20 vietas Rīgā, kur vari nodoties pavasara skrējienam

Komentēt

Šīs ir gan sportotāju jau iecienītas vietas, gan skriešanas entuziastu izstrādāti un iemīļoti maršruti.

1. Mežaparks

Mežaparks
Viena no rīdzinieku iecienītākajām vietām, kur doties izvēdināt galvu un izvingrināt muskuļus. Pavasarī šeit vari ne tikai nodoties skrējienam vienatnē vai ar draugiem, bet arī piedalīties kādā no nodarbībām, kas notiek, gaisam kļūstot siltākam, piemēram, ikgadējā gatavošanās Nike Riga Run skrējienam.
Komentēt

2. Uzvaras parks

Uzvaras parks
Pavasarī Uzvaras parks ir ne tikai aktīvu skrējēju pilns, bet arī skaists un ziedošs, jo uzplaukuši sakuras kociņi. Vari doties skrējienā jau tagad un skatīties, kā pavasaris uzplaukst.
Komentēt

3. Arkādijas parks

Arkādijas parks
Ja dzīvo Āgenskalnā, tad šī ir klusa un mierīga vieta, kur doties paskriet. Skrienot riņķs pa parku, varēsi vērot dīķī paldošās pīles un izbaudīt mieru.
Komentēt

4. Māras dīķis

Māras dīķis
Ja esi jauniņais ikvakara skrējienos, tad Māras dīķis būs piemērota vieta, kurp doties. Aplis ap dīķi ir tieši laikā, lai pierastu pie slodzes, jo katru reizi vari attālumu pagarināt. Kopējā distance ap Māras dīķi ir teju 15 kilometri.
Komentēt

5. Skanstes apkaime

Skanstes apkaime
Skriešanas maršruts centrā dzīvojošajiem, kuri tomēr vēlas atrast nomaļāku vietu, kur nav tik daudz luksoforu un gājēju. Vesetas iela - Skanstes iela - Sporta iela maršruta kopējais garums ir 3 kilometri. Pamēģini!


Komentēt

6. Riteņbraucēju ceļš uz Jūrmalu

Riteņbraucēju ceļš uz Jūrmalu
Teju 33 kilometrus garais velo celiņš ir piemērots ne tikai riteņbraukšanai, bet arī skriešanai. Šis patiks izturīgākajiem skrējējiem, jo pievaramā distance ir gana gara.
Komentēt

7. Ziedoņdārzs

Ziedoņdārzs
Parks Rīgas Centrā, kur netraucēti vari doties izmest kādu apli. Pirms Rīgas maratona skrējēju tur parasti ir daudz, tāpēc noteikti būs kāds, kas skrien ātrāk un motivē.
Komentēt

8. Biķernieku mežs

Biķernieku mežs
Skrējiens ap Biķernieku mežu pa maršrutu: Brīvības iela - Šmerļa iela - Eizenšteina iela - Biķernieku iela - Lielvārdes iela. Maršruts ir 8, 75 kilometrus garš.
Komentēt

9. Brīvības iela - Teika

Brīvības iela - Teika
Centrā dzīvojošajiem, kuri vēlas izskriet nedaudz ārpus lielās kņadas, patiks doties uz Teiku. Skrien pa Brīvības ielu taisni līdz pat Teikai. Protams, vari gan saīsināt, gan pagarināt distanci. Sākumā skrienot nelielāku attālumu un to pakāpeniski pagarinot, redzēsi progresu.
Komentēt

10. Juglas mežs

Juglas mežs
Iekāp sabiedriskajā transportā un no Centra pāris pieturas aizbrauc līdz mežam, kur netraucēti varēsi skriet. Latvijas labākā garo distanču skrējēja Anete Kažemāka atradusi sev piemērotāko 17 kilometu distanci. Ja tev vēl tas nav pa spēkam, tad nesatraucies un skrien tik, cik spēj.
Komentēt

11. Ķīpsala

Ķīpsala
Ķīpsalā paveras skaists skats uz Daugavu, kā arī tā ir salīdzinoši tuvu gan Centrā, gan Pārdaugavā dzīvojošajiem. Dodies izskriet 5,65 kilometrus garo distanci.
Komentēt

12. Valdemāra iela

Valdemāra iela
Rīta agrumā ielas ir tukšas. Jā, pat Valdemāra iela. Ja esi agrais rīta putniņš, tad rīta skrējiens pa Valdemāra ielu būs tieši laikā.
Komentēt

13. Skrējiens no Centra uz Bolderāju

Skrējiens no Centra uz Bolderāju
No Centra vari peivarēt nedaudz vairāk kā 15 kilometrus un nokļūt pie jūras. Tas būs jauks atalgojums par pievarēto attālumu.
Komentēt

14. Babītes mežs

Babītes mežs
Pārdaugavā dzīvojošajiem līdz Babītei nav tālu - pāris pieturas ar vilcienu un esi mežā. Dodies izskriet mežu un saelpoties svaigo gaisu. Starp citu, Babītē ir arī dabas takas un citas skriešanai piemērotas vietas.
Komentēt

15. Daugavas promenāde

Daugavas promenāde
Gar Daugavu vari aizskriet līdz pat Ķengaragam un atpakaļ vai arī otrādi. Noteikti būsi motivēts skriet, jo saulrietu sportiskā garā baudīt dodas daudzi.
Komentēt

16. Kronvalda parks

Kronvalda parks
Pašā Rīgas centrā vari doties skrējienā pa parku. Arī šeit ieteicams skriet no rītiem, jo tad būs mazāk cilvēku.
Komentēt

17. Anniņmuižas mežs

Anniņmuižas mežs
Imantā dzīvojošajiem patīk skriet pa mežu. Skriešanas taciņas tur jau noteikti iemītas, tāpēc sastapsi arī citus aktīvistus.
Komentēt

18. Lucavsala

Lucavsala
Siltākam laikam iestājoties, Lucavsala ir pilna mazu bērnu un sportistu. Izskriet Lucavsalas līkločus vari doties visas dienas garumā.
Komentēt

19. Viesturdārzs

Viesturdārzs
Šajā parkā vari skriet ne tikai pa celiņiem, bet arī pa iestaigātajām taciņām, ja asfalta segums tev neiet pie sirds. Parks nav ļoti liels, tāpēc piemērots nelielām distancēm.
Komentēt

20. AB dambis

AB dambis
Piemērota vieta tiem, kuriem patīk skriet apļus. Uz nebēdu vari riņķot gar Daugavu pa AB dambi un baudīt skaistos skatus. Zālītē vari arī atsildīties un nedaudz patrenēties.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru