24 pasākumi, kur ar šiku un neaizmirstamām dejām sagaidīt 2018. gadu

Komentēt

Vecgada vakaru vari pavadīt, griežoties trakulīgās dejās vai baudot greznu atpūtu ar ģimeni.

1. Bonjour, 2018! Eleganta Jaungada sagaidīsāna VEF Kultūras pilī

Bonjour, 2018! Eleganta Jaungada sagaidīsāna VEF Kultūras pilī
Jaunatklātajā VEF Kultūras pilī varēsi šiki aizvadīt 2017. gadu un sveikt jauno. Solīta atraktīva izklaides programma piecās zālēs. Vakara gaitā varēsi iepazīt vīna pasauli vai atsvaidzināt jau esošās zināšanas, baudīt burvju mākslinieku šovus un grupas “Menuets” uzstāšanos, piedalīties izsolē, vērot bārmeņu paraugdemonstrējumus un pavāru šovu, iemūžināt viegli bohēmisko atmosfēru draugu kompānijā, dodoties uz foto stūrīti, kā arī kalt "LV100" monētu.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

2. Piena svētki 17/18 - Jaungada gaidīšana

Piena svētki 17/18 - Jaungada gaidīšana
Jau sestā Jaungada sagaidīšana kopā, šoreiz - topošajā “Zuzeum” mākslas centrā. Mirklis pirms un mirklis pēc - tādu šīs nakts paradoksu pasākuma scenogrāfs režisors Reinis Suhanovs radījis noformējumā. Darbosies vairākas deju zāles, kurās uzstāsies DJ no Izraēlas, Turcijas, Telavivas un arī pašmāju.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

3. 2018. gada sagaidīšana Pin-Up stilā

2018. gada sagaidīšana Pin-Up stilā
Muzikālajā restorānā “MOONShine” šogad Vecgada vakarā varēsi mesties dejās, piedalīties foto konkursā, kā arī laimes rata loterijā. Par mūziku visas nakts garumā rūpēsies Ivers Pētersons Trio un Billy B Trio, bet, rītam tuvojoties, MOONShine DJ. Dress code: Pin - Up 50. - 60. gadi. Devīze: Viss, kas notiek Las Vegasā, paliek Las Vegasā.

Vairāk informācijas:šeit.
Komentēt

4. Šampanieša nakts

Šampanieša nakts
Restorāns “Bibliotēka No1” aicina Jauno gadu sagaidīt dzirkstoši, baudot 6 kārtu Gourmet ēdienkarti un pieskaņotu šampanieša glāzi. Muzikālo baudījumu sniegs dzīvā mūzika un DJ.

Vairāk informācijas:šeit.
Komentēt

5. Svinības uz kuģa “Tallink”

Svinības uz kuģa “Tallink”
42 stundu garas 2018. gada sveikšanas svinības ceļā no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ. Vecgada vakarā varēsi baudīt vakariņas un glāzi dzirkstošā vīna. Dejas dzīvās mūzikas pavadībā, iespēja vērot šovu un piedalīties loterijā. Nākamā gada pirmajā dienā iepazīsi Stokholmu un tās skaistās vecpilsētas ieliņas.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

6. Zelta balle Baltvillā

Zelta balle Baltvillā
Mirdzošs Vecgada vakars, baudot gardu svētku maltīti un Hennessy kokteiļus. Verēsi iemūžināt skaistos mirkļus foto stūrītiī, kā arī spožāko tērpu īpašnieki saņems balvas.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

7. 50 shades of Pullman

50 shades of Pullman
Romantiska nākamā gada sagaidīšana viesnīcā “Pullman”, kur varēsi mesties kaislīgās dejās dzīvās mūzikas un DJ pavadījumā, nobaudīt bagātīgas svētku vakariņas, kā arī dzirkstošus dzērienus.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

8. Svinības restorānā St. Petrus Restaurant

Svinības restorānā St. Petrus Restaurant
Varēsi baudīt svētku vakariņas, kurās būs iekļauti 5 ēdieni un 2 vīna glāzes, svinīgo programmu un iluzionista šovu, kā arī glāzi dzirkstošā vīna, sagaidot 2018.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

9. Jaunagada svinības Mākonī

Jaunagada svinības Mākonī
Kokteiļbārs aicina šiki sagaidīt 2018. Gadu, baudot gardus dzērienus, mūziku, uzkodas un grūvīgu atmosfēru. Piedāvājumā arī kokteiķu meistarklase tev un draugiem. Vakara garumā par mūziku un dejām rūpēsies Mixmeistars Raitis.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

10. Jaungada balle cauri gadsimtiem

Jaungada balle cauri gadsimtiem
Varēsi iejusties kādas vēsturiskas personas tēlā. Svinības notiks Cafe Film Noir telpās līdz pat rītausmai - mūzika, dejas, konkursi un spēles.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

11. Trakulīgas svinības ar Musiqq

Trakulīgas svinības ar Musiqq
Klubā First ar skaisto Andrejostas skatu varēsi reibinoši sagaidīt nākamo gadu, metoties trakās dejās un dziedot līdzi grupai Musiqq.

Vairāk inforācijas: šeit.
Komentēt

12. Jaungada Gastro Teātris

 Jaungada Gastro Teātris
Īpašas svinības Rīgas Centrāltirgus gastronomijas paviljona telpās. Varēsi baudīt gardu maltīti, ko pagatavojuši Rīgas labākie pavāri, dzīvo mūziku un jaungada šovu.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

13. Balle Zikurātā

Balle Zikurātā
Rīgas Jūgendstila pērlē Zikurātā varēsi piedalīties laimes loterijā, baudīt mūziku un priekšnesumus, pārbaudīt zināšanas un prāta asumu un, protams, mesties dejās.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

14. Gardēžu piedzīvojums

Gardēžu piedzīvojums
Restorāns 3 aicina izbaudīt neatklāto garšu taku, baudot lielisku atmosfēru un mūziku.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

15. Jautra Jaungada sagaidīšana Jump In

Jautra Jaungada sagaidīšana Jump In
Jautras un aktīvas svinības kopā ar bērniem, kur varēsi baudīt dejas, fotogrāfēties balto bumbu baseinā un veldzēties ar šampanieti.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

16. Balle dzeltenā

Balle dzeltenā
Uzvelc kaut ko dzeltenu un dodies svinēt uz B-bāru. Dīdžejos Mr.Žilinski & Muraveju, grupa 5Ms un Dj Garry Wallace. Gastronomiskās izvirtības un dzirkstoši dzērieni.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

17. Svinības Bocca Buona

Svinības Bocca Buona
Gaumīga 2018. Gada sagaidīšana Park Inn by Radisson viesnīcā, kur varēsi griezties dejā un baudīt svētku galdu, par mūziku rūpēsies Mārtiņš Balodis/ Bad Habits.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

18. Lielā Masku balle 2018

Lielā Masku balle 2018
Vecā gada aizvadīšanas piedzīvojums masku ballē - svinētāji aicināti ierasties balles tērpos un sejas maskās. Uzstāsies Elza Rozentāle ar grupu CoCo Orchestra, būs gardi ēdieni un dzirkstoši kokteiļi.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

19. Pirātu ballīte Lighthouse Jūrmalā

Pirātu ballīte Lighthouse Jūrmalā
Varēsi asināt prātu un piedaīties viktorīnās, pavakariņot un mesties dejās. Pusnaktī baudīsi salūtu un liesi laimi, uzzinot, ko nākamais gads nesīs.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

20. Atpūta un svinības Spa Hotel Ezeri

Atpūta un svinības Spa Hotel Ezeri
Varēsi pavadīt vienu vai divas naktis viesnīcā, vecgada vakarā baudot pasākumu ar dzīvo mūziku, atrakcijām, dejām, šampanieti un vakariņām. 2018. Gada rītā apmeklē SPA un relaksējies pēc svētkiem.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

21. Black & Gold balle Mālpils muižā

Black & Gold balle Mālpils muižā
Vakaru vadīs Andris Bulis, par mūziku gādās Rihards Saule un Rollmans Band, kā arī DJ Artis Volfs. Baudīsi svētku vakariņas un varēsi uzkūpināt arī kādu dūmu cigārbārā, uzzināt, kas sagaida nākamajā gadā, izlejot laimi, piedalīties loterijā un izbraukt ar zirgu pajūgu.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

22. Pirmā Jaungada balle Kalnmuižas pilī

Pirmā Jaungada balle Kalnmuižas pilī
Skaistajā Kandavas muižā varēsi gan baudīt vakariņas, gan dziedātājas Kristīnes Prauliņas uzstāšanos, par dejām rūpēsies DJ Agris Semēvics. Būs arī laimes liešana.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

23. Protams, vienmēr jautras un atmiņā paliekošas ir māju ballītes ar draugiem

 Protams, vienmēr jautras un atmiņā paliekošas ir māju ballītes ar draugiem

24. Klik Klak new year

Klik Klak new year
Bezrūpība, trakulīgas dejas, visapkārt gliteri un šampānietis - tā sola Aristrīds, kura šogad rīkotā Vecgada vakara ballīte notiks telpās blakus Golden bāram.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru