jo ballīšu dvēsele neļaus nevienam iet mājās.
Komentēt

7. Mūžīgais kavētājs.

Mūžīgais kavētājs.
Pat, ja jūs viņam pateiksiet, ka sapulce, kura sākas desmitos, sākas deviņos, viņš tik un tā pamanīsies ierasties 5 minūtes vēlāk. Turklāt visdrīzākais viņš dzīvo vistuvāk birojam, bet ierodas vēlāk nekā Jānis, kurš katru dienu uz biroju kuļas ar trim transportiem no Purvciema.
Komentēt

8. Sociālo mediju fanāts.

Sociālo mediju fanāts.
Neviens mirklis nav tik svēts, ka to nevarētu veltīt, lai ielūkotos Instagram vai uztaisītu kādu negaidītu selfiju. Kādam taču ir jābūt kursā par to, kas notiek pasaulē!
Komentēt

9. Mūžīgais izsalkušais.

Mūžīgais izsalkušais.
Kolēģis bez sāta sajūtas, kurš mūžīgi čaukstinās ap kādu čipsu paciņu, bet uz jautājumu: "Ejam ēst?" vienmēr atbild apstiprinoši. Pie viņa jebkurā laikā var doties ar: "Vai tev nav kaut kas garšīgs?"
Komentēt

10. Teicamnieks

Teicamnieks
Savu precizitāti viņš ir izkopis līdz kaitinošam līmenim, nekad nekavē nevienu termiņu vai sapulces sākumu. Jebkuras sacensības - pat ja tās ir biroja sporta spēles - viņā pamodina nezvēru.
Komentēt

11. Biroja klača

Biroja klača
Kas ar ko, kad un kur un - pats svarīgākais - kāpēc? Visa šī informācija (ne pārāk droši) glabājas pie biroja klačas. Ar viņu vienmēr ir, par ko parunāt, pie viņa vienmēr var kaut ko uzzināt un, ja vēlies, lai visi kaut ko zinātu, vari vērsties ar šo informāciju pie viņa.
Komentēt

12. Flirtētājs

Flirtētājs
Dāmas sarkst, vīri bālē - birojā ir ieradies kolēģis, kuram ir ļoti svarīgi apburt visus ar savu klātbūtni. Ofisa ballītēs viņš izdancina visas daiļā dzimuma pārstāves, kamēr pārējie nervozi pīpē aiz stūra.
Komentēt

13. Ledusskapja bandīts.

Ledusskapja bandīts.
Pateicoties viņam, pārtika birojā nekad nepaliek veca. Visu, kas nav piesiets vai pieķēdēts, viņš bez sirdsapziņas pārmetumiem vienkārši apēdīs.
Komentēt

14. Haosa pavēlnieks.

Haosa pavēlnieks.
Šim cilvēkam ir sava, nevienam neizprotama lietu (ne)kārtība. Ja gadījumā meklējat pagājušā gada eglīšu rotājumus vai kādu 5 gadus vecu dokumentu, kas pēkšņi savajadzējies, noteikti pārbaudiet viņa galdu. 99% ka pazudušās mantas iemaldījušās tieši pie viņa.
Komentēt

15. Spoks

Spoks
Ko viņš dara? Kas viņu pieņēma darbā? Cikos viņš nāk un kāpēc nekad nav sapulcēs? Neviens nespēj uz šiem jautājumiem atbildēt, iespējams, pat viņš pats ne.
Komentēt

16. Visiem vecmāmiņa.

Visiem vecmāmiņa.
Neviens nepaliks bez pusdienām, bez padoma, kā sēdēt taisnu muguru, bet tie, kuri -20 grādos staigā bez cepurēm - labāk slēpieties.
Komentēt

17. Neglābjamais optimists.

Neglābjamais optimists.
Kad birojā ir tik milzīga spriedze, kas šķiet, ka kaut kas tūliņ aizdegsies, optimistam pietiek spēka apgalvot: "Viss ir kārtībā!" Lai arī lielākoties viņam neviens nepiekrīt, tomēr nereti cilvēki ķeras pie viņa kā pie glābšanas riņķa.
Kā ir iespējams astoņos no rīta smaidīt - tas ir noslēpums, kuru neviens nekad neatkodīs.
Komentēt

18. Seriālu eksperts.

Seriālu eksperts.
Game of Thrones, Ugunsgrēks, Ofiss, Draugi... Viņš ir lietas kursā par visiem seriāliem un var stundām vārīties pēc viena maza, nevainīga lūguma: "Iesaki kādu seriālu!" Viņam ir teorija par katru teoriju, kas jebkad radusies par kādu seriālu, un nemaz nemēģini to apstrīdēt.
Komentēt

19. Biroja komiķis.

Biroja komiķis.
Varbūt arī ne vienmēr visi darbi ir padarīti, bet tam nav nozīmes - komiķis nekad nepalaidīs garām izdevību vissaspringtākajā brīdī izsist visus no sliedēm ar jokiem. Viņa prezentācijās visi smejas vēderus turēdami, un dažreiz, pat tikai paskatoties uz viņu vien, kabinetā var sākties nevaldāma smieklu lēkme.
Komentēt

20. Biroja dīdžejs.

Biroja dīdžejs.
Vai tā būtu ikdiena vai ofisa ballīte, viņš ir tas, kas parūpējas par fona mūziku. Un visiem pārējiem nekas cits neatliek, kā samierināties ar viņa gaumi. Viena būtiska iemesla dēļ - neviens nevēlas ieņemt viņa vietu un klausīties pārmetumus, ka šī dziesma nav laba un vajadzētu kaut ko jautrāku, dejojamu.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri